Kayıt Ol

Tokio Hotel

Hypnotize

Ynt: Tokio Hotel
« Yanıtla #45 : 15 Ağustos 2008, 13:46:47 »
Rock veya Metal'i çoluk, çocuk, tiki meselesi yaptıkları için kendilerinden neden iğrenmeyeyim ki?

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 15 Ağustos 2008, 16:27:50 »
Bu Th'deki Tom'u,tipiyle görüntüsüyle hatta davranışlarıyla çok sinir bozucu bir kıza benzetiyorum.(sinirimi bozuyor,o yüzden sinir bozucu. :P ) O yüzden sevmiyorum ben de. :D
Ya şey lan,neyse demicem.Sevdim bunu.Çok hoşuma gitti hatta açıklamak. :P
Yalnız bunlar da öyle bir kitle edinme çabası varmış ki,kliplerinde Atatürk resmi,Türk bayrağı kullanıp duruyorlarmış.Evet,kitle edinme çabası.Boş. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #47 : 20 Ağustos 2008, 17:37:18 »
Çok çok çok iticiler. Sevmiyorum efendim. :)

Çevrimdışı Skandar_-_qsm

• *
  • 29
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 20 Ağustos 2008, 17:57:57 »
şarkıları sprr özellikle durch den monsun  :) :Dbenim fikrim tabi bence grupta en tatlı gustavv :D

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 29 Kasım 2008, 16:51:03 »
bir insanın müzik kaLitesini anLamak için tokio hoteL dinLeyip dinLemediğini soracak kadar düştü müzik küLtürü...

çok fazLa tartışma oLmuş, bi kere, "grubu sevmeyen yorum yapmasın" oLayı tam bi saçmaLık, iLLa her grubu şişirip patLatmak zorunda değiLiz, bu da hoşumuza gitmeyen bir grup, negatif bir yorumumuz var ama yorum yorumdur..
neyse
tokio hoteLi sevmiyorum, yoLdan rockçı tipLi [dar paça pantoLon üzerine siyah badi üzerine koyu yeşil boLero, saçLar siyah düz, 10 kızdan biri böyLedir tokio dinLeyen tipLerden..]3 kisiden birine sorun ne dinLiyorsun diye, "ayhfss, Tokio hoteL,, o tom vhar yha öLüormmzz bithiorm ona, sooora Evaa aaa  amy Lee khop khop, Greenn day muahh biLLy Joee askhoomm" vs

bu tipLer bi de ortada rockçı metaLci diye gezince, oLan bize oLuyor, önyargıLar oLuşuyor...

bu kadar çok, ve çoğunLuğunun [kimse üzerine aLınmasın, özenti kitLe için konusuorum, Tokio dineyen herkese özenti demek seğiL amacım] dandik insanLardan oLuştuğu bi kitLenin dinLediği bi grubu ben dinLemem açıkçası..
müzikte kaLitenin anLamını biLen kimsenin de dinLeyeceğini zannetmiyorum..

bu arada, o poprock savunması için kuLLandığınız tabLo kadar saçmasapan bişey daha gördüğümü hatırLamıyorum..
₪ Hail to the Thief ₪

Countess

« Yanıtla #50 : 29 Kasım 2008, 20:20:43 »
Ya ben anlamıyorum th fanları antifanların kesinlikle olumsuz yorum yapmasını istemiyor ne bu yani sevmeyen yorum yapmasın karşısında bizi bulur faln saçmalık :hemk
Ben sevmiyorum dinlemiyorum rock yaptıklarını zannediyolar ama başarılılar ne diyim :-\

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 30 Kasım 2008, 18:40:31 »
Ya ben anlamıyorum th fanları antifanların kesinlikle olumsuz yorum yapmasını istemiyor ne bu yani sevmeyen yorum yapmasın karşısında bizi bulur faln saçmalık :hemk
Ben sevmiyorum dinlemiyorum rock yaptıklarını zannediyolar ama başarılılar ne diyim :-\
tabi istemezLer..
tokio hoteLi eLeştirenLer çok, baş ediLemiyor herhaLde..

Tokio HoteL, pop müziğin Rock tarihine vurduğu en büyük darbeLerden biridir diyip susuyorum...
₪ Hail to the Thief ₪

• gulyabani
  • **
  • 115
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 16 Aralık 2008, 20:02:36 »
Hiç sevmiyorum.. Ama dinleyenlere saygım var tabii.
^^ Happy New Year..! ^^

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • Rom: 0
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
« Yanıtla #53 : 28 Ekim 2009, 20:04:02 »
tokio hotel de en sevdigim sarkı love is dead