Kayıt Ol

Gecenin Bekçileri - 4. Bölüm Eklendi!

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gecenin Bekçileri - İkinci Bölüm Eklendi!
« Yanıtla #30 : 01 Haziran 2008, 19:34:25 »
Çok güzel hikayedeki konu da ilişkiler de, ikişer kere okudum. Eh bekliyodum tabi böyle bişe tebrik ederim üçünüzü de. =) Vampirlerle ilgili pek fazla olmayan bilgimi de bu hikayeyle geliştircem gibi duruyo. :P

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Haziran 2008, 00:19:28 »
Eheh evet daha bu hiç bir şey, her bölüm 5 sayfa olacak diye tahmin etmiştik ancak yavaş yavaş uzayacak ve en sonunda 7-8 sayfaya kadar çıkıcaz gibi geliyor bana. Çünkü her bölüm bi karakterin etrafında geçmiyor, tüm karakterler bir kez gösteriliyor. Tabi benim Gabriel takıntım yüzünden bir kaç sayfayı sadece onun etrafında döndürmemde kavga sebebi olacak cinste. Aman neyse çok uzatmışım susiyim en iyisi.. ;D
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 07 Haziran 2008, 09:58:11 »
avcılar.. vampirler.. arada sıkışmışlar.. ikili iş içinde gidenler... ohe bee okudum sonunda :D ya bu aubreyi hem sevdim hem sevmedim :D neden sevdiğimi bende hala kestirebilmiş değilim ama sevmeyiş nedenim vampirlikten arınmak istemesi gerçi neden oldugunu hala bilmiyoruz ya neyse sonra nedenini öğrenince yumuşayabilirim... cok güzel olmuş ya tebrik ediyorum 3ünüzüde süper bi iş cıkartmışsınız.. savaşlar süper olacak çatıdan çatıya atlamalar haçlar kutsal su kazık falan.. umarım savaşlara avlanmalara böyle uzun betimlemeler yaparsınız.. bu anna yani lilith ne iş :D benedict onu vampir yapmamışmıydı şimdide gabriele gidip avcı olmak istiyor.. yanlız bu gabrielde de lasombra havasımı sezdim ben ne (yanılmışta olabilirim) david ve aubrey arasında neler olcak gabriel aaron benedicth falan neler yapacak cok merak ediyorum ... o kralın halk karşısındaki konusmasında en sonda söylediği çok komikti :D "kuytu ücra köşelere gitmeyin mikrobun nerden cıkacağı belli olmaz" doğru demiş nerden cıkacakları belli olmaz :P efem tekrarda tebrik ediorum arada durdukca benim aklıam sorular gelir ben yazar dururum ...
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 07 Haziran 2008, 11:52:17 »
Lilith konusunda spoiler veremem, o gerçekten çok özel bir yere sahip bu hikayede.

Aslında Lasombra Deis, Gabriel Hilja ve Aubrey Aurel, Vampirsel olarak kardeşler. Emre ve Betülle konuşacağım, onlarda izin verirlerse şu soyağacını buraya koyacağım.

Şimdilik çok fazla aksiyon olmadı aslında ama yakın zamanda oda olacak ;)
#rekt

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 07 Haziran 2008, 13:24:41 »
Koyma bence. Ekstra bölümüne koyarsınız.
try again fail again fail better

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gecenin Bekçileri - Üçüncü Bölüm Fragmanı Eklendi!
« Yanıtla #35 : 07 Haziran 2008, 19:11:33 »
3. Bölüm hazırlıklarında. :P :D
Günler Hızla Akarken
“Ayağını öne at ve ağırlığını ona ver.”

İntikam Uğruna

“Sen sadece lanetlendin ve senin kaderin cehennemin en dibinde.”

Yapılan Çalışmalar Da Arttı
“Allen! Allen!”

Hiçbiri ama Hiçbiri Masum Değildi

“Eğer o kadar cesaretin varsa, yap, işini kolaylaştırmak için kılıcım sende kalsın.”

Ve Acı Çekiyorlardı
“Anla artık! Bu hayatta herkes yalnızdır.”

Londra’da Huzur Son Bulurken

“Evet hatırlıyorum. Bunca yıl sonra bunun ne önemi var?”

Sırlar Ortaya Çıkmaya Başlayacak

“Baba seninle özel konuşabilir miyiz?”

Gecenin Bekçileri
Bölüm 3: İntikam Arayışı
Çok Yakında kayiprihtim’nde

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Gecenin Bekçileri - Üçüncü Bölüm Eklendi!
« Yanıtla #36 : 08 Haziran 2008, 23:20:40 »
Evet, efendim uzun gibi görünen kısa bir aradan sonra 3. Bölüm: İntikam Arayışı sitemize yüklenmiştir.

Buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Uzun ve güzel bir bölüm oldu.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gecenin Bekçileri - Üçüncü Bölüm Eklendi!
« Yanıtla #37 : 08 Haziran 2008, 23:36:57 »
evet cok güzel bir bölümdü ama kısa kaldı :D 4. bölümü beklemek .. öf beklemekten nefret ediyorum..

teorileeerr :

1 ) Gabrielimiz bildiğimiz vampirlerin Gabriel soyundan değilse neyim önceleri Lasombra hissetmiştim ama kılıç kullanımı falan Gabriel soyuna ait.ve Kendisi Gabriel soyunun kurucusu olabilir kendisi olabilir

2 ) Lilith ilk vampirimiz Lililth'in reenkarnesi, torununun torunu falan olabilir.. ama bu ismi almak söyledikleri gibi  ilk defa veriyo efem bu kızda var bişey :D
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 08 Haziran 2008, 23:44:01 »
Öhm.. Şimdi, şu soyağacını yerleştirince her şey yerli yerine oturacaktı. Ancak Emre soyağacını koymayı unuttu sanırım :hemk  irem abla msne girince onu bir dürtüklede soyağacını eklesin :hemk yoksa unutur bu
#rekt

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 08 Haziran 2008, 23:56:10 »
Ben Gabriel'e lasombra olmayı yakıştıramam :P Aslında onun soyunu bende bilmiyorum :D Yiğit hesap vericek :P
Lilith'i ben yarattım,niha övünmek gibi olmasın :D Aslında bu takıntı halini aldı sürekli bir karektere takılıyoruz değil mi? :P Bir ilk o zaten, :D Fıstık gibi bi' ilk :P
(hiç birşey söylemedim,hiçbir spoiler vermedim :P Mutluyum,huzurluyum :D )
@:Bölümü beğenmene sevindim ;)

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 09 Haziran 2008, 11:39:35 »
Ya topu tpu 3 tane soy var zaten. Lasombra, Gabriel ve Aurel. Gabriel sizce bu soylardan hangisinindir :P ya ne sorun oldu be bu :P

Bide aynı karakterlere takılıp kaldık hakkaten, başka karakterleri yazmamız lazım... :P
#rekt

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #41 : 09 Haziran 2008, 13:19:26 »
İlk bölümü yeni okuyabildim. Hoş bir tadı var, Vanhelsing gibi. Vakit buldukça yeni bölümleri de okuyacağım..

Elinize sağlık. :)

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gecenin Bekçileri - Soyağacı Eklendi!
« Yanıtla #42 : 09 Haziran 2008, 15:20:55 »
Ekstra bölümünü unutmadım fakat dün gece vaktim yoktu.

Evet, efendim, Ekstra bölümümüz açılmıştır ve soyacağı eklenmiştir.

Ekstra bölümüne ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlarınız için teşekkürler :D.

Ayrıca da Betül Lilith'i, Yiğit Gabriel'i yazmaktan benim karakterime sıra gelmiyor. Sürekli onların arkasını toplamaya çalışıyorum. Buda böyle bilinsin :P

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 09 Haziran 2008, 15:25:52 »
evet evet süper olmuş bu soyağacı :D kafası karışan olursa döner döner bakar artık :P
she's back!!

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 18 Haziran 2008, 16:32:03 »
Güzel güzel..Sevdim bu Gabriel'i.Şu Lilith de ne çıkıcak merak içersindeyim? [:P]