Kayıt Ol

Lahon’un Kan Günlükleri | Bölüm 13 - Tamamlandı.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lahon’un Kan Günlükleri | Bölüm 13 - Tamamlandı.
« Yanıtla #45 : 18 Kasım 2008, 10:54:56 »
Son cümlelerin hep etkileyici olmuştur. Lakin bu daha ayrı birşeydi. Usta yazarların kaleminden çıkan yazıları okuduğum zaman, içimde hissettiğim bir titreme, hele ki sonlarda hikayeyi idrak etmek için beklediğim dakikalar vardır. İşte bu hikayede de aynısı oldu.

Gerçek düşüncelerimi söyleyecek olursam başta beğenmediğim sadece sen yazıyorsun diye okuduğum, okumaya çalıştığım bir hikayeydi. Her zaman okumak için çabaladığım, yazı uzunluklarını ve geçmişte yaşadığım deneyimlerimi düşündüğümde cesaretimi yitirip başka bir güne ertelediğim bir hikayeydi. Ha bu kötü mü oldu diye soracak olursam kendi kendime belkide çok daha iyi oldu. Soluksuz, hiç ara vermeden, yeni bölümün gelmesini beklemeden bir çırpıda okumaktı belkide üzerimde yarattığı bu büyük etki. Herşeye rağmen bitmesi gereken yerde bittiği için mutluyum. =)

Nedeyebilirm ki, ismi kadar güzel bir çalışmaydı. Gurur duyacağın yazıların arasında ki en üstlerde bir yerde olmayı hakediyor. Ellerine sağlık. :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #46 : 18 Kasım 2008, 11:22:03 »
Aylardır beklettin, ama sonunda bir çırpıda okuyup yorumladım. Gerçekten çok teşekkür ediyorum abi, sanırım bütün hikayeyi vasat seviyede yazsam bile son cümleden işi kıvırabiliyorum. Lahon ve yol arkadaşları sayesinde kendime çok şey kattım. Aynı zamanda böyle harika yorum yapan okuyucular sayesinde de tabii ki. Tekrar teşekkürler. :)

nymphe

« Yanıtla #47 : 18 Aralık 2008, 10:13:43 »
hikayelerini yayımlamanın üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen benim aranıza katılmamın üzerinden kısa bir süre geçmesinden mütevellit hikayeni okumayı yeni tamamladım.okuduğum en müthiş deneme bu gerçekten.-hakan sen daha hikayeni tamamlamadın-
çok büyük bir parıltı görüyorum sende.umarım hep yazmaya devam edersin.ve aldığım duyumlara göre magicalbronze'la bir kitap yazma peşindeymişsiniz.elinizi çabuk tutun çocuklar!!!!

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #48 : 19 Aralık 2008, 20:15:19 »
Güzel yorumun için teşekkür ederim, beğendiğine sevindim. :)