Kayıt Ol

Bleach

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Ynt: Bleach
« Yanıtla #30 : 11 Nisan 2010, 15:01:18 »
son bikaç gündür izliyorum, da, lanet olsun bana. güzel değil diyenlere kanmışım, izlemeye üşenmişim. cok hoşuma gitti yahu.

Bir Aizen var, o Aizen var ya...  neyse sustum  :P izle izle, sevdiğine sevindim.

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Nisan 2010, 15:47:47 »
Bir Aizen var, o Aizen var ya...  neyse sustum  :P izle izle, sevdiğine sevindim.

gectm gectmm oraları aizen ikinci kez dert olmak üzere simdi :d
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #32 : 21 Eylül 2010, 11:51:41 »
Mükemmel bir animasyon. Çok ciddi bir anime izleyicisi değilim ama izlemeye başlar başlamaz bayıldım bırakamadım. Ama elimdeki bölümler bitti uygun bir şekilde nerden elde edebileceğimi bilen varsa özel veya genelden mesaj atarsa memnun olurum :)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 30 Kasım 2011, 10:24:02 »
Hayır topici arkadaşın isteği üzerine açmıştım ama Bleache hiç başlama girişiminde bulunmamıştım ne yazık ki... 260 bölümü 3 haftada belki daha kısa bir sürede yalayıp yuttum. Zaman geçirmek için birebir olmasından ziyade düşüncem "insanlar bunu hafta hafta izlerse kabız olabilir". Bölümler böyle mi kesilir ya, öyle bir yerde bitiyor ki... :D Bir de bazen ertesi bölüm bir başka kahramanımızın dövüşüne geçince... Tam Ichigo birine dalacak falan bir bakmışız ertesi bölüm Renji veya Ishida'ylayız, sinir bozabiliyor. Yazanlarında ne biçim bir hayal gücü var algılayamıyor insan, fillerlar aşırı derecede can sıkıcı olabilir gerçekten de, hele ki şu kumsal geyiği... -_- Ama insan kopamıyor, elimin altında 260 bölümlük bir cennet mevcut olduğu için merakımdan uyumak istemiyordum. :D Her neyse gerçekten bir şeylerin takipçisi olamayanlar için tersi yönde güzel bir adım olabilir. Şu anda mevcut 349 bölüm var, 350 yolda. Hadi iyi seyirler.

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 24 Ocak 2012, 21:18:15 »
Konuyu Ichimaru Gin'in Matsumoto'ya söylediği ve beni mest eden şu sözlerle hareketlendiriyim.

"Eğer yarın bir yılana dönüşecek olup insanları yutmaya başlasan..
İnsanları yuttuğun o ağızla bana "Seni seviyorum!" diye bağırsan..
Ben sana, bugün dediğim şekilde "Seni seviyorum!" diyebilir miyim?"

Adamımsın Gin. Forever Gin, Forever Aizen.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 07 Temmuz 2012, 21:51:56 »
Spoiler: Göster

Size bir özet.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #36 : 08 Temmuz 2012, 08:22:15 »
Bitmesine üzüldüğüm ilk anime. Halbuki her hafta bölümleri kaçırmadan seyrederdim. Yokluğu bir başka oluyor. İçim bir boşlukta 3 aydır bu duyguyu yenemiyorum. Sanırım etkisinde fazlaca kaldım..

Umarım mangadaki Final Arc'ın animeye uyarlanışı olur. Sırf anime olarak izleyebilmek ve Ichigo'nun sesini tekrar duyabilmek için bekliyorum..

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Ağustos 2012, 18:26:27 »
RESİMLER
Bleach Chibi'leri:

Bölükleri tanıyalım:

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı KingKiller

• 519
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 14 Aralık 2012, 22:44:28 »
Şu an Manga'sında 2. cildin ortalarındayım, şu anlık iyi ilerliyor.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Crawley

• **
  • 52
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 18 Aralık 2012, 11:09:14 »
Soul Society Arc başlasın da asıl o zaman seveceksin :D

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #40 : 18 Aralık 2012, 17:41:13 »
Bleach sonunda, animesi sonlandırıldıktan sonra, sürekli anlatmayı erteleyip durduğu onlarca ayrıntıya yer vermeye başladı. Başta son bir çırpınış olarak düşündüysem de son birkaç bölümün bazı kısımlarını oldukça sevdim.
Sonunda birileri gerçekten öldü
Yine de bleach okumaya/izlemeye son vermiş kişilerin tekrar ele almalarını öğütleyeceğim kadar cezbedici değil. Dediğim gibi, mangası elde kalan iyi fikirlerin son koz olarak ortaya serildiği final çırpınışlarını yaşıyor.

Çevrimdışı Fizban

• **
  • 64
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 18 Aralık 2012, 23:32:44 »
Çok büyük konuşmayacağım ama Bleach Ichigo gibi "bug" bir karaktere sahip olduğu için hep aynı rota üzerinden ilerliyor. Ichigo dayak yer sonra güçlenir geri gelir döver. Sonra etrafta ne varsa o olur falan çok rahatsız edici bence. Tamam konu falan güzel ama o kadar geniş bir konuyu bu kadar küçük tutmak bana anlamsız geliyor. Hele bir de hep aynı olayı kullanınca..

Hayır adam kafayı yedirtti bana. Ne çıksa anime de aha yeni desek o aynı zamanda Ichigo oluyor adam anime de ne varsa oldu.. Sonunda Quincy'de oldu..

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 19 Aralık 2012, 02:11:16 »
Çok büyük konuşmayacağım ama Bleach Ichigo gibi "bug" bir karaktere sahip olduğu için hep aynı rota üzerinden ilerliyor. Ichigo dayak yer sonra güçlenir geri gelir döver. Sonra etrafta ne varsa o olur falan çok rahatsız edici bence. Tamam konu falan güzel ama o kadar geniş bir konuyu bu kadar küçük tutmak bana anlamsız geliyor. Hele bir de hep aynı olayı kullanınca..

Hayır adam kafayı yedirtti bana. Ne çıksa anime de aha yeni desek o aynı zamanda Ichigo oluyor adam anime de ne varsa oldu.. Sonunda Quincy'de oldu..

İşte tam olarak bu benim Bleach'i bırakma sebebim. Noktasına virgülüne kadar. O kadar kendini tekrarlıyor ki anime, normalde "başladığım şeyi bitirmeliyim" diyen insanlar bile dayanamayabiliyor. En süper en güçlü şeyle karşılaşıyoruz animede, herkes "ooo bu yenilmez" oluyor. 5 bölüm sonra Ichigo onu yeniyor, daha sonra bir yenilmez daha çıkıyor. Bir önceki hep çocuk oyuncağı kalıyor. Basitleşiyor.

Çevrimdışı KingKiller

• 519
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 19 Aralık 2012, 21:14:53 »
Şu an Manga'sında 40. bölümdeyim. Daha şimdiden kendini tekrarlamaya başladı. Bakalım güncele kadar dayanabilecek miyim?.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Crawley

• **
  • 52
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 20 Aralık 2012, 01:37:20 »
Manga da 110lara kadar falan (bence) sevmen gerekiyor aslında. Sevmiyorsan sevmiyorsundur yani.
Ama cidden anime kalktığından beri son 300 bölümün ortalamasından kat kat iyi bölümler geliyor.