Kayıt Ol

Seçim ve Önerilerinizle Yılın EN'leri Belirleniyor!

Çevrimdışı yaprak.onur

• **
  • 150
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
    • Blog
Ynt: Seçim ve Önerilerinizle Yılın EN'leri Belirleniyor!
« Yanıtla #30 : 06 Ocak 2017, 13:38:16 »
Arkadaşlar, bu arada bir karar aldım. Adaylıktan çekiliyorum :) 2312 çevirimi aday gösteren herkese çok teşekkür ederim ama "Kendi sitesinde kendini seçtirdi" dedirtmemek için böylesinin daha doğru olacağına karar verdim. Haber ve incelemelerde beni de aday göstermenizde sakınca yok elbette, sonuçta Rıhtım konulu ödüller onlar.

Şimdilik forumda söylüyorum, oylamalar başladığında genel olarak duyurusunu da geçeceğiz (inşallah unutmazsak :P )

Umarım anlayışla karşılarsınız. Ve tekrardan çok teşekkürler ^^

Karşına rakip çıkabilecek biri olarak ben anlayışla karşılamıyorum! O kitap için ne kadar saç baş yoldun sen, kimseye de beni seçin demedin. Ayrıca şu an okuyorum ve takdiri hak eden bir çeviri. Hem çeviri üzerinden aday gösterilen başka bir yer de yok, oylamanın sonunda da büyük ikramiye falan kazanmıyor kimse.

Çekilme fikrine kesinlikle karşı çıkıyorum, lütfen böyle bir şey olmasın.
"Bir harekete dönüşmediği, fiziksel olarak bir varlık elde etmediği sürece düşünceler gelip geçicidir ve ortaya çıktıkları anda eriyip yok olurlar. Seni bir seçim yapmak zorunda bırakmadıkları, ne kadar önemsiz olursa olsun bir eylem ya da harekete neden olmadıkları sürece anlamsızlardır. Harekete geçiren düşünceler tehlikeli olabilir. Geçirmeyenlerin hiçbir anlamı yoktur."
- Adalet, Ann Leckie

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 06 Ocak 2017, 15:13:01 »
Seni duyamaz :) O döndüğünde anket çoktan başlamış ve hatta sonlara yaklaşmış olacak. Mecburen katmıyoruz bu durumda.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 06 Ocak 2017, 18:18:23 »
Hazal'ın da belirttiği gibi bugün son gün arkadaşlar. Gece yarısına kadar öneri alımları devam ediyor. Aklınıza gelen isimleri bekliyoruz!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı yaprak.onur

• **
  • 150
    • Profili Görüntüle
    • Blog
« Yanıtla #33 : 06 Ocak 2017, 18:58:59 »
Seni duyamaz :) O döndüğünde anket çoktan başlamış ve hatta sonlara yaklaşmış olacak. Mecburen katmıyoruz bu durumda.

Yaa evet biliyorum onu, geç gördüm yazısını üzüldüm.
Yapılabilecek bir şey yok mu? Biz katsak yine? Suçu bana atarsınız, bana çok kızamaz :)
"Bir harekete dönüşmediği, fiziksel olarak bir varlık elde etmediği sürece düşünceler gelip geçicidir ve ortaya çıktıkları anda eriyip yok olurlar. Seni bir seçim yapmak zorunda bırakmadıkları, ne kadar önemsiz olursa olsun bir eylem ya da harekete neden olmadıkları sürece anlamsızlardır. Harekete geçiren düşünceler tehlikeli olabilir. Geçirmeyenlerin hiçbir anlamı yoktur."
- Adalet, Ann Leckie

Çevrimdışı Celebhol

• **
  • 215
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 06 Ocak 2017, 23:04:43 »
@estorn
Dediğiniz gibi One Punch Man 2015 içinde başlayıp, 2015 içinde bitmiş bir anime. Aday gösterilmesinin doğru olduğunu sanmıyorum.

Çevrimdışı estorn

• **
  • 63
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 06 Ocak 2017, 23:18:37 »
@estorn
Dediğiniz gibi One Punch Man 2015 içinde başlayıp, 2015 içinde bitmiş bir anime. Aday gösterilmesinin doğru olduğunu sanmıyorum.

O zaman benim anime adayım olmayacak, pek anime takipçisi değilim çünkü. En son seyrettiğim OPM olmuştu.
"Her bilge adamın korktuğu üç şey vardır: fırtınalı bir deniz, aysız bir gece ve yumuşak başlı birinin öfkesi.”

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 07 Ocak 2017, 09:23:25 »

Yapılabilecek bir şey yok mu? Biz katsak yine? Suçu bana atarsınız, bana çok kızamaz :)

Kendisini ezmiş oluruz :) Çünkü açıkça belirttiğinde tamam demiştik. Şimdi Yaprak'a uyduk desek onu çiğnemiş oluruz :)

Çevrimdışı yaprak.onur

• **
  • 150
    • Profili Görüntüle
    • Blog
« Yanıtla #37 : 07 Ocak 2017, 13:07:18 »

Anlaşıldı tamam..

Kendisini ezmiş oluruz :) Çünkü açıkça belirttiğinde tamam demiştik. Şimdi Yaprak'a uyduk desek onu çiğnemiş oluruz :)

Anlaşıldı tamam, sustum. Keşke daha önce görseydim.
- Adalet, Ann Leckie

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 07 Ocak 2017, 14:28:44 »
Bence kendisine özelden sitemini dile getir. Belki gelecek yıla fikri değişir :D

Bu arada yok mu önerileri artıran? ;D