Kayıt Ol

Yüzük Kardeşliği

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yüzük Kardeşliği
« Yanıtla #15 : 22 Kasım 2010, 01:11:30 »
Merak etme sen yine tahmin edemeyeceksin bazı olayları çünkü tamamen çıkarılmış bölümler bulunmakta. Bazı bölümlerin ise değiştirilmiş olduğunu göreceksin. Bu sebepten dolayı üçlemeyi ve filmi çıkmadan önce Hobbit'i okumanı öneririm.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Kasım 2010, 05:08:50 »
Teşekkürler öneriler için. Hobbiti daha sonra okurum zaten baktım ince birşey. :)

Teşekkürler, saygılar...
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Aralık 2012, 20:03:13 »
Şu an ikinci kitaptayım (İki Kule). Yorum için biraz geç kaldım ama olsun :) . Tolkien'in kurgusu harika maceralar öylesine silik çizgilerle ayrılmış ki kitapta hiç bu macera bitti hadi sıradakine gidin demiyorsunuz. Bütünlüğü çok iyi sağlayan Tolkien karakterleride harika yaratmış. Onlar içimizden biri sanki. Hiçbiri mükemmel değil. (Tabi Arathorn oğlu Aragorn benim için yenilmez ama neyse :D )
Kitapta birebir savaş sahnelerinin yokluğundan başlarda yakınsamda sonra alıştım :). Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi gibi çok satan kitapları okumaktan her zaman kaçınmışımdır ama Yüzüklerin Efendisini okuyunca Tolkien'in ne kadar harika bir yazar olduğunu anladım. Dil Profesörü olduğundan mı bilmem ama kullandığı uslüb harika!
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı agunzagun

• *
  • 6
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Ocak 2013, 10:45:05 »
Kitabını okumadım ama bütün filmlerini izledim. Kitabıda okumalımıyım

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Ocak 2013, 11:33:27 »
Aynı soruyu bende sormuştum agunzagun. Evet okumalısın. Filmlerde çıkarılmış bölümler var.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).