Kayıt Ol

Yaşadığınız Yerden Görüntüler..

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yaşadığınız Yerden Görüntüler..
« Yanıtla #15 : 15 Ağustos 2008, 17:19:44 »
Sevmiyorum abicim sevmiyorum, nefret bile edebilirim hatta. Buraya böyle tatile gelceksin bi kaç günlüğüne, sonra gitceksin, yaşanmaz. Bir McDonalds, bir BurgerKing yoksa napiim o şehri. Ya da sinema için 17 km gitmem gerekiyosa. Cx siz burda olsanız ölürdünüz kesin. :P

Ha bu arada bi ara hatırlat, kendi çektiklerimi de gösteriyim o zaman beyefendi. Tikiler de fotoğraf çekebiliyomuş dersin o zaman. 8)

Ayrıca, o söylediklerinden bizim Isparta'mızda da yok. Donas mı ne var.
try again fail again fail better

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • Rom: 1
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2008, 17:22:26 »
Cursedqueen, çok güzelmiş Bartın da fotoğraflar da .. Harika :) Bayıldım fotoğraflara ya  :)
İleride ben de ciddi anlamda fotoğrafçılıkla uğraşmak istiyorum, bu fotoğrafları gördükçe de daha çok istiyorum!  :D
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2008, 17:28:55 »
Özgür bana bile tiki diyo boşver diycektim tam ama yazdıklarını okudum da aynı soruyu ben de yöneltmek istiyorum sana. Hesna tiki misin? McDonald Burger King yok diye sevmiyomuş lan oha. Gerçekten güzel bi yermiş halbuse.

Onlar küçük örneklerdi Seda ve de Özgür. :P Evet güzel değil demiyorum, sadece uzun süreli olduğunca adama bıkkınlık verebiliyor. Can sıkıntısını gidermek için bi yol yok etrafta. Neyse gelin görün sonra konuşun lan. :P

Cursedqueen, çok güzelmiş Bartın da fotoğraflar da .. Harika :) Bayıldım fotoğraflara ya  :)
İleride ben de ciddi anlamda fotoğrafçılıkla uğraşmak istiyorum, bu fotoğrafları gördükçe de daha çok istiyorum!  :D

Teşekkürler kocaman. :D Fotoğrafçılık zevkli şeydir evet özellikle pro makinelerle daha bi aşık oluyo insan, şanslı mıyım fotoğrafçı babam olduğu için bilmiyorum. :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2008, 17:34:31 »

Teşekkürler kocaman. :D Fotoğrafçılık zevkli şeydir evet özellikle pro makinelerle daha bi aşık oluyo insan, şanslı mıyım fotoğrafçı babam olduğu için bilmiyorum. :P

Çok şanslısın kesinlikle :D Valla Bandırma'da da pek bişey yoktur kendini eğlendirebileceğin -gerçi belediye bunu gördü herhalde,buz pateni sahası yapıyo ;D- ama Bartın gerçekten çok çok güzel!

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #19 : 15 Ağustos 2008, 18:09:43 »
Ama Hesna sizin okey oynamak için cafeleriniz falan vardı en son yetmiyor mu onlar sana :P. En son yetiyodu bence, yetmeli de hatta :P. Mc, Burger demek; bina demek, yeşilin gitmesi demek. Ne güzel deniz var ağaç falan yeşil yeşil ne güzel lan. Sus otur yerine, güzel bi yer orası sev orayı sen :P.
Bi de baban beni çırak olarak alır mı yanına?

too much sugar 
tb

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Ağustos 2008, 18:15:40 »
Zaten cafe adına en fazla 4-5 dükkan olduğu için burda, yetmeli evet. O denizden de sıkıldım ben, bak biliyosun bu yaz bi kere bile girmedim denize, şimdi arkadaşlarım denizde falan ı ıh ben bunalıyorum. :P

Bi de evet elemanımız da yeni gitmişken seve seve alır seni yanına, gel buyur ikizcik. :P

edit : hatta bak şimdi burda denizdeler. :P

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Ağustos 2008, 23:47:39 »
Kıymetini bil Hesna kıymetini..En azından denize girebildiğin yerler temiz ve yemyeşil :P

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 16 Ağustos 2008, 02:39:48 »
Kıymetini bil Hesna kıymetini..En azından denize girebildiğin yerler temiz ve yemyeşil :P

Deniyorum Yeşimcim ama içimden gelmiyo. :P Neyse bakalım tekrar deneyeyim sevmeyi en iyisi. :P

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Ağustos 2008, 12:40:05 »
Amasra'ya ölürüm bilirsin. :P Gelcem lan bi gün, gezdircen orayı bana. :P Sevilmicek yer olsa tamam dicem de sevilmez mi be orası. =P neyse üşenmediğim bi zaman ben de çektiklerimden koyarım. :D

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 17 Ağustos 2008, 12:42:08 »
Amasra'ya ölürüm bilirsin. :P Gelcem lan bi gün, gezdircen orayı bana. :P Sevilmicek yer olsa tamam dicem de sevilmez mi be orası. =P neyse üşenmediğim bi zaman ben de çektiklerimden koyarım. :D

Töbeee, İzmir'desin öldüğün bayıldığın yere bak çıldırtcan mı beni sen. :P En kısa sürede koy da insanlar güzel yer nası oluyo görsünler bence. :P

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Ağustos 2008, 20:31:34 »
Küçük yerler iyiir hesna :P cddiyim daha sıcak bir ortam olur, burada yalnız başına dolaşmak hiç hoş değil, o dediğin yerlerden burada var Burger falan, ama yok yahu doğa en güzelidir, hele deniz... ımmm fotoğraflar çok hoş arkadaşlar, devamını bekliyorum(z)... G.Antep öyle çok hoş bir yer değildir bir ara kaleye uğrarsam fotoğraf çeker, söz size göstermek için atarım siteye... :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 18 Ağustos 2008, 19:06:49 »
Ya sizde kızın üzerine çok gittiniz ama aaa.. :P Bırakın yahu sevmiyomuş, sevme hesnacım şahsen bende beğenmedim ne o öyle kale deniz ot çimen falan.. :P Gel sen İstanbul'a gel, buluşmalarada katılırsın hem.. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Eylül 2009, 17:44:27 »
Ah siz bir Bursayı görün her yer yeşil; benim için deniz yoksa mavi yoksa yeşili ne yapayım...

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #28 : 07 Eylül 2009, 18:36:31 »
Ah siz bir Bursayı görün her yer yeşil; benim için deniz yoksa mavi yoksa yeşili ne yapayım...
Bursa'nın yeşil olması. Oha. Ben göremiyorum sanırım onları :P. Şöyle Tophane'den bi bakarsınız her yer bina. Mis gibidir. Kırmızı kırmızı çatılar. Bol duman. Hem Bursa bi kere şöyle şanslı, bi tarafında Mudanya, ki sahilin bi kısmı kullanılabilir durumda, bi tarafı da Uludağ, sağlam yeşil.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 09 Eylül 2009, 16:59:18 »
Bursa'nın yeşil olması. Oha. Ben göremiyorum sanırım onları :P. Şöyle Tophane'den bi bakarsınız her yer bina. Mis gibidir. Kırmızı kırmızı çatılar. Bol duman. Hem Bursa bi kere şöyle şanslı, bi tarafında Mudanya, ki sahilin bi kısmı kullanılabilir durumda, bi tarafı da Uludağ, sağlam yeşil.
Bağlaraltı tarafları tamamen yeşil artık, şu mimar sinan parkı falan.Ben de sağolsun dağın eteğindeyim bunu kastetmiştim.Tabi şehrin iç taraflarını saymıyorum Haklısın oralar duman bulutundan geçilmiyor.:)
Mudanya sahilleri bence vahim deniz bir kere korkunç denizanaları bile kahverengi olmuş.Biraz temiz olan yerler ise insanlar tarfandan kuşatılmış insan kafasını dinleyemiyor.Bence tabi...Ama güzel olanlar yerler var hakkını yemiyim Bursa nın :)