Kayıt Ol

Yoldaşlık Üyeleri

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yoldaşlık Üyeleri
« Yanıtla #15 : 16 Temmuz 2008, 14:36:32 »
Şey ya bence konu açmak iyi birşey :P Haber,haber içimiz çürüdü :P Adam gibi Yoldaşlığı konuşabileceğimiz bir konu işte daha ne istiyosunuz di mi aa :P
Şimdi,efenim ben öncelikle YoLdaşlığa çok feci kıl olurum :P Brinin bile ölümüne adam gibi üzülemedim.
Ama tabi örgütlenmek iyi bişi :P Kazandılar di mi sonuçta :hemk

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 17 Temmuz 2008, 14:30:15 »
 :hemk Yoldaşlığı sevmiyorumm..
Bi tek Moody'ye üzülürüm gerisi yalan :P
Sonracıma gereksiz bi topluluktu..
Ama galip geldiler orası ayrı :hemk
Ölüm yiyenler kazansaydı neler olurdu çok merak ediyorum abi yaa :hemk
Üff keşke kazansaydı(k)lar.. :P

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Temmuz 2008, 17:27:11 »
gerçekten böyle bir zay vs öy kapışması olsa hiç kusura bakmayın ezeriz fena hemde  ;D
dediğim gibi adam akıllı bi moody severdim ama oda piskopattı ondan :) :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Temmuz 2008, 19:17:51 »
gerçekten böyle bir zay vs öy kapışması olsa hiç kusura bakmayın ezeriz fena hemde  ;D
dediğim gibi adam akıllı bi moody severdim ama oda piskopattı ondan :) :D
değil mi ezersiniz siz canııımm :P üstünlük kurmuşken kaçırdınız elinizden... :P neyse gıcıklığı bırakalım da arkadaşlar bu sadece hikaye ve kötülerin kazandığı hikaye göreniniz oldu mu hiç? ;) çok beklersiniz de onu da belirteyim zaten öyle bir şey olsaydı gerçekleri yansıtırdı bırakın fantastiklerde iyiler kazansın barii, lütfen... :D ölümüne üzülmediğim üyesi yok denebilir... neden bilmiyorum ama HPde kötülerin tarafını hiç tutamamışımdır, sadece Voldynin manyaklığı hoşuma giderdi... :D

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 21 Temmuz 2008, 21:53:25 »
Voldemort'un konuşma tarzı benim çok hoşuma gidiyo. Zaten Yoldaşlık'tan ölenler hep kafa adamlardı. Sirius, Moddy, Lupin, Tonks... Allahtan Kingsley kaldı. O da Sihir Bakanı oldu zaten. Ölümüne üzülmediğim? Asla. Hiç birini birbirinde ayıramam.

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Temmuz 2008, 14:51:54 »
evety dediğin gibi hep kafa adamlar öldü, ztn geriye pek bişey kalmadı 4 5 kişi fln:S
"Bize aslında kim olduğumuzu göstren şey yeteneklerimizden çok SEÇİMLERİMİZ'dir."