Kayıt Ol

Bkm Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bkm Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"
« Yanıtla #15 : 15 Haziran 2008, 22:00:29 »
Geçen bölümden gifler..

alıntıdır.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Haziran 2008, 22:54:37 »
Bu bölümde Eserle Oğuzhan'a daha az yer vermişler,diğerleri ön plana çıkmış , çoğu skeç Murat'ındı mesela.Büşra'nın dansı çok tatlıydı ;D Favorim ise  -YıLmaz Erdoğan'ın da söylediği gibi- Ersin'in oynadığı skeçti ;D 'Panik atak var bende!' ;D Ama Eser'in yine laptop başında olduğu skeçin sonu çok matraktı cidden ;D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Haziran 2008, 20:16:18 »
Haaa ay parçam kafama vura vura izletti :D Süper yaa buralara bippp koyun efem :D(şaka =P)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Haziran 2008, 21:16:19 »
Oğuzhan ve Şahin ağırlıklı imzalar :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Haziran 2008, 21:51:05 »
Haaa ay parçam kafama vura vura izletti :D Süper yaa buralara bippp koyun efem :D(şaka =P)
Fena mı oldu,süper değiller miiiii ;D

İmzalara bayıldımmm ;D

'Öleyim,öleyim o zaman...suda boğulayım...ölmüş annenin hatrı için...top olayım o zaman...utanmaz mısın Faruk'un babası top derler diye ;D ;D ;D

'Atcam deyon atemeyon,depcem deyon depemeyon,Kastamonu,Kastamonu dep dep depp (Oğuzhann baksana banaaa :=))

'Aduket'e ve Oğuzhan'ın hareketlere zaten laf yokk ;D 7.imzada Eser çok tatlu gülümsemiş,yirim ;D

Meyilimin iyice Eser'e ve Oğuzhan'a kaydığını hissediyorum,süperler ama diğerlerinin hakkını yemeyelim.Mutfağın hepsi harika (Ben bu gazla iyi giderim ,Seviyorum var mı ;D)

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Haziran 2008, 22:24:59 »
'Öleyim,öleyim o zaman...suda boğulayım...ölmüş annenin hatrı için...top olayım o zaman...utanmaz mısın Faruk'un babası top derler diye ;D ;D ;D

ahuah burda kopmstum ben ya. :P
imzalar cok güzel bu arada ;D

yeşilboncuk

« Yanıtla #21 : 19 Haziran 2008, 12:35:52 »
çok başarılılar ya...dün akşam da vardı..yine süperdi..

Çevrimdışı R

• **
  • 140
  • Rom: 0
  • before twilight ,you must fly..you can be ash..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Haziran 2008, 14:11:46 »
çok iyiydi .hele o hamlet süperdi ;D

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Haziran 2008, 14:15:06 »
artık o şahin vazgecilmez oldu resmen =P hem tabutcu rolüyle, hem de baba rolüyle =P ikisiyle de kırıp geçiriyo ya :P
ahaha evet hamlet çok hoştu :P

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Haziran 2008, 16:22:46 »
Şahin değildi galiba tabutcu rolünü canlandıran.Adını bilmiyorum ama başkasıydı

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #25 : 19 Haziran 2008, 16:25:47 »
3 bölümünü izledim ve gerçekten bayıldım. :D Bana Bir Demet Tiyatro tadını veriyor.. Ve oldukçada yetenekliler.. :)

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Haziran 2008, 16:29:50 »
Şahin değildi galiba tabutcu rolünü canlandıran.Adını bilmiyorum ama başkasıydı

hmm evet doğru ya (: baba rolü şahinin de, tabutcu rolü sanırım bülent (:

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Haziran 2008, 17:44:54 »
"Çok güzel" bölümdü!! :P Carpe Diem başka birşey demiyem :D
Eser zavalllı,hep aynı şeyi giyiyor ndense :P
aaa bak kuş
nerde
uyuş :P
Hamlet süperdi!Hint dansları da öyle!Tabutçu, ve baba kop :P Büşra komedi.Ersin'in duruşu yeter :P  oğuzhan "para vir" :D Hele bu bölüm sapıttılar,Hamlet,Ersin'in şişko önerileri :D iki-üç küfür sansürsüz verildi,ilk bölümde öyleydi umarım uyarı almaz :P Rock'n Roll,baby.
Hamile kalayım :P
Ama umarım ilerde replikler tekrarlanmaz :P
Bülent tabutçu,Şahin baba..Hatta çoğu oyunda gerçek isimlerini kullanıyorlar ;)
-taytı çıkar!
-hayır baba bu moda!!
....
-öleyim Hamlet?
-yangında yanayım?
-hamile kalayım?
Tamamı şu ;D
Sahin: hamleet!! ( diyerek sahneye girer tabii burda alkis kopuo diger dediklerni anliyamadim ) bin saatir bagiriom nie ses etmiyon hamlet
Ersin: e burdayim baba noldu
Sahin: su tayti cikar laaan
Ersin: ya niye cikartayim sarayda herkez giyiyor baba
Sahin: Lan oglum her yerde dedikodu olmus kralin oglu hamlet o bicim diye lan
Ersin: ya baba bu moda moda
Sahin:s*k*yım modasına cikar lan
Ersin: cikarmayacam baba sen niye geldin niye geldin
Sahin: evet oglum sabah bi uyandim benim bi gozum topraga bakio.. evet. hamlet.. ben her an olebilirim oglum. butun kiralligi sana birakmayi dusunuorum fakat cok emin degilim hamlet
Ersin: niye
Sahin: tayti cikar
Ersin: ya baba taktin tayta yaaa
Sahin: cikar allahini... lan nolur lan
Ersin: ya baba vallahi cikarmayacam ya
Sahin: oleyim o zaman
Ersin: ya olmek nerden cikti baba ya
Sahin: bildigin oleyim o zaman hamlet
Ersin: ya ne olmesi baba yha
Sahin: Yanginda yanayim
Ersin: cikarmayacam baba
Sahin: hamile kalayim. hic mi ahina gitmez lan hamletin babasi hamile derlerse.. hamlet nolur cikar oglum yha
Ersin: cikarmayacam baba
Sahin: cikar oglum
Ersin: cikarmayacam
Sahin: cikar be oglum hadi cikar hadi tamam de kirma beni
Ersin: ya baba cikarmayacam
(Sahin ersini oper) : aferin oglum birakiyorum kiralligi sana haymlet hadi oglum... geri zekali... =D

hamlet babasini hayaletiyle karsilasir

sahin: ogluum
ersin: baba
sahin: ve oglum
ersin:baba sana ne oldu
sahin: ben oldum oglum
ersin: bunu sana kim yapti kim
sahin: bunu bana amcan yapti yavrum
ersin: terbiyesiiz
sahin: evet yavrum terbiyesiz. hamlet sen sen ol kanimi yerde koyma cocuum
ersin: baba sen sen ol kanin yerde kalmayacak
sahin: ahh
ersin: noldu baba noluor sana baba
sahin: kemiklerim sizlior oglum
ersin: neden baba neden
sahin: galiba amcan annene
ersin: galiba amcam anneme ne?
sahin: lan galiba amcan annene
ersin: galiba amcam anneme ne?
sahin: lan galiba amcan annene verdi ayarı
ersin: ben o amcama gosteririm simdi...
büşra bişeyler diyordu bülent girmişti içeri,sonra hiç birşeyden anlamayan babacığım,beni götürmediler partiye,
bülent:ben sana yardımcı olacağım
büşra:nasıl yoksa tanıdığım perimi var
bülent:Salah :P

Murat'ın ölmeden önce "Nuri Alço'lar ölmez" demesi ve Büşra'yla klasik "seviyorum de ulen"sahnesini yapmaları çok şirindi.
BU bölümden ilk imza :D

Darly,evet Bir Demet Tiyatro tarzı,aman canım Yılmaz Erdoğan işte :P Kendi imza ve avatarlarımı yapayım onları da koyacağım :D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2008, 14:50:51 »
Hamlet gif..

Baba - Faruk (deneme cekimi )gif ..

++++
++++
++

+

+

+

+

Şimdi iyi kötü haberler çıkmış yeni bölümden..Çok güzel hareketler sezon arasına girebilirmiş.Sonra sanırım bu haftadan sonra "Skeç yazamayan adamlar"ı yayınlamayabilirlermiş,küfür falan yüzünden.(ben onu kanalın hatası olarak görüyorum,çünkü ilk bölüm son bölüm çoğu küfür sansürsüz verildi)
Sonra yeni sezon canlı olabilirmiş,iyi yanı kesilen skeçler ya da ara geyikleri izleyebileceğiz.Kötü yanı özellikle Şahin çok küfrediyor,kaldırılma ihtimali var.
Doğaçlama bekleyenler var,olmaz sanırım.
Bu bölüm ikinci skeçte filan Büşra da frikik vermiş,gösterilmeyebilirmiş :P Ağır esprileri de varmış tabi :hemk Birde Bülent falan şiveli konuşunca da çok küfrediyorlar diye :P
Tatil kesin değil,sadece üzerinden geçilmiş.
Yani aslında Mutfak skeçleri pek televizyonda yayınlanacak türden olmadığı için.. :P :hemk
Bi sitede bu bölümü izleyen birisinin yorumunu da koyup kapanışı yapayım en iyisi :P
Spoiler: Göster
öncelikle skeçlerden teker teker bahsetmiyim isterseniz çünkü espirilerden bahsetsem çarşamba günü izlediğinizden ilk izlemiş gibi zevk almazsınız... ama bir arkadaş skeç yazamayan adamların yayınlanmayacağından bahsetmiş fakat orda bir karışıklık olmuş sanırım çünkü skeç yazamayan adamlar yerine doğaçlama bişeyler oynanmicak aksine skeç yazamayan adamlar doğaçlama oldupından yayınlanmicak... bu hafta biraz kötü başladılar başta.. yılmaz erdoğan da zaten çgh vermedi ilk skeçlere hatta biz bir tatil mi yapsak espirisi ve şımardık mı ne espirisi yapıldı eser de skeç yaamayan adamları sunarken tam haftasını bulmuşuz biz de deneysel birşeyler yapalım dedik dedi, yalnızca kimlerin oynayacağı belliydi büşra-murat-bülent-ayça bunlara da ne oynayacaklarını bilmiyolardı... ama yılmaz erdoğan doğaçlamayı yapan programlar zaten var fakat yazmak işin en zor kısmıdır, biz bu kısmı atlamamalıyız dedi...

canlı yayınlanma konusu kesin bir dille de söylenmedi, yılmaz erdoğan bu akşamki maçtan bahsederken bu yayınlandığında maç çoktan bitmiş olacak ben o yüzden önümüzdeki sezon canlı yayın istiorum dedi... umarım canlı olur ama çünkü dün de anladım ki bizim izlemediğimiz çok kısım var... mesela diğer oyuncular hazırlanırken eser sunuş için çıkıyo ve oyalama işlemini ele alıyo.. özellikle ikinci yarıda son skeç öncesinde diğerleri hazıranırken eserin muhabbetinde konu eserin kilosuna geldi.. birisi sürekli eserin kilosunu sordu ama o söylemedi sonra da yılmaz erdoğan siz kızlara soruyorum o zaman mutfağın en yakışıklısı kim dedi.. sonra sahneye şahin ve oğuzhan da geldiler... ve tabi sonra diğer erkekler... süper bir andı mesela o çok eğlendi herkes... yılmaz erdoğan şahine baba, bülente tabutçu taklitleri yaptırdı, oğuzhana türkü söyletti fln..
Spoiler: Göster
ilk skeç rocky di burda şahini izlicez ki süperdi bence ama şahinden çok ersin var tabi.. sonra doğumgünü skeci var ki bunu adını hatırlamadığım bir arkadaş yazmıştı... burda da ersin in süper bir dede tiplemesini izlicez.... sonra eser ve oğuzhan ın yazdığı yeni bir hırsız olayı vardı... ben çok olmasa da beğenmiştim bunu (eser ve oğuzhan tabi) ama yılmaz erdoğan çok beğenmedi... sonra gemide geçen oğuzhan ın ve murat ın çokça göründüğü bir skeç var... sonra da eser oğuzhan metin bülent in (ve tabi birkaç kişinin daha) onadığı apartman skeci vardı.. apartman toplantısını anlatıyolardı..
iki skeç daha vardı ki biri yayınlanmicak olan skeç yazamayan adamlar, diğeri de konsolosluktan vize almaya çalışıldığı skeç ama ikincisinin de yayınlanmama ihtimali var sanırım... süperdi ama büşra oynarken firikik verdi biraz, yılmaz erdoğan da ayıklaabilirsek kadroya girer dedi...