Kayıt Ol

The Secret - Rhonda Byrne

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Secret - Rhonda Byrne
« Yanıtla #15 : 02 Eylül 2008, 00:41:04 »
Şimdi yalan olduğunu sana kim söyledi,sen neden inandın ya da eğitmenlerden birinin dolandırıcı olması kitabı martaval sınıfına mı sokar? Bu soruları da sormak lazım bi. Ben illa inanılması lazım demiyorum,yorumları bi tarafa bırakıp kendi okuyup kitabı kendine göre sınıflandıranlara da saygım var. Ama bunun dışında da her kitaptan da mutlaka birşeyler öğrenilebileceğini düşünüyorum ben.Bu kitaptan olumlu düşünmenin güzel bişey olduğunu öğrenebilirsiniz,olumsuz düşünmeye oranla.Zaten okumadan önce de biliyorsanız ne mutlu size :)

Çevrimdışı Miss Murder

• <<Hestia>>
  • *
  • 30
  • Make it count!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Eylül 2008, 14:29:23 »
haklısın elbette her kitaptan birşeyler öğrenebilirsin ama ben hala biz hiçbirşey yapmayıp sadece düşünürsek evrenin bize birşeyler verebilecğini düşünmüyorum  :shrlock
Avatar The Last Airbender Hayran Topluluğu kurucu  :king
Royal Mail Ship Titanic ; Okyanusun yuttuğu inci ...
Kimse geceyarısı palyaçoları sevmez ...
Jack Torrance&Jack Dawson  :lve  :lve

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Eylül 2008, 18:10:23 »
Hiçbişey yapmayıp sadece istersek bişeyler olacağını bende düşünmüyorum ;)

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Eylül 2008, 18:37:22 »
Sadece istemekle olmaz tabii ki, uygun koşulları yaratmak lazım. Böyle yan gelip yatarak çekim yasasının gücüyle Boğaziçi kazanılmaz mesela :P Sonra bu da yeterli değil hani, imgeleme gücü yüksek olmalı ve iyi konsantre olabilmelisiniz. The Secret'ı okuyup başarılı olamayanların en büyük problemi budur ve genelde farketmezler. Bunların hepsine sahip olan kişiliyet sözkonusu çekim yasasını her çeşit pis( :P ) amaç için rahat rahat kullanabilir :D

Ve bir şey daha var, bana sorarsanız isteklerimizi bize getiren evren değil zaten, kendi düşünce enerjimiz, beyin gücümüz, ya da adı herneyse işte. :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Eylül 2008, 18:39:56 »
Sadece istemekle olmaz tabii ki, uygun koşulları yaratmak lazım. Böyle yan gelip yatarak çekim yasasının gücüyle Boğaziçi kazanılmaz mesela :P Sonra bu da yeterli değil hani, imgeleme gücü yüksek olmalı ve iyi konsantre olabilmelisiniz. The Secret'ı okuyup başarılı olamayanların en büyük problemi budur ve genelde farketmezler. Bunların hepsine sahip olan kişiliyet sözkonusu çekim yasasını her çeşit pis( :P ) amaç için rahat rahat kullanabilir :D

Ve bir şey daha var, bana sorarsanız isteklerimizi bize getiren evren değil zaten, kendi düşünce enerjimiz, beyin gücümüz, ya da adı herneyse işte. :P

Bu kadar iyi anlatılırdı,katılıyorum sana ;)

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Eylül 2008, 13:06:34 »
Hurafe :P Okudum da yorum yapıyorum hurafe işte. Gereksiz bir kitap, bütün kişisel gelişimlerin olduğu gibi. Çok iste olur çok iste olur. Hani adamlar iyi de çıkar yol bulmuşlar. Kendilerine gelip istedim olmadı diyenlere istemediğin şeyleri daha çok düşünmüşsün diyebilecekler.

Amaçlarınıza giden yollarda çalışmalısınız, istemekle olmuyor, kendimden biliyorum :D. Öğretmenler öğrencilerine kişisel gelişim tavsiye etmesin. Secret tavsiye etmesin, İslami Secret tavsiye etmesin. Çekim yasası yan gelip yatma yeri değildir.
try again fail again fail better

twilight_milk

« Yanıtla #21 : 04 Kasım 2008, 08:36:33 »
Bazı yerleri çok uçuktu ama iyidi ya beğendim ben :)

Putaneska

« Yanıtla #22 : 31 Ocak 2009, 19:15:34 »
Uzun süredir istememe rağmen okuyamamıştım, bugün tesadüfen elime geçti ve bi' oturuşta bitti.
İlk başta feci heycanladığımı söylemeliyim 'aha aradığım şey' gibilerinden...
 :)
Sonlarına doğru inancım biraz azaldı ama yinede müthişti. İnanmamakta herkes özgür kitapta dediği gibi ama bn inanmak istiyorum valla ve inanıyorum, zaten inanmak bişe kaybettirmiyor...

Netin başından kalkabilsem icraata geçicem...  :D

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #23 : 17 Mayıs 2009, 16:11:01 »
Kapağı ve tasarımı çok hoş ama içinde hiçbir şey yok gibi geldi bana.