Kayıt Ol

The Amazing Spider-Man

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
Ynt: Spiderman 4 | Örümcek Adam 4
« Yanıtla #15 : 16 Ocak 2010, 16:02:06 »
Tobey Maguire -bence- berbat bir Peter Parker idi. Ayrıldığı iyi olmuş. Yeni Peter'ın Parker Robert Pattison olması... pff.

İnsanı Spider-Man'den soğutacaklar arkadaş.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Ocak 2010, 16:04:11 »
Alıntı
Tobey Maguire -bence- berbat bir Peter Parker idi. Ayrıldığı iyi olmuş. Yeni Peter'ın Parker Robert Pattison olması... pff.

İnsanı Spider-Man'den soğutacaklar arkadaş.

İlkine çok olmasa bile ikincisine katılıyorum. Robert Pattinson'mış... Pehh!
Let the Dragon ride again on the winds of time.

• **
  • 139
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Ocak 2010, 16:40:50 »
Tobey'nin fanları da Robert'ın fanları da son dönemin en popüler vampirinin yeni 'örümcek' olmasını istemiyor.

Tabi sebepler farklı. Tobey Maguire'in fanları serinin orjinalliğini kaybedeceğini ve Robert'ın rol yapamadığını düşündükleri için kesinlikle istemiyor.

Robert Pattinson'ın fanları ise onun batan bir geminin yeni yüzü olmasını istemiyorlar.

Bana sorarsanız, eğer yönetmen-peter parker-mj watson üçlüsünden herhangi biri seriye devam etmiyorsa kesinlikle bırakılmalı. Üçleme zaten yeterince tatmin edici. Konular son filmde zorlayarak da olsa toparlandı ve başarı sağlandı. Son filmin bir çok konuyu işlemeye çalışıp da hiçbirine gereken önemi veremeyen senaryosu bile oyuncuların ve yönetmenin kabiliyetiyle kapatılmışken serinin şansını sırf para için daha fazla zorlamasına gerek yok.

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 16 Ocak 2010, 17:45:45 »
Katılıyorum. Benzeri olmayan gerçek anlamıyla yüksek kalitede 3 film sunuldu fakat yine de para için bu güzel seri zorlanmamalı, olduğu gibi bırakılmalı.

Peter Parker'ın değişecek olması serinin orijinalliğinin kaybolup kaybolmaması açısından çok hassas bir nokta. Rob'un Tobey yerine geçmesini istemem, seride Spiderman'in benliğini kaybedip tekrar bir Rob akımı çıksın, Twilight filminden sonra olanlar gibi olmasını ise hiç istemem. Bu yüzden Rob Pattinson'un Tobey'in yerine geçecek olması en son isteyeceğim şeydir herhalde.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #19 : 16 Ocak 2010, 17:54:57 »
Bana sorarsanız üçüncü film bile hiç çekilmemeliydi. İkinci filmin muhteşemliği yanında öyle sönük kaldı ki. Siz tutup da 3 ayrı filme konu olacak 3 ayrı kötü adamı (ortakyaşam kostümü de kötü adamdan sayarsak) tek filme sıkıştırmaya çalışırsanız olacağı buydu zaten. Karakterlere derinlik katamazsın, herkesin merakla beklediği Venom sadece birkaç dakikalık bir çerez haline gelir, Edie Brock'un Parker'a olan efsanevi nefreti basit bir "kız meselesi" gibi kalır vs vs.

Tobey Maguire zaten tek başına en insancıl süper kahraman olan Peter Parker'ı en embesil karakter haline getirerek resmen katlediyordu. Onun gitmesine üzülmem açıkçası. Ama o giderse de yerine gelecek kişi Rob olmamalı. Bu bir kabus olur, gelen gideni aratır durumu olur. Olmasın!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 16 Ocak 2010, 19:48:25 »
Hayır ya! Ne Örümcek Adamın dördüncüsü olsun ne de Robert adlı vampir arkadaşımız baş rolde olsun.
Gerçekten çok sinir bozucu. İyi ki meşhur oldu Robert. İyi bari bundan sonra her baş role onu koysunlar gişe rekorları kırılsın; yeni yetme genç kızların hepside "Roberttt!!!" diye gezsin. Aman ne iyi.
Pıff :(

Çevrimdışı LewsTherin

• **
  • 61
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Ocak 2010, 13:06:01 »
Oldum olası örümcek adamın ve serisinin hayranıyımdır.en sevdiğim fantastik karakterlerden biridir. 4. filminin çekilmesini isterim ama başrolünde yine Tobey Maguire olmalı. Eğer başrol Robert Pattinson olcaksa hiç çekilmesin daha iyi. Sonuç olarak çekilmiş 3 filmin devamını bu şekilde çekmek bir  hakaret olur :(

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 17 Ocak 2010, 13:34:31 »
Bence Robert Pattinson sadece Ultimate Spiderman diye bir seri vardı, onun filminde rol alabilir.

Yani her şeyi en baştan ama daha bir gençlik ve daha bir bu zamanda geçen bir hikayeyle anlatacaklar. Yeni bir seri gibi olacak. Ultimate Spiderman'de Peter'ın çizimleri Harry Potter'a benzetilmişti resmen tutsun diye. O da hoş bir hikayeydi. Bir ara birkaç bölüm Kanal D'de yayınlandı sanırım geçen yaz. Sonra kaldırdılar mı ne oldu =)

Neyse sonuç olarak o hikaye anlatılsın ve onda oynasın. Yeni filmin adı Spiderman 4 değil Ultimate Spiderman falan olsun. İlk üç filme dokunulmasın. Bağlantı kurulmasın. Böylece istemeyenler yeni seriyi de izlemez.

Olursa ancak böyle olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Ocak 2010, 14:47:35 »
Çok hoş! Biri ünlü olmaya görsün hemen güzelim filmleri rezil ederler.
Tamam Tobey Maguire çokta iyi bir Peter Parker değildi ama Robert ne ya?! Bundan örümcek adam mı olur?! O gitsin evcil vampirciğini oynasın.
Ay çok sinirlendim :D

.

Çevrimdışı Moonshield

• **
  • 128
  • Rom: 4
  • flawless human being.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Ocak 2010, 15:38:04 »
Robert Pattinson? Bu işin iyice cılkını çıkartılar..

Knowledge is a deadly friend, when no one sets the rules.
The fate of all mankind, I see, is in the hands of fools.

[spoiler]

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #25 : 24 Ocak 2010, 19:35:02 »
"Isır bizi Spaydi!"

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #26 : 24 Ocak 2010, 19:37:45 »
Valla yav... HP'de sen Alacakaranlıkta sen... burda da sen.. Ne güzel ! Bi de yine gözlerini ayıra ayıra yaparsa rolünü :D
May the force, be with you.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #27 : 24 Ocak 2010, 19:54:11 »
Harry Potter'daki rolünün hakkını verdiğini düşünüyorum. Hakkını yememek lazım. Tam Cedric'lik bir karakterdi. Onu o atmosferde biraz daha görmek isterdim açıkçası. :)

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 12 Şubat 2010, 20:49:36 »
Untitled Spider-Man Reboot (2012) (pre-production) (rumored) .... Peter Parker / Spider-Man

imdb'de şöyle bir şey gördüm ben :) Gerçi Rumored diyor ama Robert'in oynayacağı da dedikoduydu sanırım :)

Edit:
Ahahahah. Şimdi farkettim kim olduğunu yazmamışım :D Ama kötü bir haber şimdi de kim olduğunu bulamıyorum :D
Ama galiba şu Percy Jackson'da oynayan çocuktu.

.

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 22 Mayıs 2010, 08:51:21 »
Robert oynarsa şimdi küçük kızlar Marvel çizgi romanlarına akın ederler.