Kayıt Ol

L O S T

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: L O S T
« Yanıtla #150 : 18 Mart 2010, 19:57:45 »
Lost'un heyecanı bir şeyleri sürekli yarıda bırakmasıydı. Sürekli merak ve adrenalin hormonları salgılamamızı sağlıyordu. Eh, her şeyi açıklamaya başlayınca, haliyle, heyecanlı olmamaya başladı dizi.
#rekt

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #151 : 24 Mart 2010, 18:40:55 »
Sonunda eski tadını bize anımsatan bir bölüm izlettirdi LOST.

Spoiler: Göster
Richard'ı gördüm göreli bu adam nasıl bu kadar genç demiştim. Nihayet buna da cevap bulduk ve tabi ki Jacob ile dumanın ilşkisi.. Jacob'ı izledikçe ölümüne üzülüyorum. Geç bulduk erken kaybettik sanki adamı. Lakin olsun, LOTS'a her şey kurban. ;D

Kısacası sevdim..Tam ağzımıza layık bir bölümdü.

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #152 : 24 Mart 2010, 19:47:35 »
Eğer Siyahlı adamın adadan ayrılmaması Jacop sağlıyorsa, bizimkilerin ayrıca yaşadığı sular altında kalmış adalı alternatif dünyada Siyahlı Adam serbest dolaşıyor o zaman?

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #153 : 25 Mart 2010, 01:43:20 »
Eğer Siyahlı adamın adadan ayrılmaması Jacop sağlıyorsa, bizimkilerin ayrıca yaşadığı sular altında kalmış adalı alternatif dünyada Siyahlı Adam serbest dolaşıyor o zaman?

Tamam da o dünya buna paradoks bir dünya, tamamiyle buna zıt bir dünya değil ki? Sonuçta Katie hala zanlı ve polislerden kaçıyor, dediğin zıtlık durumu söz konusu olsaydı Katie de farklı bir konumda olurdu.. Alternatif olan dünyada sadece bizim tayfanın uçağı düşmedi ve onların hayatı değişti.. Adaya bizim tayfanın uçağı değil de başkasınınki düşmüştür.. Onunla alakalı olduğunu pek sanmıyorum, ama tabi bir bağlantı da kurulabilir belli olmaz LOST'çuların işi.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #154 : 25 Mart 2010, 12:04:43 »
Bu arada bu sabah alakasızca aklıma gelen bir teori geldi...

Bence Jack, Jacob'un yerine bakacak kişi değil... Öyle olsaydı Richard için dinamiti yaktığında dinamit patlardı... Anladığım kadarıyla, Richard'ın bunu Jack'ten isteme sebebi onun aday olduğu için Jacob'ın yeteneklerine sahip olduğunu düşünmesiydi, Jacob verir, Jacob alır gibi.. Fakat dinamit patlamadı... Yani Jack de Richard'ı öldürebilecek potansiyele sahip dğeil.. Tabi ki teori benimkisi... Yanılıyor da olabilirim.. :shrlock

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #155 : 25 Mart 2010, 16:43:42 »
Ama;
Jack adaylardan biri olduğu için "ulvi" bir güç onuda korumuş olabilir.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #156 : 26 Mart 2010, 00:37:14 »
Ama;
Jack adaylardan biri olduğu için "ulvi" bir güç onuda korumuş olabilir.

Yalnız unuttuğun bir şey var, adaylar sadece 6 tane değildi ki? "6 tane kaldı" dedi siyah dumanımsı Locke, Sawyer'a.. Hatırlatırım.. Geriye 6 tane kaldı.. Yani ölebiliyor adaylar ama Kara duman öldüremiyor...

Çevrimdışı Contes

• **
  • 57
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 27 Mart 2010, 19:15:22 »
Lost'un bu bölümünde Richard'ın hikayesini öğrendik. Merak ediyor muydum evet ediyordum. Bence güzel bir bölümdü. Richard'a ölümsüzlüğü veren siyah fakat Jacop için çalışmış bunca yıl...Siyah adadan ayrılmak istiyor Jacop onu tutuyor...Yani siyah çıkarsa ne olacak? Acaba adanın dengesini mi oluşturuyor O ikisi? Sona çok az kaldı hala tam aydınlanma yok:) Tam olarak da aydınlanamayacağız gibime geliyor. Gizeme devam...
Gerçeği öğrendim bir gün...
Ve gerçeğin acı olduğunu...
Sonra dozunda acının, yemeğe olduğu kadar hayata da "lezzet" kattığını öğrendim. (Mevlana)

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 27 Mart 2010, 19:23:31 »
Lost'un bu bölümünde Richard'ın hikayesini öğrendik. Merak ediyor muydum evet ediyordum. Bence güzel bir bölümdü. Richard'a ölümsüzlüğü veren siyah fakat Jacop için çalışmış bunca yıl...Siyah adadan ayrılmak istiyor Jacop onu tutuyor...Yani siyah çıkarsa ne olacak? Acaba adanın dengesini mi oluşturuyor O ikisi? Sona çok az kaldı hala tam aydınlanma yok:) Tam olarak da aydınlanamayacağız gibime geliyor. Gizeme devam...

Ölümsüzlüğü veren Jacop idi.
#rekt

Çevrimdışı Contes

• **
  • 57
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 27 Mart 2010, 19:28:57 »
Nasıl yani:))...Ama siyah ile konuştu o konuyu ve ölümsüzlük sözü üzerine jacop u öldürmeye gitti:))....
Sonra dozunda acının, yemeğe olduğu kadar hayata da "lezzet" kattığını öğrendim. (Mevlana)

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 27 Mart 2010, 19:31:25 »
Nasıl yani:))...Ama siyah ile konuştu o konuyu ve ölümsüzlük sözü üzerine jacop u öldürmeye gitti:))....

Hayır, siyahla konuştu ve karısını alma sözüyle Jacop'u öldürmeye gitti. Jacop ona ne isteyeceğini sorduğunda, önce karısını, sonra günahlarından arınmayı istedi. Jacop ilk ikisini reddedince ölümsüzlük istedi. Jacop omzundan tuttu ve bir süre sonra "oldu" dedi.
#rekt

Çevrimdışı Contes

• **
  • 57
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 27 Mart 2010, 19:35:20 »
:) evet yaa...ben hangi alemdeydim acaba o arada:D..çok pardon...

Çevrimdışı Contes

• **
  • 57
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 27 Mart 2010, 20:59:48 »
Ben onu bunu bilmem iyiler neden ilk başta böyle mel mel oluyorlar...kötüler daha iyi:)..Siyah ı tutmaya karar verdim:) diziye aksiyon katan tek şey o yahuu:)

Çevrimdışı Contes

• **
  • 57
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 28 Mart 2010, 19:05:33 »
Satmak ne kelime sıkıldım onlardan:)...6 sezon dile kolay-yaşlandım yaa...itiraf edin gereksiz yere uzattılar diziyi...tamam lost bir fenomen oldu bile ama kısa olsaydı daha bir fenomen ve eleştirilemez olurdu...

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 30 Mart 2010, 22:15:49 »
Ricarhd'ın bölümünün üstüne tanımam ben :P
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.