Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #75 : 12 Haziran 2008, 15:35:30 »
adamın bağırması sinirlendirmişti beni.. "Barty'i nerden biliyordu yoksa bu adam .. yo yo olamaz" ... düşüncelerimden sıyrılıp adam yaklaştım ve gözlerimi gözlerine diktim "kim olduğumuzu madem biliyorsun neler yapabileceğimizde biliyorsundur.. bizden önce doğmuş olman ve bizden sonra ölecek olman beni ilgilendirmez.. sen bizim hakkımızda bilgiye sahipsen bende senin hakkında bilgiye sahip olmak istiyorum" dedim adama ve ordan ne yaparsa yapsın cevap almadan gitmeyeceğimi göstermek için delicesine bir bakış attım
she's back!!

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 12 Haziran 2008, 15:36:03 »
Barty'e kötü kötü bakıyor ama aldırmayım Rocio'ya dönüyor.

"Ben hepinizi tanıyorum, sadece seni değil." Sonra arkasındaki sandalyeye oturuyor ve rahatlıyor. ELine aldığı asasına dayanıp cevao vermeye başlıyor "Benim kim olduğuma gelirsek, Ben büyücü Merlyn'im. Kral Arthut ile yan yana çarpışmış olan Merlyn, Annesi olan Pagan tanrıçasına karşı çıkmış olan Merlyn!" Ayağa kalkıyor, "Şimdi isterseniz benden korkmayın! Ama gücümün dehsetini size göstermek istemem!"
#rekt

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 12 Haziran 2008, 15:38:04 »
''Büyücü merlynsen nabalım ağacamı çıkalım ? bize bi yardımın dokunuyosa söyle babalık yoksa ayak altında dolaşma zaten derdimiz büyük'' diyip arkadaşlarım arasında göz gezdiriyorum

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 12 Haziran 2008, 15:39:14 »
Barty, az bir süre sonra yerde acı çekerek kıvranmaya başladı.

"Barty, yerinde olsam benimle bu ses tonunda konuşmazdım."
#rekt

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 12 Haziran 2008, 15:40:31 »
Gözlerim hayretle açılıyor.

"Barty çabuk öfkelenen biridir, kusuruna bakma. Konuşarak da halledebiliriz," diyorum gülümsemeye çalışarak. "Barty'yi şimdilik rahat bıraksan yeter, bahse girerim dersini almıştır.."

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 12 Haziran 2008, 15:41:02 »
odanın içinde dolaşmaya başladım ve bu sırda merlyn'e bakmaya devam ettim ve konustum bak Merlyn ben sadece cevap istiyorum senden.. Barty'e aldırma daha küçük" ...
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 12 Haziran 2008, 15:42:15 »
"Sorularınız cevaplanacaktır"
#rekt

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 12 Haziran 2008, 15:44:46 »
"Herşeyi bilmek istiyorum," dedim. "Burası hakkında herşeyi. Senin hakkında herşeyi."

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 12 Haziran 2008, 15:45:39 »
"teşekkür ederim sevgili Merlyn.. sormak istediklerim şunlar; ne zamandan beridir burdasınız? anladığım kadarıyla çok uzun bir süre olmuş.. ayrıca burda kapıda duvarlarda birsürü kurtadam elinden çıkmış hasarlar ve ölüler gördük tahminim doğrumu burda bulunanlar kurtadam mı?" dedim diğer sorularıma geçmeden Merlyn'in cevap vermesini bekledim
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 12 Haziran 2008, 15:47:39 »
"Sana bin üçyüz senelik hayatımı bir seferde anlatamam rocio üzgünüm, burası hakkında da hiç bir bilgim yok, daha yeni geldim! Tabi bu elimdeki anahtar hariç." Adam salak bir tavırla ikisine de baktıktan sonra anathtarı çıkarıp onlara gösteriyor.

#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 12 Haziran 2008, 15:50:43 »
"yani bu çizikler ölümler senden önce oldu demek.. peki burda senden başka birilerine denk geldinmi? ..
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 12 Haziran 2008, 15:52:41 »
"Hayır, hiç kimse yok, olmadıda." Ancak sanki bir şeyler saklıyormuş gibi bir ifadeyle "ancak, bodrumdan gelen sesler hariç tabi ki..." anahtarı Eliisa'ya attı. "Bu anahtar oranın girişi, sanırım demir bir kapı olmalı. Şimdi gidin!"
#rekt

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 12 Haziran 2008, 15:54:56 »
iSnsi sinsi sırıttım. Sürekli karşılarına çıkıyordu o kapı. Orada tuhaf birşeyler olduğunu fark etmiştim. "Yine o kapı. Ne mübarek kapıymış o demir kapı be! Yürü hadi, Eliisa, diğer cevaplar için sonra geliriz." Adama başıyla belli belirsiz bir selam verdim ve Eliisa'yla birlikte oradan çıkıp o çok vakit kaybettikleri salona yöneldim..

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 12 Haziran 2008, 15:55:44 »
anahtarı yakaladım önce Merlyn'e "teşekkür ederim Merlyn. Barty içinde kusura bakma" dedim ve ekledim "evet hadi bakalım Rocio, şu Barty'ide sırtalyıp tekrar diğer odaya geçelim" .. ve barty'e doğru yöneldim...
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 12 Haziran 2008, 15:56:53 »
Salonda, kırık kapının önündesiniz.

(Bence buradan sonra Legolas veya Barty'i bekliyelin, çünkü 3'lü olarak devam etmek iyi olmaz, hikayeyi kaçırabilirler)
#rekt