Kayıt Ol

~KR Istanbul Zirvesi~

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: ~HC Istanbul Zirvesi~
« Yanıtla #45 : 13 Temmuz 2008, 21:04:53 »
Ama seni de bekliyoruz şeycim

Şeycim ben gelebiliyorumda kenef-i sefamdan mı gelmiyorum sanıyosun .. Bu sene olmadı ama ilerde inşallah maşallah gelcem işte
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #46 : 13 Temmuz 2008, 21:41:51 »
Ben biliyorum keyfinden gelmiyo hezarfen =) Admin ya üyelerimle yüzgöz olmam diyo :D :D :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 14 Temmuz 2008, 09:54:54 »
Ben biliyorum keyfinden gelmiyo hezarfen =) Admin ya üyelerimle yüzgöz olmam diyo :D :D :D
diyebilir sonuçta admin, kimseyi de ilgilendirmez... :P ;D ben düşüncelerimi belirtmiştim zaten :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 14 Temmuz 2008, 12:08:08 »
Olcaksa bir kitapevinin önünde buluşmak daha mantıklı bence. Kadıköy'de örneğin Mavi Kitapevi olabilir.. :P Ha Avrupa Yakasında olacaksada artık oradaki bir kitapevinin önünde buluşabiliriz. Buluştuğumuz an dalar içeriye fantastik edebiyat reyonuna bakarız.. :P
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 14 Temmuz 2008, 12:19:56 »
Olcaksa bir kitapevinin önünde buluşmak daha mantıklı bence. Kadıköy'de örneğin Mavi Kitapevi olabilir.. :P Ha Avrupa Yakasında olacaksada artık oradaki bir kitapevinin önünde buluşabiliriz. Buluştuğumuz an dalar içeriye fantastik edebiyat reyonuna bakarız.. :P
Fantastik mantastik konuşulcaksa ben gelmiyorum. :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 14 Temmuz 2008, 12:33:17 »
Fantastik mantastik konuşulcaksa ben gelmiyorum. :P
Doğruya Hülya Avşar nerelerde hala mayolu göremedik bu yaz. Acaba Sibel Can nezaman yakalanacak gibi mühim konular konuşacaktık, unutmuşum pardon.. :P
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 14 Temmuz 2008, 12:36:44 »
Ya Narnia'ya gitmeye ne dersiniz ?
Ağustos olmaz o durumda ama olsun :P

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 14 Temmuz 2008, 12:58:35 »
Doğruya Hülya Avşar nerelerde hala mayolu göremedik bu yaz.

Hülya Avşar tabikide bu sene bikinili pozlar veremicek. Kaya Çilingiroğlu gsliydi.. Saadetin Saran Fenerbahçeli .. Görün farkı :P

Neyse konuyu saptırmadan; bence Melez Prense iyi bir organizasyon olabilir
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 14 Temmuz 2008, 13:27:44 »
Öaaf kıskandım .. Rüya gel ulen Marmarise, bizde Marmaris zirvesi yapar,  sokaktan geçen turistleri "foto pıliıız" diye ayartır, çok kalabalıktık diye hava yaparız !

Lan gelcen ya zaten :P Burda ikimiz bir zirve yaparız :P ya da ben gelmeye "çalışırım" :P ama o foto pıliiz olayı iyiymiş bak onu Dalyan'da da yapabiliriz :P Manzara da güzel :P

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 14 Temmuz 2008, 13:49:14 »
Lan gelcen ya zaten :P Burda ikimiz bir zirve yaparız :P ya da ben gelmeye "çalışırım" :P ama o foto pıliiz olayı iyiymiş bak onu Dalyan'da da yapabiliriz :P Manzara da güzel :P

Tamam anlaştık.. Ben zan paraşüt yapıcam.. Dev bi pankartta açarız gökyüzünden "Uma benimle evleeen" diye

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 14 Temmuz 2008, 15:23:50 »
Tamam anlaştık.. Ben zan paraşüt yapıcam.. Dev bi pankartta açarız gökyüzünden "Uma benimle evleeen" diye
Tamam zaten uma da bekliyo pankart acmanı. Açarsın bağırırsın bi güzel adet yerini bulur ;D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 14 Temmuz 2008, 18:39:36 »
Doğruya Hülya Avşar nerelerde hala mayolu göremedik bu yaz.
Mayolu olur mu bilmiyorum ama,mayosuz göreceğiz bekleyin ve görün :P
Beni çağıran bile olmadı gelmiyorum :P İhtimal yok zaten gelmeme :D 2010 zirvesine gelicez ama :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Arago

• *
  • 40
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 14 Temmuz 2008, 23:13:31 »
isminden kıllandım ya çok çakma olmuş :P olursa eğer gelirim :D

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 14 Temmuz 2008, 23:16:28 »
Mayolu olur mu bilmiyorum ama,mayosuz göreceğiz bekleyin ve görün :P
Beni çağıran bile olmadı gelmiyorum :P İhtimal yok zaten gelmeme :D 2010 zirvesine gelicez ama :D

hatta 2010da afrikada buluşalım dünya kupasına kaçarız bide 2012 avrupa kupası ohh rahatlarız :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 14 Temmuz 2008, 23:23:19 »
2010 bizim yılımız olacak Barti :P
Siz buluşmayı ayarlayın,fotoğrafları çekin,önce bana yollayın,montajla ekleyeyim ben kendimi oraya,sonra siteye koyarsınız :P Maksat eğlence olsun,yoksa fantastik neymiş :P diş,şiş,fiş

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.