Kayıt Ol

Supernatural

Çevrimdışı Michael Evans

 • **
 • 309
 • Rom: 1
  • Profili Görüntüle
Supernatural
« : 18 Mart 2008, 21:26:50 »
Şu sıralar takıldığım TNT'nin gözde dizilerinden biri. Az önce 1x03'ü izledim ve bu konuyu açmak istedim =).Dizide -en azından ilk sezonda- iki ana karakter var: Sam ve Dean Winchester. İki kardeş ve etraflarında gerçekleşen doğaüstü/korkunç olayları konu almaktadır. Macera aslında onlar daha çok küçükken başlamıştır. 22 yıl kadar önce -ki dizi şu an 3. sezonunu oynadığı için 25 de diyebiliriz- annelerinin 'garip' ölümü, babalarını ve onları bu olayın sorumlusunu aramaya itmiştir. Zamanla bu üçlü kendilerini yaratık avlama olayının içinde bulurlar.

Fakat babalarının, bir gün avlanmaya gidip geri dönmemesi onları yeni bir arayışın içine itecektir. Ve kendine farklı bir yol çizmeye çalışan küçük kardeş Sam'i de yeniden yaratık avına itecektir. Bir taraftan babalarını ararlarken, bir tarafta da gittikleri yerlerde yaşanan gizemleri çözmektedirler. İlk bakışta Buffy The Wampire Slayer ya da Angel gibi görünse de karakterlerin kendi hikayeleri ve olayın işlenişi yönüyle türünün diğer örneklerinden ayrılıyor bence. Ben çok beğendim açıkcası bu diziyi. Umarım TNT hepsini yayınlar.

Son olarak da imdb.com'daki sayfası: http://imdb.com/title/tt0460681/

Yorumlarınızı Bekliyorum ;D

Çevrimdışı Darkness

 • ***
 • 608
 • Rom: 0
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2008, 06:03:28 »
cok merak ettım sahıden dedıgn gıbı harmanlama yapmışsalar super olr zaten posterdekı eleman smallvıllede 1 sezon oynamıştı pekı tnt den başka yayınlayan kanal varmı   ???

bu arada netden 3 sezonuda buldm ılk bolumu ızleyp yorum yaparım tekrardan  ;)


Çevrimdışı Michael Evans

 • **
 • 309
 • Rom: 1
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2008, 07:03:19 »
TNTden başka yayınlayan kanal yok galiba Türkiye'de. Bence çok güzel işleniyor konu. Hiçbir şeye derinlemesine dalmadan aynı anda bir kaç hikayeyi götürebiliyorlar bölümde.

Çevrimdışı Darkness

 • ***
 • 608
 • Rom: 0
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2008, 07:50:32 »ilk bölumunu az once ızledım superdı kardeşim sayende kalıtelı arsıvlık ve seyırlık 1 dızıden haberım oldu

acıkcası postere bakınca geleneksel amerıkan genclık dızısı beklıyordum ama tam tersı cıktı

benım en cok begendıgım ıse efsanevı degılde gercek konulara daynması ve dızını basrol oyunclrn süper kahraman ozellklerını sahıp olmaması sebebıyle  benzerlerınden ayrıldgnı dusunyrm

ılk bolumde sam ın kız arkadasının (jessıca) mefta olması benım ıcın buyuk süprizdi cunku ben en assa bı 10 bolum oynar dıye tahmın ve umut edıyordm neyse saglık olsun

bu orada okadr bahsettık bı fotosunu koyalım dımı
[/b] 

DemRe MyRa

Ynt: Supernatural
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2008, 17:07:54 »
Ben yakaladıkça seyrediyorum ve gerçekten çok güzel bir dizi olduğuna katılıyorum. Anneleri çok trajedik bir şekilde ölüyor, ben bayağı ürktüm. Abisi hatırlıyor olan biteni ama küçük olan anımsamıyor, belki de bu yüzden önem vermiyordu ama kız arkadaşı ölünce iş değişti.

Çevrimdışı Darkness

 • ***
 • 608
 • Rom: 0
  • Profili Görüntüle
Supernatural yeni çagın hayalet avcıları
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2008, 11:14:55 »

bugun ılk sezonu bıtırdım fınal bolumu gercektende superdı yalnız s.n herhangı resmı yada fan sıtesı olmamsı cok ılgınc


Dızının ılgı cekıcı ayrıntıları

Bu dizide izleyiciler karanlık bir dünyada yolculuğa çıkacaklar.

Gilmore Girls adlı dizide aşık bir ev erkeğini oynayan Dean karakterli Jared Padalacki bu dizide karşımıza Sam Winchester olarak çıkıyor.En iyisini yaparak ailesinin geçmişinden kaçmaya çalışıyor. Smallvile'den tanıdığımız Jensen Ackles ise bu dizide Dean Winchester rolünde ve kardeşi kadar şanslı değil.Sam babasının annesini suçlammarına karşı geliyor.Sam lisenin ardından evden ayrılıyor.Yeni hayatı hukuk okuluna gitmeyi düşünen Jessica üzerine kuruluyor.

Dean tamamen değişik bir yol izliyor.Babasının yolunu.Babası John(Jeffrey Dean Morgan Weeds) Dena'i aile işinde çalıştırıyor.Dean Sam'i izlemeye karar verdiğinde Sam'in kişisel planlarını bir köşeye koyup Dean'i yoluna dahil etmekten başka şansı yoktur.


Bu iki kardeş çocukalrını beraber geçirdikleri halde farklı karakterlere sahiptirler.Dean hala John'u idolu olarak görmektedir.Korkularının görünmesine rağmen gerçekte annesinin öldüğü geceyle ilgili lanetli anılaa
doluydu.Sam annesinin öldüğü o lanetli geceyi hiç hatırlamıycak küçük olmasına rağmen babasını hiç sevemedi.

Kardeşlere açıklanamayan ölümlerle ilgili haber veren gizli bir telefon gelir.Bu noktada ki kardeşin hayatları tekrar kesişir ve hikayemiz başlar.
bu tnt sıtesındekı tanıtımı

Oyuncular: Jared Padalecki, Jensen Ackles Daha çocukken annelerini gizemli ve şeytani bir güce kurban veren iki kardeş... Birisi babasına karşı savaşmayı, diğeri ise daha sakin bir hayatı seçmiştir. Babalarının kaybolduğu gün ikisi için de yeni bir dönem başlar. Winchester kardeşler bir yandan ülkeyi baştanbaşa dolaşırken diğer yandan da esrarengiz ve tehlikeli güçlerle savaşırlar. İzleyenleri koltuklarına çivileyecek fantastik bir dizi.

buda dızının turu
Tür Korku , Gerilim , Dram , Komedi , Aksiyon  kısaca anlıcanız yok YoK bu dızıde

 :huha

Çevrimdışı pleasant^^

 • ****
 • 1642
 • Rom: 12
 • bitch is back to the town.
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2008, 21:37:14 »
Arada denk geldikçe bakıyor(d)um.. :P Bayağı önce izlememe rağmen şu araba,köprü olayından nefret ediyorum :hemk
Ama yeniden başlayacağım.Tnt'de şu an bulunduğu bölüme kadar ki bölümleri atabilecek olan varsa çok sevinirim ;)  :melk

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Anita

 • **
 • 156
 • Rom: 1
 • Milamber
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2008, 21:53:56 »
Beğenerek izlediğim nadir dizilerden biri.

Çevrimdışı Darkness

 • ***
 • 608
 • Rom: 0
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2008, 19:39:40 »
Arada denk geldikçe bakıyor(d)um.. :P Bayağı önce izlememe rağmen şu araba,köprü olayından nefret ediyorum :hemk
Ama yeniden başlayacağım.Tnt'de şu an bulunduğu bölüme kadar ki bölümleri atabilecek olan varsa çok sevinirim ;)  :melk

umarım yardımcı olabılmısımdır


Season One Index

Find all you need to know about Season One Episodes!

Click the title or the picture to be taken to the full guide with synopsis, audio clips, screencaps, videos, and much more!

 

1.00 Pilot

22 years ago, two small boys witness the strange and unexplainable death of their mother. Now, with the disappearance of their father, it's time the Winchesters begin their newest hunt- a journey that will bring them together to fight the ghostly woman in white. But can they find their father?1.01 Wendigo

Sam and Dean go in search of missing campers, and get more than they bargained for when they encounter the cannibalistic 'Wendigo.' With time running out, and Dean being the creatures next possible meal, can Sam save the day? Or have the boys met their match?


1.02 Dead in the Water

When people start to drown in mysterious circumstances, it's up to Dean and Sam to fathom out why! Is there some deep, dark secret hiding beneath the surface at the local lake? And how is the sheriff's grandson, Lucas, connected to it all? Can the brothers work it all out before the boy and his mom are put in danger?

1.03 Phantom Traveler

An aircraft crashes with very few survivors and in very strange circumstances. Then, the survivors who dare to fly again all begin to die one by one. Is there something finishing the job it started? Sam and Dean dare to take a flight with the surviving air hostess to find out, but will they make it back down?1.04 Bloody Mary

When a young girl utters the words 'bloody mary' three times in front of a mirror, her father dies grusomely. Is there something evil in the mirror? If so, how does the spirit pick it's victims, and just why does Sam think he can lure it to go after him?
1.05 Skin

When an old friend of Sam's is accused of murder, he feels compelled to help. But, when the Winchesters investigate, they find things are far from a simple mistaken identity. In fact, can anyone be trusted to be who they say they are?


1.06 Hookman

When the spirit of a one-handed preacher comes back to haunt a town, it's time for Sam and Dean to get on the case. The problem is, what is summoning the ghost, and why doesn't burning his bones vanquish him back to the netherworld?1.07 Bugs

A construction worker falls down a hole in the ground, only to have his brain seemingly 'melt.' The authorities say CJD, our boys know different! Once on the case, Sam and Dean discover a deadly native curse, and a time frame that is rapidly running out. Can they convince people to leave before it's too late?

 

1.08 Home

Sam has a dream about the old Winchester home. The dream is so vivid he insists they go back to Kansas to check on the house. Once there, the boys discover not one, but two spirits now inhabit the house, and one is intent on killing the new owner!1.9 Asylum

After getting co -ordinates in a text message from their dad, Sam and Dean head out to the Roosevelt Asylum to check out rumors that its haunted with killer ghosts. What they find is a young couple out for a night of fun, and an evil Dr, hell bent on finishing the job he started while he was still alive...1.10 Scarecrow

After a phone call from their father, Dean and sam go their separate ways, only to be reuninted in a small town with a deadly secret. Why do the townspeople keep an evil looking scarecrow, and is it connected to the strange disappareances that have been happening?

1.11 Faith

While on a hunt, Dean is seriously hurt, and it seems he may only have months to live. Desperate for a cure, Sam goes to an unlikely source to save his brother, but is the miracle all it seems, or are dark forces at work?1.12 Route 666

Dean meets up with an old flame after a spate of mysterious murders, but can he keep his ex-girlfriend safe from the killer truck? Just who is the driver from beyond the grave, and can Sam stop him before he even runs Dean off the road?1.13 Nightmare

Sam has nightmares, but are they more than just bad dreams? Dean isn't convinced at first, but after one of his brother's visions becomes reality, he has to accept what Sam has been telling him for some time. Now, can they stop any more deaths, or will Dean be part of Sam's next nightmare?

1.14 The Benders

When Sam goes missing, Dean things its some supernatural force at work. What he finds instead is a murderous family that hunts their victims and saves parts as trophies. Will Sam and Dean be their next quarry?1.15 Shadow

Sam and Dean meet up with Meg again (see 'Scarecrow,') while on the trail of a killer. Is she really as nice as she seems? Or is this all a wicked trap for the Winchester family?

 

1.16 Hell House

A run down house is apparently haunted by a murderous ghost from years gone by, but are the spooks really what they seem, and what does a website have to do with it all? When Sam and Dean meet two would be ghost hunters, it's one crazy gig...1.17 Something Wicked

Sam and Dean must face an evil witch from their past to save the lives of young children. But, just how poerful is the Shtriga, and will it again try to take Sam's life as it did when he was a child?1.18 Provenance

A haunted painting spells trouble for our duo- especially when Sam falls for a young girl involved with the antique and the evil that goes with it...

 

1.19 Dead Man's Blood

Sam and Dean are not only united with their father, but they must face a new foe- a foe they didn't even know existed! Time is running out, and the Winchesters must battle real life vampires to gain the thing that can kill their mother's murderer...1.20 Salvation

The end is near and our boys and their dad are hot on the trail of the demon that killed Mary. Can all three Winchesters come through this fight alive? Will Meg get away to fight another day? Only time, and our episode guide will tell...
1.21 Devil's Trap

With John Winchester captured, and Meg and her demon buddy still on the loose, can Dean and Sam use the infamous Colt and kill their foe once and for all? Is John still alive? Methinks we'll have to wait until next season for some of the answers...

Çevrimdışı pleasant^^

 • ****
 • 1642
 • Rom: 12
 • bitch is back to the town.
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2008, 21:15:49 »
Geçen bölümde Dean ve Sam'in çocukluklarını gösterdiler,aklım yine birinci bölüme gitti. :P
Ya çok şirinlerdi ama ya :D HeLe Sam "hediyesini ister misin" falan derken :P Jared :oyy
Ama benim önceki haftaki bölümde yıkıldığım andır ki;Dean ve Sam Rpg ne demek bilmiyorlardı :P May"kıl"ın yorumu;Öğrenmiş oldular :P
Bi aydır mesaj yazılmamış ya başlığa onun için şeettim :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Michael Evans

 • **
 • 309
 • Rom: 1
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2008, 00:17:10 »
TNTde sezon finali var haftaya. Gerçi reklamını göstermediler, çok küçük bir umut belki kesmeden devam ederler diyeceğim ama imkansız :P Betül'ün söylediğine göre 2. sezonu almakta bile zorlanıyorlarmış, Lost yüzünden.

Giderek mükemmelleşen bir dizi. S1B21: Salvation ile beni gerçekten ekrana kilitledi. Reklamlarda bile değiştirmedim :P

Eh, hala başlamadıysanız mutalaka başlayın!

Çevrimdışı pleasant^^

 • ****
 • 1642
 • Rom: 12
 • bitch is back to the town.
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2008, 00:24:12 »
Ya kesmeyin diye mailler yollayacağım Tnt'ye bu ne kardeşim,Lost yüzünden hiç bir dizinin devam sezonunu izleyemeyecek miyiz biz :D
Bu bölüm "To Be Continued"yazısını görünce çok bozuldum,dumur oldum,küfredesim geldi,ama fragman çok şirindi.Gerçi gelecek bölümün değildi ama.Sonra önceki bölümlerde hedesi garip bi şekilde hoşuma gitti(çünkü müziği güzeldi :P)
Sam cidden duygusal bir çocuk,ama takan yok.
Sonra bence o çocukların hepsini özel olarak seçtiler.Kesin Sam gibi yetenekleri var onlarında.Ve 6. ay konusuna gelince zaten Demon'ların en ideal ayı olur 6. ay :P
Dean,ne yazık ki güldüremedi beni bu bölüm. :P ve o gözler,aha demedi demeyin kesin John Winchester'ın. :P
Tamam yeter bu kadar.
Bir de;
Ulan Jaredd. :P
@:Yayınlandı fragman. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Darkness

 • ***
 • 608
 • Rom: 0
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2008, 02:07:36 »
Bıraz once SuperNatural sezon03bolum 11 - Mystery Spot i izledim muhtesemdı hala merak edyo ve tanısmak ıstıyorsanız bu bolmu ındırn butun merakınızı gıdercek ve dızı benlıgınız saracaktır

Çevrimdışı Khazidhea

 • ***
 • 515
 • Rom: 2
  • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2008, 13:41:10 »
gerçekten çok güzel bir dizi kaçırmadan izledim :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı DarLy OpuS

 • ********
 • 2766
 • Rom: 35
 • Dansımız Marşandiz
  • Profili Görüntüle
  • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2009, 17:41:01 »
Ben de yeni yeni başlıyorum. Henüz 2. bölümde olmama rağmen dizinin harikalığı beni büyüledi. Kardeşlerin didişmeleri, iblislerin görsel bazdaki kaliteleri(Buffy'dekilere taş çıkartır) ve kurgunun gidişatı oldukça başarılı.

İzlemeye çekinen herkese öneririm.

Kayıp Rıhtım Arşiv Forum

Ynt: Supernatural
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2009, 17:41:01 »