Kayıt Ol

Böyle olmamalıydı . .

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Böyle olmamalıydı . .
« Yanıtla #15 : 03 Ağustos 2008, 11:41:12 »
zevkler ve renkler tartısılmaz......

Ahaha güzel sonuç çıkartmışsın o zaman aferin sanaaa.

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • Rom: 0
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Ağustos 2008, 11:47:08 »
 :zuha :zuha :zuha :zuha :zuhayaw fılmı begenmedım ısterse dunyanın en guzel flmı secılsın ben begenmedım kı begenmek zorundada degılım bu benım yorumum kımseyı enterese etmez

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Ağustos 2008, 12:19:17 »
Arkadaşlar ne oluyor Allah aşkına? Arkadaşımızın kitabı okumaması bu başlıkta önemli değil, burası filmle ilgili bir başlık ve filmi izlemişse böyle bir yorum yapabilir. Hatta izlememişse bile yapabilir. Bu onun yorumudur. Kimse kimsenin yorumunu beğenmek zorunda değildir. Üstüne gitmeniz gerekmez.

Dakkb'nin yaklaşım tarzı da sert ve hoş değil tabiki. Bu size uyarım olsun, tartışmanız devam ederse, konuyu kilitleyeceğim.

sertmi? yerim onun sert yaklaşım tarzını! -BartyCRouchJr-
try again fail again fail better

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Ağustos 2008, 13:22:26 »
kıtabı okumadım ama demekkı ıyı olmamıskı gıse basarısı az bunun tartısılacak bır yanı yok narnıa gunluklerının bu fılmı benım beklentılerımı karsılayamadı o kadar...

evet arkadaşlaaarr. Lise düzeyi felsefe dersimize hoşgeldiniz. Bu günkü konumuz düz mantık....
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Ağustos 2008, 16:34:50 »
Kimsenin kimseye ezmeye hakkı yok. Yönetici arkadaşımızın, uyarısını da lütfen dikkate alınız.

Filmi izleyen bir kişi, bir film konusunda, istediği kadar yorum yapabilir. Saçma olursa bu onun sorunudur. Siz olayı devam ettirdikçe o da ettirecektir. Bu şekilde forumun düzeni bozulacaktır. Saçma gördüğünüz ve silinmesini istediğiniz mesajları, yönetici ya da moderatörseniz, kendiniz silebilirsiniz. Ya da herhangi bir yöneticiye bildirebilirsiniz. Olayı insanları küçük düşürücü hale getirmenin alemi yok.

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Ağustos 2008, 10:30:49 »
Tüm kullanıcıların mesajlarını editlemeleri rica olunur. Gereği yapılmazsa, "gereksiz" mesajlar silinecektir.

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Temmuz 2009, 10:58:55 »
ya dha fazla olması gerekirdi bu filmde ilki kadar güzeldii nese artk o geçmişte kalmş bz şafak yıdızının yolculığunu düşünelim
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”