Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #120 : 13 Haziran 2008, 13:40:49 »
Kapı açılıyor, içeride büyük bir kazan var ve içindeki alevlerle yanıyor.

Etrafında üç tane adam, büyücü oldukları belli, kara bir büyü yapıyorlar. Ayin, kara bir duman çıkartıp, odanın etrafındaki merdivenlerin yanından kuleye çıkıyor.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 13 Haziran 2008, 13:45:07 »
içeri giriyorduk "hass" diyorum içimden ses çıkarmamaya çalışarak "ne yapsakki konuşturmasak dikkatlerini çekmesek mi" diyorum Legolas'a .. ama sanırım bunu söylemekte geç kalmıştık .. galiba dikkatlerini çekiyorduk..
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 13 Haziran 2008, 13:46:55 »
"Dikkatlerini çekmemek imkansız.Dostluklarını kazansak daha iyi olur.Onlarla savaşmak bizim işimiz değil.Ani harekette bulunmayın" diyorum.Şimdi bize dik dik bakıyorlar.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 13 Haziran 2008, 13:49:47 »
Dik dik bakmakla kalmıyorlar, üçüde üzerinize gelmeye başlıyor.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 13 Haziran 2008, 13:52:48 »
işte beklenilen an geliyordu Legolas'a yanaştım hızlı hızlı planı anlatıyordum "kazanın yanına gidene kadar beni koru.Ben kazana yanaşınca birinin üstüne, kazanı atıcam yanıcak haliyle, sonra sen birini öldür diğerinide ben.. anlaştık mı" diyorum ve cevabını beklemeden kazana doğru koşuyorum. Kazanı ona en yakın olana doğru fırlatıyorum .. büyücü yanmaya başlıyor ve diğer ikisinin dikkati dağılıyor "saldır Legolas" diye bağırıyorum ve bana en yakın olan büyücüye doğru koşup dişlerimi boğazına batırıyorum kılıcımıda kalbine...
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 13 Haziran 2008, 19:05:45 »
Mükemmel bir plandı.Onları ancak böyle alt edebilirdik.Elissa'nın dediğine uyarak saldırmasını bekledim.Saldırıya geçtiği anda bende kendime birini hedef aldım ve oklarımı ona doğru yağdırmaya başladım "Bunların tadı çok güzel heralde" diyerek öldürdüğüm büyücünün üstüne atladım.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 13 Haziran 2008, 20:00:55 »
İki adamda hızla ölüyorlar... Kanları fışkırıyo ve kara taşlarla döşenmiş duvarları kızıla boyuyor.

Alevler içinde yanan büyücü ise koşarak merdivenlerden kuleye çıkmaya başlıyor.
#rekt

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 13 Haziran 2008, 20:02:23 »
Adamın kaçmasına izin vermemeliyiz.Elissaya dönüyorum (Bağırarak) "Kaçmasına izin verme!" diyorum.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 13 Haziran 2008, 20:07:52 »
Legolas daha bağırmadan ben adamın önüne atlıyorum biraz hoş bir sesle "nereye kaçmayı düşünüyorsun yakışıklı.. bırakta kanının tadına bakayım haz neymiş gör" diyorum ama bakıyorum adam yanıyor devam ediyorum "ıyhh defol gözümün önünden ışıkkkk" diye haykırıyorum ateşin bir zaman sonra güneş ışığı etkisi yaratmasından dolayı...
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 13 Haziran 2008, 20:16:52 »
Gözlerin kamaşıyor ve acı çekmeye başlıyorsun, merdivenden Legolas'ın yanına düşüyorsun.

Bu sırada Adam merdivenden çıkmaya devam ediyor.

Aynı zamanda arkanızdaki kapıdan tanıdık bir yüz içeri giriyor...
#rekt

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 13 Haziran 2008, 20:21:41 »
Onları bulana kadar atlattığım tuzakların etkisiyle dikkatle merdivenlerden iniyorum,bir yandan elimde kılıcımı tutuyorum.Bir yandan da "Umarım,görevin zorluğunu daha anlamamışlardır" diye umuyorum.
Anime karşıma çıkan büyücü beni önce şaşırtıyor,ama çabuk toparlanıp adamın üzerine atlıyorum.Kılıcımla öldürücü birkaç darbe savurduktan sonra Elissa ile yüzyüze geliyorum.
-Umarım,tam vaktinde gelmişimdir.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 13 Haziran 2008, 20:23:34 »
Şaşırarak bakıyorum böyle bişey olacağını tahmin etmiyorduk arkadaşımız Marian tam zamanında gelmişti "Hoşgeldin eski dostum tam zamanında" diyorum. (Sevinçli bir gülümseme)

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 13 Haziran 2008, 20:24:58 »
gözlerimdeki hissizlik yeni yeni geçiyordu Marian'ın sorusu üzerine ona doğru dönüyorum ve "merak etme çokda geç kalmış sayılmazsın..ama bazı eğlenceleri kaçırmadında değil " diyorum sırıtarak
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 13 Haziran 2008, 20:27:48 »
Yanan adam, kuleye çıkan merdivenlerden hala gidiyordu. Hala yanıyordu ama ölmemişti. En sonunda o da öldü merdivenlerden, Eliisa'nın hemen yanına düştü.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 13 Haziran 2008, 20:28:51 »
yanıma düşen adam bakıyorum ve en korkunç kahkahamı atıp "muhahaha pislik herif oh iyi oldu..güzelim gözlerimi mahvettin"  diyorum
she's back!!