Kayıt Ol

Naruto

Çevrimdışı Rooney

• **
  • 66
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto
« Yanıtla #60 : 03 Şubat 2011, 16:15:29 »
Bende şu sömesterde bayağı coştum narutoya

Spoiler: Göster
Bende 145. bölümdeyim şu an o salak köpürcük çıkaran adamın oralardayım işte

Aslında sıkı bir Sasuke hayranıydım ama şu yaptığı son saçmalık beni benden aldı.Naruto inş gününü gösterecektir diye bekliyorum

Jiraiya'nın ölmesi ise beni gerçekten üzdü.Severdim sapığı.Beklediğimden çok daha güçlüymüş iyi bir savaş izledim.Galiba pain vs naruto savaşı en iyi savaşmış onuda heyecanla bekliyorum

İndirdiğim sitede bakıyorumda 196 bölüm var acaba Naruto bitti mi yoksa devam mı ediyor ???

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #61 : 03 Şubat 2011, 18:41:52 »
Rooney, emin ol başlıkta soruna cevap olacak pek çok yorum bulunmakta. Tek yapman gereken biraz karıştırmak. Ayrıca 135. bölümden sonrasını izlemen gerekmiyor, orijinal seriye dahil hikayeler değiller 136-200 bölüm aralığı.

Çevrimdışı Rooney

• **
  • 66
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 04 Şubat 2011, 13:48:51 »
Ben Shippuudenden bahsediyordum :))

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #63 : 04 Şubat 2011, 14:32:13 »
Evet Edit'ten sonra anladım Shippuuden'den bahsettiğini ben de  :D

Naruto vs Pain savaşını Gainax yaptı normalde tüm bölümleri Studio Piero yaparken. Bazı kilit bölümleri Gainax'a sipariş ediyorlar. Mesela ilk serideki Sasuke vs Naruto bölümleri de onlara aitti. Bana kalırsa oldukça iyi oluyor Gainax mamülü Naruto bölümleri ancak kimileri beğenmez Naruto vs Pain kavgasını kullanılan farklı karakter ve animasyon stili yüzünden.

Çevrimdışı Rooney

• **
  • 66
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 18 Şubat 2011, 23:12:12 »
Naruto Shippuuden 199 Bölüm.
Danzou'da Sharingan mı varmış.. Yok artık  :hıö

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #65 : 18 Şubat 2011, 23:31:28 »
Naruto Shippuuden 199 Bölüm.
Danzou'da Sharingan mı varmış.. Yok artık  :hıö

Danzou ile ilgili daha birkaç kez şaşıracaksın. Ancak o kısımlara tahmin ediyorum nereden baksan en aşağı 6-7 hafta daha var gibi duruyor şu anda.

Çevrimdışı Rooney

• **
  • 66
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 18 Şubat 2011, 23:38:23 »
Danzou'dan çok korkmaya başladım  :D Adam yeniliklere açık :)
Şu an 5 kage zirvesindeyim Sasuke vs. Danzou savaşı olacak mı merak ediyorum.Bence burada azıcık spoiler versen bir şey farketmez :) Mesela Sasuke vs Danzou olacak mı ??

Not:Haftaya kadar dayanamayacağım :D

Çevrimdışı Finarfin

• **
  • 102
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 08 Nisan 2011, 13:50:39 »
Evet keşke önce bi bakaydım bu konuya izlemeye başlamadan önce ilk sezonun 180 ine kadar geldim kaptırıp :D Neyse ya bi zararı olmaz herhalde tıpatıp aynısı değil yada aynı görevler üstünden dönmüyor değil mi shipudenin ilk bölümleride?

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 08 Nisan 2011, 14:03:26 »
Evet keşke önce bi bakaydım bu konuya izlemeye başlamadan önce ilk sezonun 180 ine kadar geldim kaptırıp :D Neyse ya bi zararı olmaz herhalde tıpatıp aynısı değil yada aynı görevler üstünden dönmüyor değil mi shipudenin ilk bölümleride?

Shippuuden, Naruto serisinden yani çıkan 200 küsür bölümden 3 sene sonra geçiyor. Aynı durumlar yok yani.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 08 Nisan 2011, 14:18:39 »

Shippuiden'de karakterler büyüyorlar. Yani olaylar farklı. Fakat ben sana 135'den sonra izleme diye söylediğimi anımsıyorum. Belki de yanlış hatırlıyorumdur.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Finarfin

• **
  • 102
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 08 Nisan 2011, 14:25:33 »
Tamamdır az kalmış zaten izleyeyim bari kalanınıda.Sonra geçerim shippuuden e.

Shippuiden'de karakterler büyüyorlar. Yani olaylar farklı. Fakat ben sana 135'den sonra izleme diye söylediğimi anımsıyorum. Belki de yanlış hatırlıyorumdur.

Dedin sanırımda başlayacağım zaman ben o rakamı hep unuttum ayrıca bittikçe izledim bittikçe izledim bir baktım 180 deyim :D

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 08 Nisan 2011, 20:40:02 »
Filler nihayet bitmiş son 4-5 bölümde diye duydum.
yazdan beri bıraktım, biriksin öyle izlerim.
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Finarfin

• **
  • 102
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 08 Nisan 2011, 23:37:07 »
Dayanamadım saçma görevlere daha fazla shippuudene geçtim bu akşam.Farklı bir şey gibi geldi ilk sezondan sonra.Adamlar yapmış  :blink Sinema havası verdi.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 08 Nisan 2011, 23:42:40 »
Dayanamadım saçma görevlere daha fazla shippuudene geçtim bu akşam.Farklı bir şey gibi geldi ilk sezondan sonra.Adamlar yapmış  :blink Sinema havası verdi.
Zaten 135'den sonrasını izlemek anlamsız, direk Shippuuden'e geçmek en iyisi :).

Çevrimdışı shadman

• *
  • 14
  • Rom: 0
  • time only know
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 11 Nisan 2011, 12:12:03 »
Dayanamadım saçma görevlere daha fazla shippuudene geçtim bu akşam.Farklı bir şey gibi geldi ilk sezondan sonra.Adamlar yapmış  :blink Sinema havası verdi.
Zaten 135'den sonrasını izlemek anlamsız, direk Shippuuden'e geçmek en iyisi :).

135 sonrası manga ile tamamen alakasız filler bölümleri,yani o bölümleri izlememen sana hiçbir şey kaybettirmez hatta seriden soğuma ihtimalini azaltır.Maalefe shippuuden'dede aynı sorun var seri ne zaman mangaya yaklaşsa ,manganın arayı açması için uzun filler bölümleri başlıyor ve gerçekten gereksiz ve sıkıcı bölümler başlıyor bir süre sonra insan animeden sıkılıp direk mangaya geçiyor zaten fillerlara dayanamadığından.
bir kere bile ah demeyeceğim inat için aha da kızmışım ben.