Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Anime?

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Ynt: En son izlediğiniz anime?
« Yanıtla #15 : 11 Ekim 2008, 14:14:27 »
Aslında bu sezon o kadar çok yeni anime başladı ki feleğim şaştı.Aralarında önerebileceğim daha taze taze ilk bölümleri ile 3 tane seçtim
1-casshern sins ; 1989da casshern bir bilimkurgu kültü olarak 4 OVA lık anime şeklinde ortaya çıkmıştı,2006 yılında hollywood filmlerinden daha iyi özel efektler ve şairane senaryosu ile japonyada live action movie olarak piyasaya çıktı ve şimdi uzun soluklu bir anime serisi olarak karşımızda..."casshern, aşkı tadan ilk makine.İlk aşkı ilk kurbanı."
2-Tales of the abyss ; mükemmel bir playstation oyunundan animeye uyarlanmış.Müzikleri oyunlarınki ile aynı ve sanat yönetmenine 10/10 verirdim sanırım rank vermem gerekse.fantastik/eski öğeler ön planda
3- gai rei zero ; futuristik polisiye, bol aksyon bol heyecan. Code Geass ın boşluğunu doldurması amaçlanan saat ve günde ;)

daha 14 ayrı seri bu sezon gösterime girdi ve hiç birini bir ötekinden ayıramasamda bu 3lü efsane olacak.

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Ekim 2008, 16:05:53 »
Şu an narutoya devam ediyorum :D çok güzel tavsiye ederim :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2008, 18:35:57 »
Last Exile bitti  :)
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #18 : 18 Kasım 2008, 18:43:11 »
Last exile çok tatlıydı. Şiir gibi yapmışlar tüm seriyi
Vampire Knight 2. sezona başladım 1. si kadar iyi, adını değiştirip "Vampire Knight Guilty" yapmalarına anlam veremedim o ayrı.merak edenler için ilk sezon 13 bölüm ve ingilizce-fransızca-rusça-ispanyolca alt yazılarını ingilizce-rusça-japonca dublaj eşliğinde bulabilirsiniz. ikinci sezon şu anda 6. bölümde ama oda 13 bölüm olacak gibi. Sıradan bir vampir hikayesi değil derdim ama sıradan bir vampir hikayesi mi var ?  :hemk

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Kasım 2008, 18:52:11 »
Sonunda Anatorary ve Disith'in anlaşması gerçekten ilgi çekiciydi. kill-em-all Silvana'nın Anatory Donanmasına ait gemiyi havaya uçurması (komutanı o kadar kaypak olmayacaktı), Claus'un etrafındakiler için besledikleri ve savaşın gidişatı gerçekten güzeldi. Ayrıca benim ilgimi çeken donanma savaşlarının şekliydi. Çok ayrıntıya girmeselerde bir anime için yeterince heyecan yaşatıyorlardı. May the Guild bullets pass by.... :)
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #20 : 18 Kasım 2008, 19:02:14 »
Avatar, 2. sezon: 16. bölümdeyim efendim. :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 24 Kasım 2008, 09:47:35 »
2.  Code Geass (sezon1 ve 2 total 50 bölüm) 10+10+10+8+8 (46p)

Listendeki bir çok animeyi izlemedim ama şu alıntı yaptığımı bir arkadaş şiddetle tavsiye ediyor(du). Bir türlü başlama fırsatı bulamadım. Video sitelerinden bir iki sahnesine baktım, güzel görünüyordu. Tabii konu ve sesler hakkında hiç bir bilgim yok.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #22 : 24 Kasım 2008, 12:19:19 »
Torrent kullanan arkadaşlara tavsiyelerde bulunabilirim özel mesajdan aslında, esasında japonya dışına telif hakkı almadıkları için link de verebilirim ama riske girmeye gerek yok  ;D stream linki olarak pek çok anime sitesinde 160x280 olsa da oldukça kaliteli bulmak da mümkün aslında. Ruronui Kenshin i bulana kadar çölde onlarca bedevi kutupda birkaç ayı ve atlantisi ararken aya gitmeyi başaran ilk türk ile tanışmak gibi olaylar başınıza gelebilir zira 1024p versionunu bulmak fevkalede zor! Gidip dvd sini alın o güzel animenin. yada AHQ official sitesini biraz karıştırın derinliklerinde raslamanız mümkün olabilir...

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Kasım 2008, 23:28:34 »
en son adam gibi Elfen Lied'ı izlemiştim şimdi de parçalı bi şekilde Devil May Cry'ı izliyorum...

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 29 Kasım 2008, 23:08:01 »
death note..
deviL may cry var sırada..
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #25 : 03 Aralık 2008, 23:16:57 »
Samurai Champloo adında 26bölümlük bir seriye başladım. çok sevdiğim ve hiç sevmediğim iki şeyi birleştirip daha çok sevdiğim bir hale getirilmiş buldum; samuray konsepti ve rap müzik. Bleach in stilini ödünç aldığı(!) anime olması ilgimi çekmişti, ANİdb notu 8.4 olan bir anime yok sayılamaz, ilk bölüm lezizdi.
Açılış linki, http://www.dailymotion.com/relevance/search/samurai%2Bchamploo%2Bopening/video/xb4oe_samurai-champloo-opening

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Aralık 2008, 01:40:55 »
Samurai Champloo adında 26bölümlük bir seriye başladım. çok sevdiğim ve hiç sevmediğim iki şeyi birleştirip daha çok sevdiğim bir hale getirilmiş buldum; samuray konsepti ve rap müzik. Bleach in stilini ödünç aldığı(!) anime olması ilgimi çekmişti, ANİdb notu 8.4 olan bir anime yok sayılamaz, ilk bölüm lezizdi.

aylardır bilg.mda duruo ama izlemedim hiç..bi izliim bari...ama şimdi hellsing ova'ya başladım..

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #27 : 04 Aralık 2008, 21:28:31 »
Hellsing gittikçe hoşuma gitmemeye başladı, birşey kayboldu ama ne anlamadım.
Bugün bir LEVEL aldım açtım okuyorum derken Kültür&Sanat / Anime kısmına yazılmış makaleleri okumaya geldi kısım ve utanarak söylüyorum daha önce duymadığım bir şahaserin adı geçiyordu; Genius Party neymiş ki bu dedim bakındım sordum soruşturdum ve anladım ki gelmiş geçmiş en iyi yönetmenlerin her birine Studyo 4C (başka bir efsane) tarafından iş verilmiş "bana en iyi senaryonuzla en iyi yönettiğiniz ürününüzü getirin" . 7 kısa film 7 iyi yönetmence ele alınmış ve arta kalanlarda sonradan unutulmayarak Genius Party Beyond adı altında toplanmış 2. dvd çıkmış. Mış ki ne mış , ağzım açık izledim traileri şimdi de toparlayabildiklerimi topluyorum ;D BSS(bullet speed subs) bu işi ele almış ve japonca bilmeyen dünya çoğunluğuna bir iyilik yapıp ingilizce alt yazıyla anlam katmışlar, telif hakkı alınana kadar onların çevirdiği 1-2-4-6 ve 7. bölümler ile yetineceğim. http://www.imdb.com/title/tt0962762/
ve g.p.beyond için trailer : http://www.dailymotion.com/relevance/search/genius%2Bparty/video/x505sz_genius-party-beyond-trailer_creation

Çevrimdışı tremes

• *
  • 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 06 Aralık 2008, 23:35:53 »
avatar. uzun zaman önce ara vererek boşluk anını yakaladım. Bugünde bitirdim nihayet. öss'ye kadar ne kadar boş vaktim var artık bilinmez ama bundan sonra elfen lied'a başlıcam.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 08 Aralık 2008, 21:13:42 »
Death Note ama daha bitiremedim... :D Gerçekten etkilendiğimi söylemek istiyorum... Shinigami'nin gözlerinde kaldım... :D