Kayıt Ol

Yaşadığınız Yerden Görüntüler..

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ynt: Yaşadığınız Yerden Görüntüler..
« Yanıtla #30 : 09 Eylül 2009, 17:20:01 »
Şimdi komşu çıkarız diye çok korkuyorum. Ama Mimar Sinan Parkı çok tırt. Hadi desen ki Kaplıkaya falan belki biraz. Parkta koyun keçi falan otluyo. Takılıan insanlar zaten belli. Yıldırım yaşanacak yer değil pek o bakımdan. Git bi Nilüfer gör derim yeşil için.
He ama sahil evet öyle. Her ne kadar temizleme için belediyeye gidilse de bişey yapılmaz oraya :D. Kalabalığı da engelleyemezsin. Tatilci adam şehir dışına çıkamıyo oraya kaçıyo, genci alemlere akamıyo üç kuruşuyla deniz kenarına gidiyo. Mart nisan gibi Güzelyalı'ya gitmeli. Hayalet kasaba gibi oluyo, biraz tehlikeli ama güzel.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Eylül 2009, 17:22:50 »
Şimdi komşu çıkarız diye çok korkuyorum. Ama Mimar Sinan Parkı çok tırt. Hadi desen ki Kaplıkaya falan belki biraz. Parkta koyun keçi falan otluyo. Takılıan insanlar zaten belli. Yıldırım yaşanacak yer değil pek o bakımdan. Git bi Nilüfer gör derim yeşil için.
He ama sahil evet öyle. Her ne kadar temizleme için belediyeye gidilse de bişey yapılmaz oraya :D. Kalabalığı da engelleyemezsin. Tatilci adam şehir dışına çıkamıyo oraya kaçıyo, genci alemlere akamıyo üç kuruşuyla deniz kenarına gidiyo. Mart nisan gibi Güzelyalı'ya gitmeli. Hayalet kasaba gibi oluyo, biraz tehlikeli ama güzel.
Sanırım komşu çıkacağız:D.Ben de daha çok kaplıkaya parkını beğeniyorum deresi felan süper bir yer özellikle kışın.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #32 : 09 Eylül 2009, 17:31:03 »
Bana bunlarla gel işte. Sonuç olarak Mimar Sinan'ın yakınlarından geçen dereyle Kaplıkaya'daki aynı ama en azından lağım borularını ordan vermiyolar. Adamların farkı bu arkadaş.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 12 Eylül 2009, 20:11:45 »
Bana bunlarla gel işte. Sonuç olarak Mimar Sinan'ın yakınlarından geçen dereyle Kaplıkaya'daki aynı ama en azından lağım borularını ordan vermiyolar. Adamların farkı bu arkadaş.
Kesinlikle haklısın. :)Bir de o bahsettiğin koyunlar...Onları sevmişliğim bile vardır :)

Çevrimdışı Methanopyrus

• *
  • 45
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 19 Ekim 2009, 18:34:05 »
Kendi çektiğim fotoğraflarla Adana'yı size göstermek istedim. :) Siz de kendi yaşadığınız şehrin fotoğraflarını eklerseniz sevinirim :)

Adana'yı çok güzel göstermişsin eline sağlık :D bende ekleyecektim ama aynı yerleri koyacağımdan eklemedim :D
Order Of The Black Robes
Dinsiz bilim topal,bilimsiz din kördür.