Kayıt Ol

World of Warcraft (WoW)

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: World of Warcraft (WoW)
« Yanıtla #60 : 21 Şubat 2012, 17:55:46 »
Şu dünyada sarışın bi blood elf mageden başka ne isteyebilirim ki!Süper piskopatlar,oyun da bağımlılık yapıyo,ama sadece private serverlarda oynayabildim,oynayanlara hayranlıkla bakıyorum :-\
katılmıyorum :) druid night elf ideal eştir. kedi oluyor kız daha ne yapsın :) bir de cooking kastık mı tamamdır.
bu arada ben de private serverda wow oynuyorum. buglar falan var ama diğer online oyunları oynamaktan çok daha iyi olduğuna emin olabilirsiniz. oynamak isteyenler varsa beklerim. http://astralwow.info/Home.aspx private serverın sitesi de bu. ben buna ayrı bir başlık mı açsam bilemedim ? yetkili bi abi/abla yardımcı olursa sevinirim.

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 21 Şubat 2012, 22:15:49 »
Bence buradan devam etmekte bir sıkıntı olmaz. Turkwow'u duymuşsundur belki orası kapandıktan sonra molten ve gamer-district'e takıldım bende bir süre. TBC zamanında aldığım zevki bir daha hiç alamadım. Oyunun benim için zirve yaptığı patch 2.4.3'tü şimdi ise Asyalı oyuncuların dikkatini çekmek için bildiğin panda diyarına taşınmak zorunda kaldı hikaye :/
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 21 Şubat 2012, 23:09:13 »
Private server ararken "molten" i görmüştüm sadece. Astral'dan başka hiç bir serverda oynamadım. Onu da internetteki wow private serverları listelerinden buldum. Üst sıralarda Cataclysm olan bir bu vardı. Pandaları WC III te gördüğümüz ilk andan beri seviyorum. Onların WoW'da olmasını ben de istiyordum :)

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 03 Mart 2012, 04:34:55 »
Bence buradan devam etmekte bir sıkıntı olmaz. Turkwow'u duymuşsundur belki orası kapandıktan sonra molten ve gamer-district'e takıldım bende bir süre. TBC zamanında aldığım zevki bir daha hiç alamadım. Oyunun benim için zirve yaptığı patch 2.4.3'tü şimdi ise Asyalı oyuncuların dikkatini çekmek için bildiğin panda diyarına taşınmak zorunda kaldı hikaye :/
Daha çok geriye Pandaria kaldığı için öyle oldu sanırım. :D Malzeme tükeniyor, oyun bitiyor yavaş yavaş... Aslında benim açımdan üzücü, bir Warcraft sever olarak WoW oynayamama ihtimalim var. x1 privateler bugları da olsa oynanabilir diye biliyorum. Onun için bir sorun olmaz sanırım, private oynama düşüncesi olan arkadaşlar rahat olabilirler yani.