Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #15 : 12 Haziran 2008, 14:08:52 »
Rocio'ya dönüp kazıklar lazım burası kocaman bir şato karşımıza ne çıkacağını bilmiyoruz şuan tek bildiğim burada bir yda birden fazla kurtadamın olduğu... içeride ne olduğunu merak ediyorum ama zaman kaybetmemeliyiz..bir an önce birilerini öldürmek istiyorum" diyip aceleci tavırla etrafa göz atıyorum
she's back!!

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Haziran 2008, 14:10:32 »
Rocio Regunadan şüpheleniyorum çok endişeli kapılar konusunda çok kararsızım eşyaların ardından bir kitap çıkıyor bilmediğim bir dil ile yazılmış kan ile yazılmış sanırım bu kitabı sadece ben farkettim ''eliisa biraz sakin olurmusun avlanmayı bende çok istiyorum ama burası tehlikeli'' diğer arkadaşlarımın fikirlerini merak ediyorum

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Haziran 2008, 14:12:07 »
"Birileri eşyaları kaldırırken diğerleride gelebilecek tehlikelere karşı beklemeli.Ben sizi koruyabilirim."diyorum."Acele etmemiz gerektiğini tekrar hatırlatırım dostlarım bir an önce eşyaları kaldırsanız iyi olucak bende şurda bekleyip sizi korurum."diyerek pozisyonumu alıyorum

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 12 Haziran 2008, 14:13:46 »
bakıyorum ve peki bir an önce kaldıralım eğer altından zamanımızı çalacak birşey çıkarsa dişlerimi boynunuzda kılıcımı kalbinizde hissedersiniz"diyorum ve eşyaları kaldırmaya yardım ediyorum
she's back!!

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Haziran 2008, 14:16:06 »
Güneşin doğmasına son 6 saat 15 dakika...

Eşyaları başarı ile kaldırıyorsunuz ve yarı-kırık kapı önünüzde duruyor.
#rekt

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Haziran 2008, 14:17:47 »
"İçeride ne varsa, ki eminim iştahımızı kabartacak bir şeydir, öldürme şerefi senindir Eliisa," diyorum hafif bir tebessümle. "Şimdi şu sonsuz merakımı gidereyim.." Ve ani bir hamleyle yarı kırık kapıyı açıyorum..

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2008, 14:19:58 »
kapı açıldığı anda içeriye pis bir çürümüş et kokusu sarıyor.

karanlıkta, vampir gözleriniz görüyorki aşağıya doğru sanki sonsuza gidermiş gibi uzanan bir merdiven var. Mervinenin sonundada demir bi kapı...
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2008, 14:22:09 »
içerideki "şeyi" gördüğümde "nerde benim pis ölümlüm.. bu kokuşmuş..alınmaz bunun kanı...sanırım burdan devam etmemiz lazım demir kapının ardında ne olduğuna bakmalıyız galiba ve unutmayın her zaman tetikte olun" diyorum ve diğer kapıya yönelmemizi isteyen Legolas'ın ve diğerlerinin ne istediğini dile getirmelerini bekliyorum...
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Haziran 2008, 14:22:31 »
Böyle bişey beklemiyorduk hepimiz şaşırıyoruz.Artık gerçek ipuçları bulmak istiyoruz.Aşağı inme konusunda tedirginiz ne yapacağımızı bilmiyoruz."Bu bir tuzak olabilir.Ama yinede siz bilirsiniz." diyorum.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 12 Haziran 2008, 14:24:17 »
"Sorarım size niye kokuşmuş? İçeride pis bir haltlar dönüyor. Bir kere başladık, buranın sonuna kadar gitmeden diğer kapıya dönmeyelim derim ben," diyorum diğerlerine bakarak. Gözlerim özellikle Legolas'ın üzerinde duruyor, onun diğer kapıya gitme arzusunu biliyorum çünkü. Barty'nin de görüşünü alırsam demir kapıya yöneleceğim..

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 12 Haziran 2008, 14:25:06 »
"bu gruptaki sen bilirsin diyip taş atma lafı beni deli ediyor" diyorum içimden ve şöyle bir öneri sunuyorum "acaba gruplara mı ayrılsak bi kaçımız bu demir kapıya bakarken diğerlerimiz öbür kapıya mı yönelse..ama şuda varki ayrılırsak güçlerimiz bölünür ve nelerle karşılaşacağız bilmiyorum..artık bir karar verin ve bian önce yol almalıyız güneş doğmak üzere..
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 12 Haziran 2008, 14:27:06 »
"Pekala yola devam edelim.Gruplara ayrılmayalım dediğin gibi gücümüz bölünür.Öncelikle şu pis kokunun nerden geldiğini bulalım" diyorum ve herkesin önünde yavaşca merdivenlerden aşağı iniyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 12 Haziran 2008, 14:28:46 »
Tahta merdivenlerden 3 yada 4 adım atmıiken tüm merdivenler çürümüşlüğüyle kırılıyor ve Legolas yere düşüyor. Yere yığıldığında sırtına bir şeyin battığını fark ediyor ve acı içinde kıvranıyor.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 12 Haziran 2008, 14:30:25 »
"aman ne güzel" diyorum ve basamaklara dikkat edip Legolas'ın yanına atlıyorum..atlarkende dikkat ediyorum ki Legolas'a batan şeylerden banada batmaması için...
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 12 Haziran 2008, 14:31:17 »
legolasa batan "şeyler" yok. Sadece demir bir şey sırtına girdi o kadar ;D
#rekt