Kayıt Ol

Megadeth

Çevrimdışı Meczup

• *
  • 44
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Megadeth
« Yanıtla #15 : 16 Aralık 2011, 12:53:17 »
Megadeth Metallica'ya olan hırsıyla onu geçmiş ve bitirmiştir bence.
"Master Of Puppets" ve "...And Justice for All " gibi üst düzey "Thrash" albümleri olmadığını düşünsem de belki bu işe daha sadık kaldıkları için saygıyı daha çok hakediyolar...

Çevrimdışı anduril

• *
  • 47
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Aralık 2011, 09:18:54 »
Eskilerden pek eser yok elbette.
Belki (özellikle sonundaki soloya hürmeten) 'She Wolf' (tercihen) live dinlenebilir.

Çevrimdışı okurgezer

• **
  • 50
  • Rom: 0
  • yola düşmeli...
    • Profili Görüntüle
    • Mavi Defter
« Yanıtla #17 : 27 Aralık 2011, 10:03:41 »
müzik elbette şahane, ama her bir şarkı sırf sözleri için üstü üstüne bi kaç kere dinlenebilir.  en bilinen şarkılarından pek beğeneni olmayan mice and men'e kadar her şarkı başka güzel. Müzik çalarımdan eksik olmayan tek grup. 
"It's a dangerous business, Frodo, going out of your door," he used to say. "You step into the Road, and if you don't keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to..."

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Şubat 2015, 22:01:09 »
En hayran olduğum grup, istisnasız her gün dinlerim. Dave Mustaine ise en hayran olduğum en kıskandığım insandır. Grubun kötü bir gitar solosuna sahip parçası yoktur, gitar soloları için bile dinleyebilirsiniz sadece grubu. Şarkı sözleri de bir o kadar muazzamdır. Dinlemediğim albümü dinlemediğim parçası dinlemediğim coverı yok. Thrash metal sevmeseniz -en sevdiğim alttür- bile hatta metal bile sevmiyor olsanız mutlaka bir yerlerden yakalar sizi.

En sevdiğim parçaları "Addicted to Chaos" henüz hiçbir konserde canlı çalmadıkları parçayı Türkiye'de bir konserde çalarlar ise kıyafetlerimde denize atlayacağım iddiasında bulunmuş biriyim.

Bu da bonus olsun konserde atılan ilk pena, ilk 6 parça çalındıktan sonra atttı Dave Mustaine ve ben yakaladım. Tam önünde dinliyordum konseri.

(Fotoğraf büyük olduğu için link olarak ekledim)
http://i.hizliresim.com/MXj7jQ.jpg
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."