Kayıt Ol

Mass Effect Üçlemesi - Drew Karpyshyn

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Mass Effect Üçlemesi - Drew Karpyshyn
« : 18 Ocak 2015, 18:53:02 »

Mass Effect’i Keşfetmeye Hazır Mısınız?

BioWare firması tarafından ilk kez 2007 yılında oyunseverlerle buluşturulan ve o zamandan beri iyisiyle kötüsüyle kalbimizde önemli bir yere sahip olan ödüllü rol yapma oyunu Mass Effect serisinin ilk kitabı “Keşif” nihayet dilimize kazandırıldı.

Detaylar için portalımızdaki habere, künye bilgileri içinse buraya tıklayabilirsiniz.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı HuJouren

• *
  • 11
  • Rom: 0
  • ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿
    • Profili Görüntüle
    • HuJouren
Ynt: Mass Effect Üçlemesi - Drew Karpyshyn
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2016, 18:15:55 »
Kimse yorum yapmamış bu yüzden okumayı düşünen insanlar için bir iki kelime edeyim. Mass Effect oyunları elimin altın da olmasına rağmen şuana kadar oynamaya fırsatım olmadı. Ancak en başta Commander Shepard 8) gibi bir karaktere sahip olduğundan, evreni, ırkları, ve diğer unsurlarıyla da ilgimi çektiğinden üçlemesini okumaya karar verdim.(Her ne kadar Commander Shepard kitaplar da olmasa da) Oldukça keyif alarak okuduğumu belirtmek isterim. Drew Karpyshyn; Star Wars: Knights of the Old Republic, Mass Effect 1-2, Baldur's Gate II ve Neverwinter Nights gibi oyunların senarist kadrosunda bulunmuş bir yazar.

Üçleme de aksiyon dozajı hiç düşmüyor ve gayet akıcı bir dilinin de olduğunu belirtmek isterim. Kitapları bitirdikten sonra Mass Effect'e, evrenine ve ırklarına olan hayranlığım daha da arttı. Umarım bir gün üşengeçliğimi bırakıp ta oyunlarını oynamaya başlarım.

Uzun lafın kısası oyunlarını oynamamış olsanız bile Star Wars evrenine ait kitapları okurken zevk aldıysanız veya bilim kurguyla aksiyonu iyi harmanlayan, ilginç bir evrene ve ırklara sahip bir seri okumak istiyorsanız bir göz atın derim.
"Neden gülümsediğimi mi soruyorsun? Eh, Lord Hükümdar kahkahayı ve mutluluğu kendisi için alıkoymuş olduğunu düşünüyor. Ben ise onun bunu yapmasına izin vermeye niyetli değilim. İşte bu çok fazla çaba gerektirmeyen bir mücadele."
-Kelsier [/b]