Kayıt Ol

Lotr'dan Eğlendiren Anlar

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
Lotr'dan Eğlendiren Anlar
« : 14 Temmuz 2008, 12:07:44 »
Ben kitapları okumaya yeni başladım ama şimdiden beni güldüren bazı konuşmalar oldu. Bunları sizinle paylaşmak istiyorum ve herkesin de (en ezından LOTR) okuyanların paylaşmak istedikleri şeyler olabilir diye düşünüyorum. Ben rastladıklarımı yazıyorum ve sizden de bir şeyler bekliyorum =)

<s.46> ~ Yüzük Kardeşliği ~ Bilbo
"İçinizden en az yarısını arzukladığımın yarısı kadar bile tanımıyorum ve yarınızdan azını hak ettiğinizin ancak yarısı kadar sevebiliyorum."

<s.58> ~ Yüzük Kardeşliği ~ Gandalf
"Eğer beni içeri almazsan Frodo, kapını öyle bir patlatacağım ki, kipı ta oyuğun öbür tarafından dağı delip çıkacak"

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lotr'dan Eğlendiren Anlar
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2008, 15:48:40 »
Legolasla Gimli atışmaları çok eğlendirmiştir beni :D Özellikle Gimliye hayranım: "Elf yer altına dalacak, ve cüce buna cesaret edemeyecek ha? Görmek nasip olmasın" :D Şu adam öldürme yarışması gibi bir şey yapıorlardı savaşta, bu ayrı bir komedi zaten.. ;D Ama kitaplardan çok filmlerde biraz daha yoğun gözüme çarpıyor bu anlar =S

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Rom: 0
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2008, 22:36:10 »
Şu adam öldürme yarışması gibi bir şey yapıorlardı savaşta, bu ayrı bir komedi zaten..

Evet onlar süper zaten. Şey de çok gülmüştüm. Hangi film olduğunu hatırlamıyorum ama Legolas tek başına bir tane fil indiriyodu. Gerçi filde denmiyodu oyunu oynamayalı unutmuşum hep. Neyse Legolas fil tam ölürken hortumdan kayarak inip sıçrıyo ve yere konuyo. Gimli tabi dumur =] Ama adam yine de komedi 'Bunların hepsi sadece 1 tane sayılır!' demişti ve yerlere yatmıştım. :]

Çevrimdışı samedman

• *
  • 29
  • "Sun" I'am lord medusa vasem yahumm "moon"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2008, 14:11:58 »
ha bide sey var witch kingin beni hiçbir erkek öldüremez dedii sahne "ama ben erkek değilim"orda kopmuştum.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2008, 20:43:56 »
ha bide sey var witch kingin beni hiçbir erkek öldüremez dedii sahne "ama ben erkek değilim"orda kopmuştum.

Witch King artiztik bir şekilde bakar, "Hangi erkek beni öldürebilir ki," diye tıslar.. Eowyn'den ise öldürücü bir hamle gelir, miğferini çıkarır ve ölümcül cümle: "Ben erkek değilim!" Ve Witch King acı içinde sonsuz karanlıkla buluşur.. Ah ah, sonsuza kadar aklımda olacak sahne.. xD

October

« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2008, 19:33:47 »
Legolasla Gimli atışmaları çok eğlendirmiştir beni :D Özellikle Gimliye hayranım
Evet Gimli nin sözlerine çok gülmüşümdür.Cesaretine de hayranım  ;)

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2008, 16:02:56 »
Evet genel olarak Gimli ve Legolasın atışmaları diyebiliriz

Çevrimdışı johnconstantine

• **
  • 167
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Her Şeyi Gören Faesla
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2010, 10:07:39 »
Aslında LotR'dan sayılmaz ama Hobbit'te Bilbo ve Gollum'un bilmece yarışması her ne kadar adil olmasada eğlendirmişti.  :D

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2010, 19:50:45 »
Gollum ve Sam'in olduğu bölümler çoğunlukla eğlendirirdi beni.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2010, 09:08:58 »
Gollum ve Sam'in olduğu bölümler çoğunlukla eğlendirirdi beni.

2. Filmdendi galiba bir sahne hatırlıyorum.

Gollum iki tane tavşan yakalamış getiriyor, Sam pişirmeye başlıyor. Gollum'un bi tarif edişi var  çiğ çiğ yemeyi "Onnlarrıı bozzcakkssınn... Efendimisss bize cannlllı cannllı verr onnllarıı kıppııır kıpppırrr tappptazzee..! "

O kadar ballandırdı ki canlı tavşan yiyesim gelmişti... :D

Ha bi de o sahnenin devamında Sam "Şimdi patates olsaydı çok daha lezzetli olurdu" diyor. Gollum zaten sinirli "Patttesss mii ? Pattteess de neyymişş..? " diye kazanın etrafında yas tutuyordu... xD
May the force, be with you.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2010, 12:54:06 »
Şey vardı Legolas ile Gimli adam öldürme yarışı yapıyolardı. Sonra Legolas fili ve üstündeki adamları indiriyodu Gimli de "Bunların hepsi 1 sayılır!" diye bağırıyodu :D :D Bir de sayıyolardı ya. Gimli "1-2-3-4" Legolas "11-12-13" Gimli "21-22-23-24" bu ayrı bi komediydi :xD :xD

Not: Sayıları attım :D
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Fingolfin

• *
  • 8
  • Come to my aid, Rohirrim!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Aralık 2010, 18:41:02 »
hobbit'te gollum ve bilbo'nun bilmece yarışması ve 3 trolün birbiriylr konuşmasına mithrandir'in de onların seslerini taklit ederek karışması yarmıştır.
''ben dimidim, tom didi''
''nirden çıkardın sen şinci  onuu?''
imzam yok benim