Kayıt Ol

Yaşadığınız Yerden Görüntüler..

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • Rom: 1
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
Yaşadığınız Yerden Görüntüler..
« : 12 Ağustos 2008, 10:31:33 »
Kendi çektiğim fotoğraflarla Adana'yı size göstermek istedim. :) Siz de kendi yaşadığınız şehrin fotoğraflarını eklerseniz sevinirim :)

Bir dersanenin kantininden Adana'ya bakış :P

Ders çalışmak için eve erken gitmemize izin verildiği günden bir hatıra.. O kadar bunalmıştık ki otobüsten ani bir kararla inip bu gördüğünüz manzaraya karşı otururken, bağıra bağıra şarkı söylemiştik. :)

Atatürk Park'ında.. Onları uçarken çekmeyi isterdim aslında..

Dersane çıkışlarında bu parktan yürüyerek eve gitmeyi seviyorum.. :) (Hele bir de sınavım iyi geçtiyse kendimi dondurmayla ödüllendiriyorum! :D  )

Bunları çekerken ellerim çok doluydu, düzgün bir fotoğraf çekemedim aslında çok güzel bir yer bence.

Hayal Park'tan bir görüntü daha..

Hiltonsa ve Taşköprü.. ( Sınava birkaç gün kala, nasıl dolanıp geldik buraya hatırlamıyorum  :) )

Şehre yukardan bakış..

Gençlik Köprüsünden çekilmiştir.. :P  Halk diliyle, Sallanan Köprüden :D

Bu manzarayı görebilmek için 06:30'da uyudum :) Malesef fotoğraf makinası karanlıkta güzel çekmedi :(

Burada sokak lambalarının ışıkları da belli oluyor biraz..  Güneşin doğuşu, o kızıllık .. Süperdi :)

Eveet, ortalık yavaş yavaş aydınlanıyor.. :)

Arkadaşların hepsi uyudu, ben tek kaldım.. Ve telefonumda Pinhani benim için çalıyor.  8) Birazdan şehrin ışıkları sönerken güneş kendini iyice belli edecek ve benim uyku zamanım gelecek..

stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yaşadığınız Yerden Görüntüler..
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2008, 10:42:09 »
Konuyu Genel Kültür bölümüne taşıdım. Daha bir anlamlı. :)

Yaşadığın dünyayı çok güzel bir şekilde aktarmışsın tebrikler. Ben çekip göndermeyeyim şimdi, göz kirliliğine neden olmasın. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2008, 10:45:00 »
Konuyu Genel Kültür bölümüne taşıdım. Daha bir anlamlı. :)

Yaşadığın dünyayı çok güzel bir şekilde aktarmışsın tebrikler. Ben çekip göndermeyeyim şimdi, göz kirliliğine neden olmasın. :D

Peki :) Tam olarak nereye açacağıma karar verememiştim :P  Adana'nın her yeri böyle güzel değildir, insanları bıraksa çok daha güzel bir şehir olacak da işte.. Değerini bilmiyorlar :)  Bu benim gözümle Adana falan  :D
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2008, 03:03:52 »
Adana düşündüğümden de güzelmiş,fotoğraflarında çok güzel,ben de kaç sabah bekledim güneş doğumunda fotoğraf çekebilmek için (=

Arkadaşların hepsi uyudu, ben tek kaldım.. Ve telefonumda Pinhani benim için çalıyor. 8) Birazdan şehrin ışıkları sönerken güneş kendini iyice belli edecek ve benim uyku zamanım gelecek..

Bu sözüne bayıldım!(=

Bende yaşadığım yerden -Bandırma'dan- bir kaç resim paylaşayım 8)

Not:Fotoğraflar telefonla çekildiğinden kalitesi düşük olabilir.

Burası bizim -çakma- Boğaz köprümüz :D Geceleri ışıklandırıldığında çok daha güzel gözükür.

Akşam üzeri çekilmiş bir fotoğraf.

Kalabalık bir hafta sonu...

Bandırma'nın ünlü Sevgi Yolu

Caddelerden biri :)

Hava kapalıyken...

Bandırma'nın çok sayıdaki yokuşlarından biri,çıkarken nefes nefese kalırsınız :D

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2008, 04:12:10 »
zuzu'nun resimlerine bakınca resimlerin ne kdr yanıltıcı olabileceğini anladım :P :D

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2008, 09:02:33 »
zuzu'nun resimlerine bakınca resimlerin ne kdr yanıltıcı olabileceğini anladım :P :D
:D

Buarada Melanko, Bandırma gerçekten çok güzel bir şehirmiş ve telefonunun çözünürlüğü de çok iyi  :D  ;)

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2008, 11:33:36 »
Ben yaşadığım yerin değil de , Kastamonu'daki köyümüzün resimlerini koymak istedim..

Burası telefonun çektiği tek yer :P

yandan bakış :P

Şimdi de evden görüntüler :P

Evin balkonundan gözüken kısım

Şimdi  benim odamdan çekilmiş bir resim

Bu da çeşmemiz :P

bu da yoldan geçerken çektiğim bir resim :P

huzur dolu bir yer :P

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2008, 11:47:36 »
Ehe evet, öyle görünüyor. :) Şuan böyle bir yerde olmak isterdim.. =))

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #8 : 15 Ağustos 2008, 12:22:41 »
Yeşim ne güzel bi yerdir orası öyle yeşil falan, şanslısın ya. Kaç git İstanbul'dan oraya yerleş bence, hatta ben de geliyim seninle :P.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 15 Ağustos 2008, 12:24:12 »
Bu da Yeşim'in köyünün bulunduğu Kastamonu'nun komşusu olan Bartın'ın ilçelerinden Amasra'nın görüntüleri-cümlemi yirim-. :P Bazılarında logo vardır, hepsi babamın çekimi ve de dükkanda kullanıldığı içindir o da. :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 15 Ağustos 2008, 16:46:28 »
CursedQueen~,resimler harika öncelikle ! İlk resimdeki köprüyü biliyorum sanırım (= Fikrimin İnce Gülü diye bir dizi vardı ,o da Bartın'da çekiliyodu,o köprü dizideki bi kızın her gün koştuğu yerdi bla bla bla :D O diziyi izlerken Bartın'ı görmüş ve gerçekten bayılmıştım.Çok çok güzel bir yer,yaşamak isterdim orda.Yaşayamasam da bir gün gelip mutlaka görmek isterim. Fotoğraflar çok güzel,eline sağlık babanın (= Bir gün bende böyle fotoğraflar çekebileceğimi umuyorum.(=

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2008, 16:54:34 »
CursedQueen~,resimler harika öncelikle ! İlk resimdeki köprüyü biliyorum sanırım (= Fikrimin İnce Gülü diye bir dizi vardı ,o da Bartın'da çekiliyodu,o köprü dizideki bi kızın her gün koştuğu yerdi bla bla bla :D O diziyi izlerken Bartın'ı görmüş ve gerçekten bayılmıştım.Çok çok güzel bir yer,yaşamak isterdim orda.Yaşayamasam da bir gün gelip mutlaka görmek isterim. Fotoğraflar çok güzel,eline sağlık babanın (= Bir gün bende böyle fotoğraflar çekebileceğimi umuyorum.(=

Evet işte o köprü. :P Gülbeyaz, Fikrimin İnce Gülü, Gönderilmemiş Mektuplar, Hayat Bilgisi'nin bi iki bölümü falan hep buralarda çekilmişti. Resim konusuna gelince, babam 8 yaşından beri fotoğraflarla meşgul, olmalı bu kadar da dimi? :P Yapılamayacak bişe değil sen de çekebilirsin tabi bu öncelikle kullandığın makinaya bağlı. Neyse konuyu dağıtmadan teşekkür ediyorum tekrar, her ne kadar burayı sevmesem de görülmeye değer 1 kaç günlüğüne evet kabul ediyorum. :P

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2008, 16:57:54 »
Hesna o şehrin neresini sevmiyosun kızım sen? Tiki misin?

Çok güzel bir şehrin varmış cidden. Fotoğrafları da iyi çekmişsin hani.

Edit: Baban çekmiş ben de bu kız nası bu kadar iyi fotoğraf çekmiş diyodum..
try again fail again fail better

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 15 Ağustos 2008, 17:09:24 »
Hesna o şehrin neresini sevmiyosun kızım sen? Tiki misin?

Çok güzel bir şehrin varmış cidden. Fotoğrafları da iyi çekmişsin hani.

Edit: Baban çekmiş ben de bu kız nası bu kadar iyi fotoğraf çekmiş diyodum..

Sevmiyorum abicim sevmiyorum, nefret bile edebilirim hatta. Buraya böyle tatile gelceksin bi kaç günlüğüne, sonra gitceksin, yaşanmaz. Bir McDonalds, bir BurgerKing yoksa napiim o şehri. Ya da sinema için 17 km gitmem gerekiyosa. Cx siz burda olsanız ölürdünüz kesin. :P

Ha bu arada bi ara hatırlat, kendi çektiklerimi de gösteriyim o zaman beyefendi. Tikiler de fotoğraf çekebiliyomuş dersin o zaman. 8)

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2008, 17:15:51 »
Sevmiyorum abicim sevmiyorum, nefret bile edebilirim hatta. Buraya böyle tatile gelceksin bi kaç günlüğüne, sonra gitceksin, yaşanmaz. Bir McDonalds, bir BurgerKing yoksa napiim o şehri. Ya da sinema için 17 km gitmem gerekiyosa. Cx siz burda olsanız ölürdünüz kesin. :P

Ha bu arada bi ara hatırlat, kendi çektiklerimi de gösteriyim o zaman beyefendi. Tikiler de fotoğraf çekebiliyomuş dersin o zaman. 8)
Özgür bana bile tiki diyo boşver diycektim tam ama yazdıklarını okudum da aynı soruyu ben de yöneltmek istiyorum sana. Hesna tiki misin? McDonald Burger King yok diye sevmiyomuş lan oha. Gerçekten güzel bi yermiş halbuse.