Kayıt Ol

Gök Cennetin Altında - Guy Gavriel Kay

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
Ynt: Gök Cennetin Altında - Guy Gavriel Kay
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2016, 17:50:10 »
Tebrik ederim, Rıtım çok daha fazlasını hak ediyor bence. :) Çok sevindirici bir gelişme.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı -Kötü karakteR-

• **
  • 157
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Ekim 2016, 18:09:04 »
Bu kitap daha önce bahsedildiğinde ilgimi çekmişti de zihnimin geri planlarına atıp alma isteğimi törpülemeyi başarmıştım. Ama şimdi hem yazarın bu davranışını görünce hem de incelemeyi okuyunca eminim ki ben bu kitabı alacağım. Hem belki o tuzlu fiyatına rağmen satılırsa Pegasus bu yazarın diğer kitaplarını da basmak ister.

(Şimdi farkettim sanki kitabı ben alınca çok satacakmış ben eksik kaldım diye az satıyormuş gibi konuşmuşum ama anlamışsınızdır beni :D Sadece çorbada benim de tuzum olsun gibi bir durum.)

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Ekim 2016, 18:23:38 »
Guy Gavriel Kay, tarihi-fantastik alt türünde yaşayan bir usta, eserleri 25 dile çevrilmiş bir yazar, incelememizin ardından bizlere teşekkürlerini yolladı. Dahası, kendisi incelememizi okumak da istiyor. Sevgili Yaprak Onur şu anda incelemeyi Türkçeden İngilizceye çeviriyor.

<3 Bu ay bol bol güzel haberler geldi Rıhtım'dan <3.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 27 Ekim 2016, 18:43:40 »
Bu kitap daha önce bahsedildiğinde ilgimi çekmişti de zihnimin geri planlarına atıp alma isteğimi törpülemeyi başarmıştım. Ama şimdi hem yazarın bu davranışını görünce hem de incelemeyi okuyunca eminim ki ben bu kitabı alacağım. Hem belki o tuzlu fiyatına rağmen satılırsa Pegasus bu yazarın diğer kitaplarını da basmak ister.

(Şimdi farkettim sanki kitabı ben alınca çok satacakmış ben eksik kaldım diye az satıyormuş gibi konuşmuşum ama anlamışsınızdır beni :D Sadece çorbada benim de tuzum olsun gibi bir durum.)

Öyle deme, 1 kitap 1 kitaptır :) Aynı oy vermek gibi. Böyle böyle oluyor satışlar (ve oylar :D)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #19 : 27 Ekim 2016, 19:14:10 »
Harika bir gelişme. Guy Gavriel Kay daha önce bizim haberimizi de Twitter'da paylaşmıştı, sıcak kanlı bir adama benziyor :) Çok çok kolay gelsin Yaprak ve çok teşekkürler elini taşın altına çekinmeden koyduğun için.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 29 Ekim 2016, 11:56:58 »
Arkadaşlar, hepinize bu harika destek için kocaman teşekkürler :)! Yaprak da çeviriyi bitirdi, dün gece gönderdi Ben de ufak bir editörlük yaparak üzerinden geçtim. Böylece yayınevine yazıyı teslim ettik. Bakalım neler olacak.