Kayıt Ol

Kasabanın Karanlığı - [2. Sezon Finali Yayınlandı!]

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: 12. Bölüm: İlk Aşk ve Son Şans - Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #135 : 18 Temmuz 2008, 17:37:09 »
Hoş bölüm, eline sağlık ve saol ;) neler olduğunu nihayet anlıyorum sanırım :P
#rekt

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: 12. Bölüm: İlk Aşk ve Son Şans - Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #136 : 19 Temmuz 2008, 14:20:31 »
13. Bölüm Hakkında Son Gelişmeler:

1-Hikayenin 30. bölümü olacağı için uzun ve özel bir bölüm olacak ve gerçekten bazı konular hakkında elle tutulur cevaplar elde edebileceksiniz.

2-Çağan'ın, s2b8de okuduğunuz, fabrikadaki yangından nasıl kurtulduğu ortaya çıkacak.

3-Büyük Sır'rın ne olduğu ortaya çıkacak.

4-Yazlıktaki olaylar da devam edecek. Tunç hakkında yeni bir şey öğreneceğiz.

5-Mehmet'in bu bölümde önemli bir sahnesi olacak.

6-İsmi henüz kesinleşmedi ama bir iki gün içinde kesinleşecek.

7-Selin'i bu bölümde yeniden, bir şekilde göreceğiz.

8-Ayça'nın bu sezon devam eden bir hikayesi olmayacak ama 3. sezon için bir şeyler düşünebilirim.

9-Bu sezonun bölüm sayısı kesinlikle 15i geçecek.

10-Sezon finalinden önce, 1. sezonda da yaptığım gibi bir kaç gizemi belirteceğim ve bunlardan en çok istenileni sezon finalinde çözeceğim. Diğerleri 3. sezona kalacak.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Ynt: 13. Bölüm: Değişim Zamanı! Fragmanı Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #137 : 23 Temmuz 2008, 00:12:49 »
Evet efendim, uzun bir bölüm olacak olan, s2b13 yani toplamda 30. bölüm, fragmanı çıkmıştır. Buyrun:

Kasabanın Karanlığı: Değişim Zamanı! (30. Bölüm Özel)

Herkes Birbirinden Bir Şeyler Saklamaya Çalıştıkça

“Neden bahsettiğini anlamıyorum.”

Ortaya Çıkmakta Direnen Sırlar
“Bu zamana kadar yaptığımız her şeyin bir sebebi vardı.”

Karanlık, Planlarını Yaparken
“Bu intikam değil. Bu resmen canilik.”

Bütün Gerçekliğiyle Devam Eden Sorunlar
“Bunu ikimiz de istedik. Seni asla yalnız bırakmayacağım, Cansu.”

Yıllarca Gizlenmek Zorunda Kalan Bir Çift
“Hikâyemiz böyle bitemez. Da-daha yaşayacak ço-çok şeyimiz var.”

Çağan’ın Yapılması Gerektiğini Düşündüğü, Bir Fedakarlık
“İnan böyle olmasını istemezdim. Seni o kadar çok seviyorum ki…”

Yeniden Ortaya Çıkan Eski Sevgili
“Tolga’yla görüşmem gerek.”

Bir Anda Fark Edilen Bir Gerçek
“Bir sorun var. Yapamıyorum… Açılmıyor.”

Unutmayın Bizi Biz Yapan Seçimlerimizdir
"Baştan beri yanlış zamana dönüyoruz."

Ama Bir Yerden Sonra Kontrol Bizim Elimizde Değildir
“Sanırım annemin günlüğünü yeniden açmanın vakti geldi.”

S2B13:  Değişim Zamanı!
Bölüm Karakterleri: Çağan ve Gizem
Çok Yakında Buralarda Bir Yerlerde

Not: Yorumlarınızı Bekliyorum :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 23 Temmuz 2008, 00:19:29 »
İnanmıyorum.Bişi anlamadım. :P Teori üretemiyorum,dondum.Sadece küfredebiliyorum. :P Ulan bi kere de sorununuz olmasın be. :D
Özel bölüm olduğu çok belli.Çağan ve Gizem'den ilk defa zevk alacağım.Cansu kesin hamile.Sonra geçit felam açmaya çalıştılar heralde açamıyorum da o olabilir.Günlük kısmı iyi.Mehmet için korkmaya başladım ya.Ama korkularımı yazmayacağım. :P Ne diyeyim bir an önce yaz şu bölümü yoksa Claire konusunu açmaya devam edeceğim. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 27 Temmuz 2008, 20:27:18 »
Hikaye, araya giren, ÖSS tercih dönemi, hayat sorunları nedeniyle, 'kısa' bir süreliğine durdurulmuştur.

30. bölüm birkaç gün içinde siteye yüklenecektir ve hikaye ne olursa olsun belli bir final yapacaktır. Kuşkunuz olmasın =)

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 27 Temmuz 2008, 23:27:34 »
Ooo kusura bakma emre yeni okuma şerefine eriştim ama gerçekten mükemmel olmuş fragman hele fena heycanlandırıyor :clap
Mükemmel kesinlikle devam etmelisin sezon 3 ve 4 hatta dahada devam et okuduğum en iyi hikayelerden biri :clap

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Ynt: 13. Bölüm: Değişim Zamanı! Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #141 : 31 Temmuz 2008, 18:40:59 »
En nihayetinde, hikayemin toplamda 30. bölümü olan s2b13 eklenmiştir. Sabrınız için çok teşekkür ederim  ;D. Yeni bölümleri de hızla yazmaya çalışacağım. Ama kader işte :P

Bölüme başlamadan önce uyarılar:

1-Bölüm paragraf aralarındaki boşluklar sayılmadan tam 7.5 word sayfası uzunluğundadır. Bu uzunluğa dayanabileceğiniz bir zaman aralığında okuyunuz.

2-Flashbackler yine istediğim gibi olmadı. Daha doğrusu istediğim kadar çok olamadı. Çağan ve Gizem'in hikayesi, 3. sezona sarkacak bu gidişle :P

3-Bölüm biraz karışık gelebilir. Zira sahneleri toparlayıp, montajlarken canım çıktı :P

4-Cansu ve Gizem'in hüzünlü sahnelerinde, bana ilham veren, Pinhani grubunun şu şarkıları oldu: Ağlama (Zaman Beklemez Albümünden), Ben Ki Sevmekten Hiç Usanmam (İnandığın Masallar Albümünden), Yalnız Değilsin (Hangi albümden bilmiyorum :P), Yalandan Da Olsa (İnandığın Masallar Albümünden)... Bu şarkıları dinlemeniz şiddetle tavsiye edilir.

Bölüme ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar için şimdiden teşekkürler :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
Ynt: 13. Bölüm: Değişim Zamanı! Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #142 : 31 Temmuz 2008, 18:54:36 »
Oha oha oha. :P Gerçekten oha be.Çok güzel bir bölümdü,yazmasan 7.5 sayfa olduğuna inanmayacağım. :P Çağan'a yazık ya,bence yaptığı hiç de kötü birşey değildi.Geçit açamamak..Imm.Çok büyük bir sorun.Ama başka yöntemlerle de gidebilir di mi Tunç? :P Başka bir boyutta değiller yani. :D Cansu beni çok sıkmaya başladı,giderek Claire'a benziyor. :P
Güzel,bölüm,güzel. :P Bu da üçleme gibi oldu ya neyse.KK playlisti..Ahaha kaydedicem bunu biryerlere. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Ynt: 14. Bölüm: Kaybolan Günlük Fragmanı Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #143 : 04 Ağustos 2008, 14:37:29 »
Evet, efendim, yarısını yazdığım, 14. bölüm için hazırladığım fragmanı sizlerle paylaşmak istiyorum =). Buyrunuz =)

Kasabanın Karanlığı: Kaybolan Günlük

İhtiyaç Duyulduğu Anda, Ortadan Kaybolan Günlük

"Yok, yok, YOK!"

Geçmiş Yüzünden Yeniden Suçlanan, Mehmet
"Sen mi aldın?"

Geceleyin Evde Dolaşan Bir Yabancı
"...bu günlüğü birinin çaldığı kesin."

Ve Gündüz Vakti Ortaya Çıkan Yeni Bir Tehlike
"Bizi burda da buldu."

Karışıklık İyice Artıyor
"Artık sana yardım etmeyeceğim!"

Çaresizlik Yeni Çözümler Getiriyor
"Aranızda araba kullanmayı bilen var mı?"

Umutsuzluksa Bir Aşkı Bitiriyor
"Bana bir şans ver. Sadece bir şans."
"Üzgünüm, hayır."

S2B14: Kaybolan Günlük
Bölüm Karakteri Yok
Yakında, Buralarda Bir Yerlerde

Not: Bu bölüm herhangi bir karakter üzerine değil. Flashback mantığı biraz farklı olacak.

Yorumlarınızı bekliyorum =)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 04 Ağustos 2008, 14:59:14 »
Öeh,yani 30. bölüm için o kadar bekledin,bu bölümü hemencecik yarılamıştın,ohaohaoha. :P
Cansu diyordur kesin hayır,diye. :P Murat'ı yakalayacaklar da,ortalık karışacak gibi.Birbirlerini suçluyorlar filan.Bence Emir bu durumu değerlendirir. :P Geçit açamadıkları için de araba kullanmayı düşünüyorlar, :P Cıx,bu bölüm biraz zorlayıcı olacak gibi gözüküyor onlar için.
Mehmet,suçlanınca Emir'e yardım etmekten vazgeçti,herhalde. :P Güzel bi bölüm bekliyorum,ama bunlar çok gerilmiş be. :P

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 04 Ağustos 2008, 15:01:46 »
Ee, biraz gerginlik iyidir :P Hep böyle, hafif romantik bir havada gitmez hikaye :P

Evet bu bölümün güzel olmasın ben de bekliyorum =) 30. bölümü beklememin sebebi yeterince güzel olmasını istediğim içindi ve oldukça zor bir bölümdü. Bu bölümü yazmak o kadar zor değil. Zaten hikayenin gittiği bir rota var. O rotaya göre yazıyorum sahneleri. 30. bölüm o rotanın biraz değiştiği bir bölüm oldu, hikayede bazı kurallar değişti. O yüzden zorladı beni =)

Teşekkür betül :P Sen de olmasan =)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 04 Ağustos 2008, 17:16:39 »
ahh emre, abi gerçekten mükemmel ya, 13.ü bölümü okumam biraz gecikti de o gecikince yorum da gecikti... Gerçekten işler iyice sarpa sarmaya başladı, herkesin kendi sorunları var ve okurken her birini de içimizde hissettirebiliyorsun... 14. bölüm hakkında yorum yapmayacağım nasılsa yakında okuruz... Asıl sen de olmasan emre... :P

Çevrimdışı timidity

• *
  • 15
  • Rom: 0
  • єω!qє ℓιвє=//
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 04 Ağustos 2008, 18:19:32 »
Emre Sende sanatçı kaprisi war her bölüm için yorum bekliyin cıx=P nese ama sen yorumları hak ediosun canım ark.ım kasabanın karanlığı yazarı Sayın Emre namı diar Michael Evans=P
Ben artık sıkıldım süper gidio demektn birazcık ktü eleştri yapim=P hımmmm düşinimmm.....!!!!! yokk yaw... kötü bişy yokk kii kötü eleştirim pufff...=(((( hehh buldum bölümler çoOk kısa oluyOrRr=P uzat biraz bölümleri mekanları biraz tafsir etki gözümzde canlansın mekanlar kişler duruş gülüşş=) benm hayal gücüm faslasıyla geniş insanları şeklden şekle sokuom wallla birazz tavsir gerekioo bu zavllı okuruna=))))
nese cnm yorum yorum dedin al sana yorum cvb vermzsen seni keserim=P ayyy ne diyorum benn=)

not: bu siteye bağımlı tek şey kasabanın karanlığıı;) çoOk saOL EmReEeEe.......!!!!

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 04 Ağustos 2008, 20:05:33 »
Ya yorum beklememin sebebi, hikayemin eleştirilmesini sağlamak ve de bu eleştirileri göz önüne alıp, hikayemi geliştirmek =)

Bölümleri yazarken, artık kendimi durduramıyorum zaten :P Bir bakmışım daha anlatacağım olayların yarısına gelmişim, bölüm belirlediğim uzunluğa gelmiş. Toparlayıp kapatıyorum bölümü =) Çok fazla uzun olursa, sıkar belki diye =)

Mekan ve kişi tasvirlerini, özellikle yapmıyorum. En büyük zevkim, insanların mekanı ve karakteri kendi hayal etmesi. Hayalinde, kendi hikayesini kurup, karakterleri öyle tanıması. Benim yapmaya çalıştığım, şey durum tasviri. O anki durumu anlatmaya çalışıyorum hep. Yine de eğer istek olursa, tasvir konusunu 3. sezonda yeniden düşünebilirim. Ama bu sezon zaten olaylar iyice sıkıştı :P. Bir an önce toparlamaya başlamam gerek =)

timidity, her yazdığın yorum için sağol bu arada =) Gerçekten, sen de hikayemin en iyi takipçilerinden birisin =)

Phoenixman, en sonunda istediğimi başarmışım demek. Hikayemde, fantastikten önemli olan şey, karakterlerin yaşadıkları. Onların hikayedeki rolleri ve gidişatları. Yaşadıkları sorunlar karşısında, güçlerinin bile çaresiz kaldığı zamanları anlatmak istiyorum. Dediğine göre de bunu başarmışım =). Çok sağol sen de :P

Yazıyorum bölümü bekleyin benii! =)

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • Rom: 0
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 05 Ağustos 2008, 00:07:59 »
cok begendım karekterlerınde bır harıka elıne saglık harıka olmus ...