Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #105 : 13 Haziran 2008, 13:02:07 »
"Haklı olabilirsin.Ama yine de kontrol etmeliyiz.İleride başımızı belaya sokacak bişey bırakmak istemeyiz geride.Öyleyse hep beraber gidelim" diyorum.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 13 Haziran 2008, 13:04:52 »
"hem fikir olduğumuza göre.." diyorum ve lafımı bitirmeden ses doğru yavaş yavaş ilerliyorum "sanırım o sesi çıkartan şeye yaklaştık" diyorum..
she's back!!

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 13 Haziran 2008, 13:07:21 »
Sesin geldiği tarafa, yani demir kapıya doğr yaklaşırken, birden arkanızdaki kapıdan takırtılar geliyor. Takırtıların hemen ardınden bir kükreme sesi geliyor ve kulak yırtıcı bir çığlık sesi...

Kapının altından kanlar akmaya başlıyor ama kapı biden sessizleşiyor...
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 13 Haziran 2008, 13:08:50 »
"evet beklediğim an.. Gel bakalım kuçu kuçu pirelerini temizleme vaktiii" diyorum iyice iştahım kabarmıştı .. ama, asıl bulmaya gittiğimiz sesin kaynağınıda aklımdan çıkarmıştım..
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 13 Haziran 2008, 13:09:19 »
Sesin geldiği tarafa doğru dönüp yayımı geriyorum ve bir ok savuruyorum."Umarım beynini delmişimdir pislik."diyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 13 Haziran 2008, 13:14:38 »
(Zar...) Tahta kapıyı deliyor ve içeri giriyor. İçeriden büyük "aah" sesi geliyor. Biraz sonra içeriye büyük kılıcı ile bir asker giriyor. Arkasında ise kurtadam cesedi var.

Asker kolundaki oku çıkarıyor ve Eliisa'ya saldırıyor. Eliisa'nın kolunda büyük bir çizik oluşuyor.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 13 Haziran 2008, 13:20:34 »
"hay pis sürtükk" diyorum sinirle.. ama acı bana zevk veriyor içimdeki öfke artıyor bi anda gözlerim kırmızılaşıyor dişlerim olduğundan dahada sivrileşiyor ve askere doğru atlıyorum yere yatırıp kılıcı boğazına dayıyorum ve dişlerimi boğazına yaklaştırarak "sende kimsin lan pis kokuşmuş ölümlü.. bu yaptığın hayatına mal olacak bi an önce kim olduğunu anlat sonra da öğle yemeğim ol" diyorum...
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 13 Haziran 2008, 13:24:12 »
İkinizde askerden bir süre boyunca ekstra güç kazanıyorsunuz. Askerde bir damla bile kan kalmıyor en sonunda...
#rekt

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 13 Haziran 2008, 13:26:51 »
"Bu harika geldi.Yola bu enerjiyle devam etmek daha kolay olur.Evet şimdi ne yapacağız?Sesin geldiği yere gitmemiz gerekiyordu.Hala orda incelenmeyi bekleyen bişey var,hissediyorum." diyoorum.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 13 Haziran 2008, 13:27:51 »
"işte bu" diyorum kanla birlikte gelen hazla sırıtarak.. "bu pisliğin kanıda çok güzelmiş" ve kurtadama doğru dönüp "ben size demedim mi diyorum ve ekliyorum "burda yanlız değiliz.. kim bilir bunlardan daha kaç tane var" ... Legolas haklıydı sese doğru gitmemiz gerekiyordu "e gidelim ozaman.. blki orda da yemeğimiz bizi bekliyordur" ...
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 13 Haziran 2008, 13:28:44 »
O yöne doğru yürüyoruz.Az önceki olaydan dolayı daha temkinliyiz daha fazla asker olur diye umuyoruz.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 13 Haziran 2008, 13:30:51 »
Önünüzde uzun bir tünel var. Etrafı eski stil taşlarla döşenmiş bir şekilde. Sonunu göremiyorsunuz ancak görebildiğiniz kadarıyla ileride bir boşluk ve daha karanlık bir oda var...
#rekt

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 13 Haziran 2008, 13:34:36 »
Tünelde hızlı adımlarla yürüyoruz.Aynı zamanda çok dikkatliyiz.Burası çok gizemli her an ne olabileceği belli olmuyor.Kapıya yaklaşıyoruz az kaldı.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 13 Haziran 2008, 13:35:53 »
"sence içerde ne vardır Legolas" diyorum..içimdeki his yeni yeni ölümlerin ve öldürüleceklerin olduğunu söylüyor...
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 13 Haziran 2008, 13:38:07 »
"Biraz daha kan olsa fena olmaz" diyorum (Sırıtarak)."Ancak bu bir kurtadam olursa hiç hoş olmaz lanet olasıcalar çok güçlüler" ve elimi kapıya doğru yaklaştırıyorum.