Kayıt Ol

21.*

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
21.*
« : 24 Ağustos 2008, 21:59:29 »

Yapım : 2008, ABD / Japonya
Tür : Dram / Suç
Yönetmen : Robert Luketic
Senaryo : Peter Steinfeld, Allan Loeb, Ben Mezrich (Kitap)
Oyuncular : Kate Bosworth, Laurence Fishburne, Aaron Yoo, Kevin Spacey, Jim Sturgess, Jack Mcgee, Liza Lapira, Christopher Michael Holley, Josh Gad, Sam Golzari
Yapımcı : Kevin Spacey, Michael De Luca, Dana Brunetti
Görüntü Yönetmeni : Russell Carpenter
Müzik : David Sardy
Süre : 2 saat, 03 dk.
Gösterim Tarihi : 6 Haziran 2008

Konusu :

Ben Campbell (Jim Sturgess) okul masraflarını ödemek için paraya ihtiyacı olan ve yanıtı kartlarda arayan, zeki ama utangaç bir M. I. T. Massachusets Teknoloji Enstitüsü öğrencisidir. Okulun en yetenekli öğrencilerinin dahil olduğu ve her hafta sonu sahte kimliklerle Vegas’a giden yirmi bir oyununda durumu kendi lehine çevirmeyi bilen bir gruba alınır. Alışılmamış matematik profesörü ve istatistik konusunda dahi olan Micky Rosa (Kevin Spacey)’nın önderliğinde, şifreyi kırarlar. Kartları sayıp karmaşık bir işaret sistemi kullanan ekip, kumarhaneleri soyup soğana çevirebilecektir.

~ İşte bunu seviyorum. =P

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: 21.
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2008, 18:32:19 »
Bir başka "one shot" yapım daha. Son sahnelerine kadar sırf zaman öldürmek için izlenecek bir film tadında ilerliyor çünkü neler olacağını zaten biliyoruz. Genç adam zehir zıkkım zekasını kumar masalarında sanki hep bu devran öyle sürecekmiş gibi harcıyor ta kii... Son 10 dakikasında silkinip oturdum ve heyecanla izlemeye başladım. Bir daha izlemem ama Kevin Spacey fanlarına tavsiye ederim. Hmm ayrıca imdb notu hakettiğinin üzerinde.  6/10

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: 21.
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2008, 13:52:21 »
Zevkli film yine; klişe bir konu ve arkadaşın da dediği gibi olayları gözümüze sokarak işliyor, tipik bir holivud filmi havasında gidiyor.

Ama sevdim, sıkmıyor ve en önemlisi blackjack'i işliyor. Texas'ı işlese daha çok severdim ama blackjack'te iyidir. If you wanna win, gotta chip in ;)
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
Ynt: 21.*
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2009, 03:00:06 »
Hesnacığımın tavsiyesiyle izledim. Zaten Jim Sturgess insan kişisi için izledim bu filmi. :lve O nedenle severek izlediğim ve pek beğendiğim bi film oldu kendisi .p

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2009, 21:19:09 »
Evet film süperdi özellikle en sonunu seviyorum bursu veren o adamın ifadesini çok süperdi.. :P
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Elenor

• **
  • 124
  • Rom: 0
  • Naber?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2009, 21:22:09 »
Ah jim vah jim ;D bende bi vegas yapsammı dedirtiyo ;D
closing your eyes to dissappear
you pray your dreams will leave you here