Kayıt Ol

MyBrute-Online Kapışma

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
MyBrute-Online Kapışma
« : 19 Mayıs 2009, 15:04:46 »

Bu aralar oldukça popüler olan ve benim bunlardan habersizce tesadüfen keşfettiğim oyundur kendisi. 5 kuruş ödemeden bir karakterl yaratıp arenalarda dövüştürüyorsunuz.

Karakterler de birbirinden sevimli :P. Anime gibiler hatta, bazılarının saçları kıyafetleri vs.

Peki nasıl oynuyoruz?
Çok basit. Bir karater yaratıyorsunuz öncelikle. Sonra da "arene" butonuna basarak akrşınıza gelen rakipelrden birini seçiyorsunuz. Bu kadar. Evet tamamıyla bu kadar :D. Çünkü oyunda karakteri siz yönetmiyorsunuz. Bu başta çok sinirbozucu olmuştu benim için, ama başka bir heyecan katıyormuş meğer :P.
"Acaba kazanacak mı!" sorusuyla ekrana bakarken tezahüratlara kadar gidebiliyor olay. Benden söylemesi.

Karakterinizi sevdiyseniz ona bir şifre koyun, sevmediyseniz bıakın öylece. Başkaları da oynayabilir bu duurmda. Sevdiğiniz karatere şifre koymak bu bakımdan önemli, yoksa biri gelir tak diye şifre koyar gider valla.

Level atladıkça çeşitli skiller falan da kazanıyorsunuz.

Strength (güç)
Agility (beceri)
Speed (hız) barlarınızda level atladıkça gelişiyor. Ayrıca bir kalp içinde yer alan canınızda artıyor. Büyük başarıalrda bu durum size oldukça karlı getirilerde bulunuyor. Bir de, silha kazanma durumunuz da mevcut.

Karakter seçmek de tamamen şans! Malesef!
Seçtiğiniz karakterin elinde bi silhala da gelebilir tek de. Bazılarnını evcil hayvanları da var. Köpeği olna y a da ayısı olanlar var. O ayısı olanlar illalah dedirtiyor düşman oalrak karşınıza gelince  :-\. Aman aman. Sakının onlardan.
Silahsız başlayanlar üzülmesin mesela, mutlaka level atladıkça silah geliyor elinize.

Bir de, oyunde master-pupil durumu var. Yani bir ustanız ve öğrencileriniz oalbiliyor. Karakterin ana kısmında "dojo"ya tıkalrsanız, varsa öğrencilerinizi çalıştıran kendi karakterinizi görebilirsiniz. Ayrıca, öğrenci kazanmak da size experience kazandıran bir olaydır. Çekirgeleri iyi eğitin :D.

Şimdi sıra geldi bizimkilere. Buyrun aşağıdakiler benim karakterlerim. Var mı yan bakan :P?

İzolde;

http://izolde.mybrute.com

Ollanrhe;

http://ollanrhe.mybrute.com

Hhare;

http://hhare.mybrute.com

Magicalbronze'un da bir karakteri var Mybrute oyununda. Ama kendisi çok ilgilenmediği için ben evlad edindim :P. Onunkini de yazalım.

Megicel;

http://megicel.mybrute.com

Karakteri Goku'ya benziyor adamın ya :P.

Oyunun resmi sitesi için;
http://mybrute.com/ adresine tıklamanız yeterli.

Bu başlık altında varsa kendi mybrute karakterlerinizi tanıtabilir ve meydan okuyacak birilerini arayabilirisiniz efendim :).

İyi oyunlar!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: MyBrute-Online Kapışma
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2009, 15:41:09 »
Ehehe tanıttığın iyi olmuş, ne zamandır bakamıyordum bir girip oynayayım dedim ki, günlük dövüş hakkım bitmiş (!)  ;D

Arada iyi gelebilir deneyin bence. :D

Bugün ben oynadım senin karakterle ondan bugünlük dövüş hakkın bitti :P. -Fırtınakıran
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2009, 15:48:36 »
Keyifli bir oyuna benziyor. Zamanında online oyunlardan başımı çok fena yaktığım için pek üzerinde durmadım. Ama tanıtım gayet güzel. :D Eline sağlık.

Çevrimdışı Elenor

• **
  • 124
  • Rom: 0
  • Naber?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2009, 14:41:29 »
çok lanet ya bu oyun ;D hemen bitiyo dövüş hakkın ne biçim ;D bide ben kendi pupillerimi kendin yaptım kimse istekli değildi;D
closing your eyes to dissappear
you pray your dreams will leave you here
but still you wake and know the truth
no ones there

Çevrimdışı kaizer

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2009, 22:23:52 »
Bu da benim brut.
Beğenmeyen olursa görüşürürz:)
http://darknathan.mybrute.com
bu adresten sen de kayıt ol ben de sana kayıt olurum;)

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2012, 23:23:10 »
 Forumda dolanırken burayı görünce 3 senedir görmediğim brute'üme bir bakayım dedim. Eski oyun duruyor ama yeni versiyonunu da çıkarmışlar. Ben de denedim hemen :). Biraz anlatayım.
 Eskiden sadece karakterleri yaratıyorduk ve o karakterin adıyla erişebiliyorduk karaktere. Yeni oyunda hesap açıyoruz ve bu hesaba bağlı birden fazla brute alabiliyoruz. Oyun sistemi değişmiş karakterin gelişiminde bizim seçimlerimiz etkili oluyor. Yeni bir brute alırken (yaratmıyoruz alıyoruz :)) her gün değişen 6 tane brute arasından seçiyoruz. Level atladığımızda ise 2 seçenek sunuyor bize karakteri geliştirmek için. Mesela ilk level atladığımda broadsword ve +3 speed seçeneği geldi. ben broadsword'ü aldım. Başta ve de alabiliyorken bir silah almak daha iyi oluyor. Zira bir sonraki level'a geçişte bir silah seçeneği yoktu. Galiba her level'da bir +stat, bir de silah veya skill seçeneğimiz olacak.
 Eski oyunda hiçbir şeye etkimiz olmaması çok canımı sıkmıştı başta ama sonra bir şeye etkimiz olduğunu fark etmiştim. Rakip seçerken yapılan tahminler çok önemli. Rakip seçme ekranında rakiplerin Hp, Strength, Agility ve Speed statları gözüküyor sadece. Fakat bunlar bize çok önemli ipuçları veriyor. Bir karakterin hp'si ortalamanın çok altındaysa ona saldırmayın çünkü onun pet'i vardır(her karakter en fazla 1 ayı ya da 1 kurt ya da 3 köpeğe sahip olabiliyor. ayı ve kurta ek sadece kopek gelebiliyor). Pet kazandığınız zaman karakterin hp'si azalıyor ve bu azalma en çok ayı aldığınız zaman oluyor. Yalnız bazı skill'ler pet'lere karşı avantaj sağlıyor. Bir tanesi rakibinizin pet'ini savaştan kaçırıyor. Bir başka skill de ağ kullanarak rakibinizi, siz ona saldırana kadar hareketsiz bırakmanızı sağlıyor. Ağınız varsa karakteriniz rakip pet ya da karakterden birine ağı atıp önce diğerini etkisiz hale getiriyor. Karakteriniz ağı pet'e attıysa rakip karakteri etkisiz hale getirdiğinizde maçı kazanmış oluyorsunuz, pet'i de etkisiz hale getirmeniz gerekmiyor. Bu iki skillden birine sahipseniz pet'i olan bir rakibi seçmeniz size avantaj sağlar. Bir de en belirgin olarak level 2 de görünen, eğer bir karakterin stat'ları normalden yüksek ise (lvl 2 için, 7-8 lik bir stat'ı varsa) silahı yoktur ve bu durumda yüksek stat çok da işe yaramıyor silahınız varsa o maçı kazanırsınız.
 Eski oyundaki günlük maç limiti yeni versiyonda değişmiş durumda. 3 maç kaybedene kadar istediğiniz kadar maç yapabiliyorsunuz. Bu yüzden hızlı gelişmek adına rakip seçmek daha da önemli hale geldi.
 Oyuna kayıt olduktan sonra "Team" sekmesinin altında "Brute TV" butonuna tıklayarak arka arkaya rastgele oyuncuların maçlarını izlemeniz de mümkün. Bu sayede oyunun sistemini daha iyi öğrenebilirsiniz.
Yeni versiyonun linki: http://mybrute.muxxu.com

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2012, 01:59:16 »
Az önce tecrübe ettim 10 maçtan sonra 3 kere kaybetmeseniz de (1 kere kaybettim) o gün bir daha savaşmanıza izin verilmiyor.

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae