Kayıt Ol

Gökçe

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: GökçE
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2008, 08:47:34 »
Ya resimler ve klipler kendi yapımı değil (= Bu yüzden gökçeye özenti demek hata olur.Normal hayatında öle mi? Yani klipleri yöneten yönetmenlerde özenticilik var.Ha Ararım dı galiba şarkısının adı onu sevdim ama böğürtlen reçelinin klibine çok güldüm..
Yalnız tamam klipleri o çekmiyor belki ama sonuçta tipi benziyo be hacum, fotoğraflar da aynı şekilde. Fotoğrafın çekiliş tarzı değil fotoğraftaki insan evladı Avril' a benziyo zaten. Valla bence yaptığı müzik de Avril ınkine benziyo  :P

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Haziran 2008, 08:52:16 »
Avril özentisi yavrucak bi tek vay be ben nemişimi duymuştum. Bence eğlenceli rock falan değil bildiğin pop :P

Bir sanatçı bu kadar güzel tasvir edilir işte ! .. Marmarlisymiş bu hatun .. utandım kendimden :P
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Temmuz 2008, 23:24:04 »
bu kız bnce gidip baterisini çalmaya devam etsin, iyiydi bateride... bir insanın sesi ancak bu kadar kötü olur... neyse yorum yok... :)