Kayıt Ol

Devil May Cry (Anime)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Devil May Cry (Anime)
« Yanıtla #15 : 28 Temmuz 2008, 14:39:26 »
Valla kim nederse desin favori animelerimden biri oldu. Oyununu oynamadığım için gerçek Dante falan bilmiyorum ama bu şekli çok hoşuma gitti.

Dün evde önce Elfen Lied ile başladım işte 2 bölüm izledim ona devam edecektim ki baktım saat daha 21:30. Şu Devil May Cry'ada bir bakayım dedim. Görüntü kalitesi çok iyi olduğundan zaten izlemek istiyordum ama konu, çizimler şu iblisleri avlaması ve o umursamaz konuşması. Patty'le mükemmel bir ikili olmuşlar. Herşeyiyle hoşuma gitti ki baya kanlı manlı. Helssin'e bile taş çıkartır vallaha.. :D İzleyin eğlenin diyorum seside sonuna kadar açın, kopun.. :P
nihuahahaha >:D >:D >:D bir kişiye daha bulaştırılmıştır, canın bu durumdan pek hoşnut kalacağını düşünmüyorum :P hellsingden de güzel, kıyaslama yapmak istememiştim ama madem hakan abi yaptı (bkz. padişahım çok yaşa mantığı :P) ben de diyorum, mükemmel anime :P claymorela beraber izleyin diyorum...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Temmuz 2008, 15:11:40 »
Sanırım 10 bölüm toplamda. Ben dört bölümünü izledim bugünde diğer altı bölümünü izleyeceğim.. ( Sanırım Elfen Lied bir gün bekleyecek.. :D )
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #17 : 28 Temmuz 2008, 15:17:33 »
Sanırım 10 bölüm toplamda. Ben dört bölümünü izledim bugünde diğer altı bölümünü izleyeceğim.. ( Sanırım Elfen Lied bir gün bekleyecek.. :D )
Claymore u izleyince fikrin değişcek.  ;)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Temmuz 2008, 15:18:48 »
10 değil 12 bölüm :P sanırım elfen lied beklesin :P bugün dört yarın da dört izle, hatta boşver bugün otur baştan başla, hepsini izle... :D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 28 Temmuz 2008, 23:51:26 »
12 bölüm mü? E üç günde biter o zaman ya :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Temmuz 2008, 23:55:29 »
12 bölüm mü? E üç günde biter o zaman ya :D
başla da gör, nasıl sarıyor :D bir günde bitirmek isteyeceksin :P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Temmuz 2008, 00:33:23 »
başla da gör, nasıl sarıyor :D bir günde bitirmek isteyeceksin :P

Ben şu senin dediğin hedeyi okuduktan, Yeni dadandığım saçma bir oyunu bitirdikten, Claymore'u ve Hellsing'i izledikten, Avatarın kayıp bölümlerine dadandıktan, Sonra Can'ın kitaplarını sömürdükten sonra Devil May Cry'a başlatabilirsin :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 29 Temmuz 2008, 01:33:59 »
Ben şu senin dediğin hedeyi okuduktan, Yeni dadandığım saçma bir oyunu bitirdikten, Claymore'u ve Hellsing'i izledikten, Avatarın kayıp bölümlerine dadandıktan, Sonra Can'ın kitaplarını sömürdükten sonra Devil May Cry'a başlatabilirsin :D
hellsingden güzel, claymorela karşılaştırmam belki onun kadar uzun olsa olabilirdi, sonra sen canın kitaplarını sövüremicen, yeni dadandığın saçma oyunla ne ilgisi var çözemedim, avatarı nasılsa izlersin ve o hedeyi okumazsan zaten bunların hiçbirini yapamıcan... :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 04 Ağustos 2008, 12:16:38 »
Sonunda bitti.. :D Güzel bir sondu, hoşuma gitti.

Spoiler: Göster
Ama Patty ile ayrılmaları ve ülkeden ayrılması kötü oldu bence. En sonda Patty'nin gelipte gene kirli diyip temizlemeye başlamasıda ayrı bir tat kattı.. :D

Çevrimdışı GeD

• *
  • 40
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 06 Ağustos 2008, 11:22:03 »
Oyunu oynamamıştım bu yüzden de pek bir alakam yoktu bu anime ile. Bir arkadaşın tavsiyesi ile başladım. Bayağı cool bir iblis şu Dante. Son bölümde iblis haline dönüşeceğini bekledim (ki her bölümde bekliyordu..) ama dönüşmedi. Gene o umursamaz tavrı ile sildi süpürdü ortalığı.

En cool beş anime karakterini sorarsanız bana bunlardan biri emin olun Dante olurdu. Tabi Alucard ile karşı karşıya geldiğinde ne yapardı çok merak ediyorum. :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 06 Ağustos 2008, 11:45:28 »
Oyunu oynamamıştım bu yüzden de pek bir alakam yoktu bu anime ile. Bir arkadaşın tavsiyesi ile başladım. Bayağı cool bir iblis şu Dante. Son bölümde iblis haline dönüşeceğini bekledim (ki her bölümde bekliyordu..) ama dönüşmedi. Gene o umursamaz tavrı ile sildi süpürdü ortalığı.

En cool beş anime karakterini sorarsanız bana bunlardan biri emin olun Dante olurdu. Tabi Alucard ile karşı karşıya geldiğinde ne yapardı çok merak ediyorum. :D
Çok zorlanırsa Devil olur Alucard amcayı yerdi... Kaç yıl isterseniz o kadar yıl garanti veririm, Dante'yi yenilirken göremezsiniz... (DMC 4teki savaşta kesinlikle bile bile dayak yiyordu, sabahlara kadar tartışabilirim...) Asla...

Çevrimdışı GeD

• *
  • 40
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 06 Ağustos 2008, 11:49:06 »
Devil olur Alucard amcayı yerdi... Kaç yıl isterseniz o kadar yıl garanti veririm, Dante'yi yenilirken göremezsiniz... (DMC 4teki savaşta kesinlikle bile bile dayak yiyordu, sabahlara kadar tartışabilirim...) Asla...
Bak sorun şurada. Bu tür animelerde son diye bir şey yoktur. Kesinlike o sonun bir üstü bir şey çıkar. Son silahımı koyuyorum demezler ortaya çünkü her yeni bölümde bir üstün olay çıkar karşımıza. Yani olay şu ki ne Dante Alucard'ı ne Alucard Dante'yi yenebilir. Anlayacağın ne kadar tartışırsak tartışalım boş. :P

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 06 Ağustos 2008, 11:53:21 »
Bak sorun şurada. Bu tür animelerde son diye bir şey yoktur. Kesinlike o sonun bir üstü bir şey çıkar. Son silahımı koyuyorum demezler ortaya çünkü her yeni bölümde bir üstün olay çıkar karşımıza. Yani olay şu ki ne Dante Alucard'ı ne Alucard Dante'yi yenebilir. Anlayacağın ne kadar tartışırsak tartışalım boş. :P
Bilindik özelliklerine göre tartışmaya msnde devam edebiliriz... Ha? Ne dersin? :gh :gh

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 06 Ağustos 2008, 11:54:30 »
Uğraşma Anday adam haklı işte.. :D

Çevrimdışı GeD

• *
  • 40
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 06 Ağustos 2008, 12:00:48 »
Bilindik özelliklerine göre tartışmaya msnde devam edebiliriz... Ha? Ne dersin? :gh :gh
Olur tabide sanırım önce bir msn adresi almam gerek. :D