Kayıt Ol

Knight Online

ilkerkaan

Knight Online
« : 05 Temmuz 2008, 14:32:13 »
Knight Online, Devasa Online Oyunlar kervanının son üyelerinden. Oyun, diğer Devasa Online Oyunlardan çok büyük farklılıklar içeriyor. İlk göze çarpan ve en çok hoşa giden farklılık, Knight Online oynamanın bedava olması! 280 MB'lik yükleme dosyasını internetten bedavaya indirebiliyorsunuz, ve hesap açtırmak da tamamen bedava. Ama bu, oyunun herşeyi bedava demek değil. "Bronze Premium" ve "Gold Premium" hesaplarıyla oynamak ve bu hesap türlerinin faydalarından yararlanmak isterseniz, belli bir aylık ücret ödemek zorundasınız. Ayrıca, eşya satın almak da paralı. Ancak, hiçbir şey zorla değil, yani ne bahsettiğimiz Premium hesaplarından açmak, ne de eşya satın almak zorundasınız. Bedavaya istediğiniz kadar oynayabilirsiniz - tabii parayla satın alabileceğiniz ve bedava oynarsanız karşınıza asla çıkmayacak olan üstün güçlü eşyalardan ve Premium hesaplara sahip olanların güçlerinden yoksun olarak.

Knight Onlinea, insanların El Morad şehrinde veya orkların Karus şehrinde başlıyorsunuz.
Sistem, Oyuncu v Oyuncu'ya göre ayarlanmış. Oyunda her an çok sayıda klan savaşları, kale kuşatma savaşları ve binlerce karakterin Oyuncu v Oyuncu sistemiyle karşılaştığı savaşlar oluyor.
Knight Onlineda, takım-tabanlı oyun sistemiyle tanışıyoruz. Tamamlayabileceğiniz yüzlerce görev var. Gelişip güçlenirken, diğer oyunların aksine, büyülü eşyalar bize çok faydalı olmuyor. En hızlı şekilde gelişmek için, oyuncuların birbirleriyle koordinasyon halinde olmaları gerekiyor. Başarının anahtarı, takım oyununda yatıyor.
Oyunun mekanları sürekli genişleme ve büyüme halinde, her ay yeni görevler ve karakterler ekleniyor.
Bahsettiğimiz gibi, oyunu oynamak bedava. Gerekli client dosyasını internetten indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey bir hesap açmak. Ancak, bu hesabı "Premium" veya "Ultra Premium" hesap olarak açarsanız, aylık ücret ödemeniz gerekiyor. (Premium: $8.95, Ultra Premium: $14.95)
Premium ve Ultra Premium hesaplar, oyunculara daha iyi bir oyun tecrübesi sunuyor. Gelişmek ve güçlenmek daha kolay, vuruş ve zarar yüzdeleriniz daha iyi oluyor. Ayrica, eşya satın almakta da bazı kolaylıklar getiriliyor.
Noah System, oyuna her ay değişik özellikler katıyor. Mesela, oyuncuların ve klanların kendilerine özel büyülü eşya düzenlemesine olanak sağlanması düşünülüyor. Bu sistem hayata geçirildiğinde, istediğiniz özelliklerde bir eşyayı yöneticilere ileteceksiniz, yöneticiler ise eşyayı bir testten geçirip, eğer onaylarlarsa oyun dünyasına ekleyecekler.

Alıntıdır..!

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
Ynt: Knight Online
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2008, 15:17:19 »
pedalı çıktıktan sonra oyunu braktım
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2008, 15:38:04 »
Oynuyorlar mı hala bu oyunu?
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

ilkerkaan

« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2008, 15:45:52 »
Ben bi aralar oynuyordum ama içine etmişler artık oynanmaz!!!

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2008, 15:53:47 »
Bir saat oynadıktan sonra sıkılmıştım =)
#rekt

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2008, 15:53:51 »
milyonlarca aganın hala buluştuğu tek oyun bu ve evet herkesle konuşabilirsiniz bu oyun hakkında ;D evet artık oynanmıyor bu oyun çünkü çıkardıklarındaki gibi bedava oynamak sadece geceleri olabiliyor, gündüz saatlerinde girmek çok zorlaştı premiumu olmayan giremiyor ki her zaman söylediğim gibi ben de bir oyuna çıkacak 20 lira bile yok ;D ve bu oyun insanları moron yapıyor bence... neyse ben bir server deneyem belki adamı kasarım :P 62 paper aldıydım klana :P ehehe ;D

ilkerkaan

« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2008, 01:05:40 »
milyonlarca aganın hala buluştuğu tek oyun bu ve evet herkesle konuşabilirsiniz bu oyun hakkında ;D evet artık oynanmıyor bu oyun çünkü çıkardıklarındaki gibi bedava oynamak sadece geceleri olabiliyor, gündüz saatlerinde girmek çok zorlaştı premiumu olmayan giremiyor ki her zaman söylediğim gibi ben de bir oyuna çıkacak 20 lira bile yok ;D ve bu oyun insanları moron yapıyor bence... neyse ben bir server deneyem belki adamı kasarım :P 62 paper aldıydım klana :P ehehe ;D

Ehehehe katılıyorum sana :)

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2008, 23:50:12 »
Benim 42 lvl mage vardı çok eskiden, oyunun bağımlısı olacak düzeyde oynardım (arada azıcık kuzen kasardı sağolsun xD) ama yaratık keseceğime günde 10 - 20 civarı abazamsı kişilikle uğraştığımdan bırakmıştım.. ;D

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2008, 23:56:49 »
Benim 42 lvl mage vardı çok eskiden, oyunun bağımlısı olacak düzeyde oynardım (arada azıcık kuzen kasardı sağolsun xD) ama yaratık keseceğime günde 10 - 20 civarı abazamsı kişilikle uğraştığımdan bırakmıştım.. ;D
Ee.insan güzel olunca(!)(sanki görüyolar.)Da sen onu nasıl kastın ya.O oyun bence berbat.Of işte geldi beyim ;D

NightfaLL yorumluyor:

O oyunda ne hikaye var ne de sağlam oynanış.Tamamen kore usülü sadece sap gibi yaratık kes level kas  oyunu.Saçma.Kesinlikle.WoW varken yüzüne bile bakılmaz bence :)

(ağır saçmaldıysa kusura bakmayın,yine sevenler,zevk alanlar olabilir ,saygı duyarız ;))

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Temmuz 2008, 23:59:36 »
NightfaLL yorumluyor:

O oyunda ne hikaye var ne de sağlam oynanış.Tamamen kore usülü sadece sap gibi yaratık kes level kas  oyunu.Saçma.Kesinlikle.WoW varken yüzüne bile bakılmaz bence :)
WoW bulduk oynamıyorz sanki... :P can haklı ne bir hikaye var ne başka bir şey çok gereksiz bugün daha da iyi anladım oynamayın bu oyunu :P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Temmuz 2008, 00:02:23 »
Ee.insan güzel olunca(!)(sanki görüyolar.)Da sen onu nasıl kastın ya.O oyun bence berbat.Of işte geldi beyim ;D

22'den 35'e kadar felan kuzen kastı, öbürleri benim eserim.. ;D

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Temmuz 2008, 09:56:32 »
Hakikaten oynayan varsa kırılmasında , oyun mu abi bu! ;D (bir de kınayt diye okumuyorlar mı deli oluyorum)
Knight Kuru Kahveci Mehmet Efendi ve Mahdumları gibidir, WoW  Starbucks gibidir ;D (gerçi ben Türk kahvesini çok severim ;D)
WoW oynadıktan sonra dönüp bakılası bir oyun değildir, iğrençtir, hödüktür.

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Temmuz 2008, 10:07:27 »
WoW oynadıktan sonra dönüp bakılası bir oyun değildir, iğrençtir, hödüktür.
ama beleştir :P

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Temmuz 2008, 10:09:46 »
ama beleştir :P

Hiç oynamadım ama, WoWunda beleş serverları var imiş.

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 08 Temmuz 2008, 11:03:39 »
Hiç oynamadım ama, WoWunda beleş serverları var imiş.
var ama bir cafeye gdip saatlerce oturman gerekiyor... ;D yani evde keyif yaparak oynayamıyon private serverda... ;)