Kayıt Ol

Anket

En Beğendiğiniz Anında Görüntü Show Turları ?

4'lü Dönme Turu
3 (23.1%)
Cıbırca Turu
2 (15.4%)
Aşk Şarkılar Turu
0 (0%)
Nesne Turu
5 (38.5%)
Dublaj Turu
3 (23.1%)

Toplam Oy Verenler: 13

Anında Görüntü Show (Mahşer-i Cümbüş)

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Anında Görüntü Show (Mahşer-i Cümbüş)
« : 26 Mayıs 2008, 18:25:37 »
Mahşer-i Cümbüş, 2001 yılı Mayıs ayında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya  Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından kuruldu. Aynı yıl Eylül ayında Ankara Tenedos kafede “ Tiyatro Sporu ” gösterilerine başladı. Mahşer-i Cümbüş 2003 yılının Ağustos ayında İstanbul’a taşınarak faaliyetlerini İstanbul’da sürdürdü.

Mahşer-i Cümbüş kurulduğu günden bu yana Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde gösteriler sergiledi ve festivallere katıldı. Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan “ Tiyatro Sporu ” nu Türkiye’de ilk defa seyirci ile buluşturdu. Ekip bugüne kadar 350'nin üzerinde “Tiyatro Sporu” , 150'nin üzerinde "Beyin Fırtınası" gösterisi yapdı. 12 Uluslararası Tiyatro Festivalinde Türkiye'yi temsil etti.

Kuruluşunun 5. Yılında kendi sahnesi " Mahşer-i Cümbüş Hayalhanesi " ni açtı.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar izlemeyen varsa eğer bu zamana kadar gerçekten çok şey kaçırmış yani doğaçlama tiyatronun,doğaçlama müziğin gerçekten yaşları genç olmasına rağmen babaları ve anaları mahşer-i cümbüş mükemmel bir mizah,mükemmel bir uydurma kabiliyeti ;D Ayrıca esas sahnede yani tiyatrolarını daha çok tavsiye ederim televizyonda söyleyemedikleri herşeyi burada rahatça söylüyorlar espiriler ve doğaçlama oyunun gediğine cuk diye oturuyor neyse ilk başta fan kulüp tarzında açmayı düşündüm ama bence gereksiz dedim çünkü bilgi paylaşım böyle daha iyi oluyor bı zaman sonra kulübe mesaj atılmıyor :D :)

EDİT:eğer ankete eklemek istediğiniz bişey olursa ya ö.m yoluyla bana ulaşın yada yöneticilerimize rica edin. .

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anında Görüntü Show (Mahşer-i Cümbüş)
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2008, 18:28:11 »
wuhaa Mahşer-i Cümbüş yirim onları :D Yiğit'm Burak'm ölüyorum onlara yaa süperler :D Dublaj turu en manyağı yaa ;D ayy şimdi bileçok pis gülceğim çıktı  :ayh;D ;D

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2008, 18:29:10 »
Nesne turu diyorum başka bişey demiyorum :D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2008, 18:30:34 »
Sırf bunu izlemek için uyumayıp ertesi gün antremanda saf saf etrafa baktım.Süper bişey..Herşeyiyle mükemmel bir show :D  Dublaj diyorum =P

Çevrimdışı Berke

• **
  • 124
  • Rom: 1
  • Rock'n Roll ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2008, 18:49:07 »
Ya bunun için gece yarısı yatıp ertesi gün Denemelerimde uyukladım bea süper süper süper...Artık aşmışlar bazı şeyleri..

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2008, 19:12:22 »
Gerçekten çok güzel bir program. Kaçırmadan izliyorum diyemeyeceğim ama uyumamayı başarırsam izliyorum. Gerçi bu hafta 21:30da yayınlandı eğer ratingler iyi giderse, böyle yayınlanmaya da devam edecek sanırım. Umarım böyle olur.

Ankette 4lü dönmeyi işaretledim en güzeli o bence ama bir de Alfabe turu var nedense çok gülüyorum ona  :yup

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2008, 20:32:33 »
hepsi çok güzel ama dublaj daha çok güldürüyo

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2008, 16:29:53 »
Gerçekten Doğaçlama Tiyatroyu bugünlere getiren, önemli gruplardan.. Zevkle izliyorum cumartesileri.. :) Favori turum nesne.. :)

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2008, 08:09:34 »
tiyatronun en zevkli ve en zor alanı doğaçlamayı biraz maddi boyutlarıyla (izlenilme zorunluluğu reyting hesabı) yapıyor olsalar da yine de birbirlerini iyi tanıanın verdiği rahatlıkla iyi yapıyolar abiii =) :D çok ciddi başlayıp cıvık bitirdim ciddi olamıyorum ben bu kesinleşti :D :D

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2008, 22:59:43 »
Bu akşam ki dublaj turu bi harikaydı yaa =) Mahşerr..Öldürdüler beni yarıldım diyaframım gevşedi sistemimi bozdular of yaa ;D ;D :zuha :zuha

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2008, 18:05:36 »
Ve Afişleri Mahşer-i Cümbüş

Burada Özlem,Ayben Ve Ayça

Gene Özlem,Ayben Ve Ayça

Ayça Ve Özlem

Burada Üniversite Yıllarından Fotoğrafını Görüyoruz En Önde Ayhan Yanında İse Ayça Ortada Oturmuş Ağzını Açan Kişi İse BuraK Oluyor :D :D

Burada İse Sadece Ayhanı Görebildim :D (Görebildiğiniz Varsa Söleyin :D )

Burada İse Yiğit

Anında Besteci Fatih Pestil Ve Işık Sorumlusu Fatih Günay

Tekrardan Mahşer-i Cümbüş. .

Ayhan İmza Dağıtırkene :D :D ;D

Burak Tv Programındayken . .

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2008, 23:53:15 »
eline sağlık resimler için + karma verdim =)

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Haziran 2008, 00:06:39 »
severek izleriz ailece :P
ben oyumu 4lü dönmeden yana kullandım :P ama diğer turlarda cok güzel tabiki de :P
bu arada izmirde oturan mahser-i cümbüs sevenler için söylüyorum belki biliyosunuzdur da :P
23 ve 24 hazıranda ızmıre gelıyolarmıs..kaçmaz bence  :P

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2008, 17:30:29 »
eline sağlık resimler için + karma verdim =)

teşekkürler cnm  ;)

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 17 Haziran 2008, 20:46:10 »
İzlemeyenler gerçekten çook büyük şey kaçırıyo... son bölümü (Rumeli hisarında olan) gerrçekten harikaydı... Ben en çok alfabe ve nesneyi çok sviyorum bide reklamlarını felam gerçekten harikalar yaa Burak la Dilek favorim.. Çok yaratıcı çok deli bişiler yaa xD Anlatmakla bitmez xD ;D Resimler harika..