Kayıt Ol

Ice Age 4: Continental Drift

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Ice Age 4: Continental Drift
« Yanıtla #15 : 14 Ağustos 2012, 12:24:52 »
Açıkça söylemek gerekirse benim de iki arada bir derede kaldığım bir film oldu. Kötü müydü? Hayır ama ilk üç film kadar da iyi değildi maalesef. Umduğum kadar güldürmedi, güldüremedi beni film. Nedeni ise aşırı derecede klişelere boğulmuş olmasıydı.

Spoiler: Göster

Örneğin Şeftali'nin babasıyla olan "Keşke senin gibi bir babam olmasaydı!" demesi, ardından da başlarına gelen ilk kötü olayda "Ona söylediğim son söz bu oldu." triplerine girmesi hoş değildi. Aynı şekilde Diego'nun Beyaz Kaplan'ı ikna edişi ve kendi taraflarına çekmesi çooooook basit ve yüzeysel kalmış.

En güzel yeriyse büyükanne miskinle ilgili sahnelerdi herhalde. özellikle banyo sahnesine hala gülüyorum :)

Dediğim gibi; iki arada bir derede...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Ağustos 2012, 16:52:14 »
Sinemada izledim ve gülmekten öldüm.''oğlum bak git!''repliği bile başlı başına bir komedi idi.sincaplantis kısmıda çok komikti.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2012, 12:49:09 »
Ben her şeye rağmen sevdim yahu, yani bir serinin bu tempoyu her daim en üst seviyede tutması beklenemez zaten. Bilmiyorum belki de çoluk çocuğu bol olan bir seansta olduğumdan onların gülümseyişleri bana da yansıdı.

Hele bir tanesi vardı ki, pişkin pişkin "ABİ SANA BUNA GİDELİM DEMİŞTİM Dİ Mİ NE KADAR KOMİK HAHA!" diye bağırması ve abisi olan kişinin "evet..." diye kısık sesle cevap vermesi beni her şeyden fazla güldürmüştü.

Gittiğiniz takdirde pişman olacağınızı zannetmem kısaca.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "