Kayıt Ol

Bkm Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bkm Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"
« Yanıtla #30 : 09 Temmuz 2008, 19:22:20 »
Çok iyi gerçekten bayıLıyorum güLmekten ;D
SaoL payLaşım için BötüLüm ^^

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Temmuz 2008, 19:25:17 »
Geçen bölüm kastılar :P Komik gelmedi pek.Orusbuçocuğumutlueder,esprisi de çalıntı çıktı :P Ama bu bölümün fragmanı kopardı beni :D Ersin,adamımsın :P Bi de Bülent.
Aha bu akşam final bölümü :P İki hafta önceden çekildi hem de :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Temmuz 2008, 19:26:19 »
Bu akşam sezon finali var :( Yine harika olucak gibi bu bölüm de,reklamını izlerken bile sırıtıp durdum ;D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 09 Temmuz 2008, 19:26:35 »
evet, evet O Rus Bu Çocuğu Mutlu Eder çalıntıydı ama cuk oturmuştu yine de... ;D keyifle izlediğim nadir programlardan...

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #34 : 10 Temmuz 2008, 17:07:11 »
Ehehe final güzeldi.. İlk başlarda pek gülmedim ama sora çok güldüm. "ebenin alanı" :D :D :D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Temmuz 2008, 17:22:50 »
Önceki bölümler gibi sanki repliğe değil de performansa dayalı bir bölümdü :P Taksi Driver hiç komik gelmedi, :P
Bizim zamanımızda falan kopardı ama :P Ya birkere bikere,Bülent Şahin koparın la bizi :P Ebenin alanına git ebenin alanına git :P Sanki orda tiketiketik yoktu.KOskoca banka müdürü oldunuz hala mızıkçılık yapıyosunuz.Ama o uzun eşek'te ben şok oldum :P Yuh lan :P Altta kalanın canı çıksın :D
Sonra bomba vardı.Mavi kabloyu kestiniz mi?BU kesin C-4 BU sülfür-amonyak falan :D Abi naptın emanet bombaydı ya,çakı yok çakı,bunun üzerine gazoz kapağı koy cam gibi oluyo falan :P
Sonra effect otel çok şirin bi hareketti :P Gerilim müziği falan :P Hele Yatırbank mesajları :D
Toplu terapi kopar bizi :P Böyle Ersin birşey diyordu hepsi giriyo,Its the British,ha noldu,bipbip, :P Ama Ersin'in panik atak şeyi gitmemiş :P Eser'in de sonunda bacağını kırması ayrı bi komikti.Yılmz erdoğan sen mi ben mi?Orda perdenin arkasında çıkan ben olmak istiyorum :P
Öyle güzel bir hareketti.Ayrıca karneleri falan da kesmemişler iyi olmuş :P Şu an zaten Çeşme'deler :P 6 bölüm kısa oldu ama skeç depolamaları lazım gülemiyoruz sonra :P
I love to move it :D

Ve bu Murat'tan süper tur rehberi,sunucu,satış elemanı olur :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 11 Temmuz 2008, 04:59:00 »
Öncelikle her zamanki beğendiğim bi bölümdü benim ;D Özellikle 'Bizim Zamanımızda' skeçi harikaydı ya.Kadın yerde sürüklenirken,Bülent'in ona vuruyo gibi yapması,izlerken gülmekten çenem ağrıdı resmen ;D Sonra skeçin sonlarına doğru Bülent'in çocuk taklidi de süperdi ;D İlk skeç 'taksi driver' ,sanırım kendilerinin değil,öyle bi hikaye okumuştum ben çünkü.Orda da Ersin'in ağzıyla çıkardığı sesler çok komikti,gerçekten yetenekli ya! Şahin'de gerçekten çok yakşuklu bi herifmiş ya :D O baba tipinden çıkaramamışız adamı ;DEser'in 'Gülben Ergen'in kaynı ben olmak istiyorum' repLiği süperdi :D Toplu terapide de Murat çok iyiydi,İngilizce'yi çokta iyi konuşuyo geçen hafta izlediğimden de çıkardığım kadarıyla :D Büşra da iyiydi,Ersin zaten yorumsuz ;D 'Ay layk to mumi mumi ;D Karne bölümü de duygusaldı bana göre,orda 'Mutfak Ailesi' olmuşlar ve bu harika! Oğuzhan'a şarkı söyletmeleri çok güzel oldu,şarkı söylerken yaptığı harekette çok tatlıydı,yerim ya ;D
Çeşme'ye gidiyolarlarmış,orda da sahne alıcaklarmış.Orda olmak vardı şimdi :=) Kanımca BKM Mutfak iyi bir tatili haketti (o kadar  terlediler),şahsen ben yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum :=)

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 11 Temmuz 2008, 17:59:32 »
Sezon finali benimde hoşuma gitti :D Süperdiler yine..Bir zamanlar skeci gerçekten çok güzeldi..Eski günlerimi hatırladım ya :D sonra toplu terapi merkezi olayına da bittim..;D tur rehberi panikatak! [:P] , sonracığıma o otel hizmetini pek beğenmedim açıkcası.Çok güldüremediler beni..Oğuzhan'a da ayrı bitiyorum zaten.Şarkı söletmeleri çok güzel oldu..Yeşiller içinde de süper gözüküyordu :D Karneleri dağıtırken ortam bir duygusal oldu..:D süperdi yine :D

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Rom: 0
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 21 Temmuz 2008, 19:47:35 »
Her bölümüne merakla başladığım tek program. Dizileri falan da geçtim artık. Çok Güzel Hareketler'den vazgeçemem.

Şahin + Bülent FoReVeR..!

Scarlet

« Yanıtla #39 : 22 Temmuz 2008, 11:46:41 »
Final bölümü çok güzeldi..
Ersin adamım ;D
Eser de çok güzel skeç yazıyo, severim onu da..

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 24 Temmuz 2008, 21:58:41 »
Yenge abim öldü
Nasılmı kola verdik hıgk mıghk dedi öldü
Yenge ?
Yenge ?
Yengee ?
Olum git yengeninde ölçüsünü al ;D ;D süper di yavv mükemmel cok güldüm :zuha

Çevrimdışı Loren_Summers

• **
  • 156
  • Rom: 3
  • Sütlü Kahve...
    • Profili Görüntüle
    • Ejderha Yurdu
« Yanıtla #41 : 24 Temmuz 2008, 22:14:40 »
Ben yerinde gittim izledim (hatta tvye çıktım mesaj yağmuruna tutuldum :D)  Çok güzel =) yeni sezon çıksın bir daha gidicem =)
Hayaller ve Kabuslar
"Kırmızı gözleri hem korkutucu, hem de büyüleyiciydi..."

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 24 Temmuz 2008, 22:18:22 »
Resmini paylaşsana üyelerin resimleri bölümünde,eğer oraya gittiysen ben kesin görmüşümdür seni,tekrar tekrar izledim her bölümü ;D

DÜn rüyamda hepsinden imza alıyodum ya ne güzeldi ;D bknz:anca rüyanda zaten diyenler ;D

Çevrimdışı Loren_Summers

• **
  • 156
  • Rom: 3
  • Sütlü Kahve...
    • Profili Görüntüle
    • Ejderha Yurdu
« Yanıtla #43 : 24 Temmuz 2008, 23:33:38 »
Resmini paylaşsana üyelerin resimleri bölümünde,eğer oraya gittiysen ben kesin görmüşümdür seni,tekrar tekrar izledim her bölümü ;D

DÜn rüyamda hepsinden imza alıyodum ya ne güzeldi ;D bknz:anca rüyanda zaten diyenler ;D

Haha olur hatta Şahin Irmak ile fotografım var. =) Beni en net Yeni Raki skecinde gösteriyor, bir ara yakınlaştırıyor kamerayı, hafif dalgalı, kahverengi saçlı kız benim :D
Hayaller ve Kabuslar
"Kırmızı gözleri hem korkutucu, hem de büyüleyiciydi..."

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 24 Temmuz 2008, 23:37:18 »
Gerçekten çok ama çok şanslısın ya,çok istiyorum onları canlı canlı izlemeyi.Beni kesin çekerler zaten sırıtmaktan çenesini kapayamayan kız olarak ;D