Kayıt Ol

Naruto

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • Rom: 0
  • .............
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto
« Yanıtla #120 : 05 Ekim 2013, 21:22:46 »
Shippuuden 330. bölümün ilk iki dakikası efsane. Loop'a aldım, üç dört gündür aralıksız dinliyorum. Takipçilere tavsiyedir.

Spoiler: Göster
Zaten bölümle ilgili en beğendiğim yer de burasıydı. Bu da ayrı konu tabi. Artık laf etmiyorum.

Ayrıca Sasuke... Orochimaru kovalasın seni.

Hakikaten süper bi bölümdü. Son zamanlarda yapımcıların insafa gelip fillerin  uzun bir süredir olmaması sayesinde oturup rahat rahat izliyoruz. Mangası ise ... ( Güncelde olanlar anlamıştır herhalde )

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 04 Ocak 2014, 16:34:04 »
Şu an Naruto'nun 176. bölümündeyim. Naruto gerçekten müthiş bir anime demek isterdim ama o lanet olası filler cehennemine takıldım takılalı animeden o kadar soğudum ki...
Normalde fillerları animelerde ara ara girip heyecanı arttırdıkları ve çoğu zaman eğlenceli oldukları için severim. Fakat, Naruto 220 bölüm ve bunun 106 bölümü filler! Bu anime beni anime izlemekten soğuttu. Fakat arada bir Naruto Shippuden amv lerini izliyorum. Naruto Shippuden gerçekten eşsiz görünüyor. Sadece ona geçebilmek için izliyorum Naruto'yu.

Naruto'nun fillerları bazen eğlenceli olabiliyor. Ama yapmayın lütfen, 220 bölümlük animenin 106 bölümünü filler yapmak da ne demek!

Umarım kısa sürede Shippuden'e geçebilirim :/
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 11 Nisan 2014, 21:07:36 »
Naruto'yu bu kadar yerdikten sonra Naruto Shippuuden hakkında azda olsa bir şey dememek olmazdı. Naruto olmasada Naruto Shippuuden Bleach'le birlikte izlediğin en iyi anime listesinde aynı koltuğu paylaşıyor. Gerçekten mükemmel bir hikaye, mükemmel savaş sahneleri barındırıyor. Animenin fillerları bile devamı olduğu animeninkileri (Naruto'nunkileri) geride bırakıyor. Şu an günceli yakaladım fırsat buldukça da filmlerini izliyorum. Naruto'yu izlerken çektiğim sıkıntıların hepsine değdi diyebilirim! :)

Sırf Shippuuden'e geçebilmek için dahi Naruto izlenmeli. (Tabii Naruto da fena anime değildir ama eh işte çok müthiş de değil :) )
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 13 Nisan 2014, 12:59:16 »
Benim şahsi düşüncem de "Naruto"nun Shippuuden'den daha güzel olduğu, çok daha keyifli vakit geçirtiyordu :D

Shippuuden çok kasvetli, Naruto çok daha olgun, çok ciddileşti anime açıkçası. Son birkaç bölümü epey sıkılarak seyrettim ben. Konu güzel, ama o kadar çok uzaklaştık ki ana senaryodan iyice beynim döndü. Açıkçası merak etmekteyim bir yere bağlanacak mı diye.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 13 Nisan 2014, 13:28:38 »
Son olarak 258 yayınlandı Shippuuden'de. Yapılan açıklamaya göre 260. bölüm itibarıyla fillerlar son bulacakmış ve muhtemelen anime sonlanana kadar da bir daha filler yayınlanmayacakmış. Hadi bakalım.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 13 Nisan 2014, 18:12:20 »
Konoha'nın yakın tarihini öğretti adamlar resmen ya. Bir de ansızın bitiyor bölümler, çok sinir bozuyor :D

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 13 Nisan 2014, 18:22:06 »
@PhoenixMan

Kim ne derse desin Naruto'nun o ünlü filler cehennemindeki her bölüme katlanmış ban Naruto'yu Naruto Shippuuden'in üstünde tutamam :D

@magicalbronze

Bu fillerların bitmesine o kadar sevinmeyeceğim fena değillerdi ama Hakan Abi bir daha filler konulmayacağı haberi de ilaç gibi geldi :D
Kara Dalamar

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 21 Ekim 2014, 21:55:31 »
En sevdiğim ve ilk izlediğim andan beri kopamadığım anime. Bendeki yeri çok büyüktür ve bunda mükemmel karakterlerinin etkisi fazladır. :)
Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 22 Ekim 2014, 00:04:12 »
3-4  chapter sonra bitiyor ya ona yanıyorum bakalım final nasıl olacak :(

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 29 Ekim 2014, 19:48:33 »
Hunter X Hunter'dan sonra şu güzelim manganın ve tabii haliyle animenin bitecegi haberini aldığımdan beri canım çok sıkkın be forum... Artık normal hayatımın bir ritüeli olmuştu Naruto. Bazen birkaç bölüm biriktirir tek seferde izlemenin heyecanını yaşar, bazen sabırsızca çıktığı an izlerdim. Bakın daha şimdiden bitmiş gibi davranıyorum... Hey gidi.

Şu an fillerlara bile sıcak bakıyorum biliyor musunuz? Yeterki devam etsin.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 29 Ekim 2014, 21:24:20 »
Manga 14 gün içinde bitecek diyorlar :(

Eğer öyleyse anime daha ne kadar devam eder acaba? Hayır animenin günceline bakıldığında olası bir sona hızlı bir şekilde bağlamaları imkansız bence animenin en az bir 3 ayı daha var.

Bende bitmesin istiyorum ama sonunda;

"Naruto ile Hinata'nın arasında bir şeyler olsun, en az 3 çocukları olsun!" diye ettiğim duaların nasıl sonuçlanacağını görmek bir ayrı heyecanlandırıyor! :D
Kara Dalamar

Çevrimdışı oguzkaan

• **
  • 92
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 06 Kasım 2014, 17:13:45 »
Naruto neredeyse 8-9 yıldır takip ettiğim bir manga serisi oldu. Bazen ufak bir tebessüm ettirdi bazen de kahkaha attırdı. Yeri geldi, ağlamamak için dudağımı da ısırdım.
Naruto Uzumaki adlı sarışın, tilki suratlı ve yalnız çocuğun büyümesi, gençliğinin hikayesiydi. Sonunda ne söylenebilir ki, büyük çınarlardan (Bleach, Naruto, One Piece) biri gitti, diğeri ise sayılı günlere kaldı.

;D

:üü

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 15 Aralık 2014, 23:21:24 »
Anime bittiğinden filmi vizyona girdiğinden beri etraf spoiler'dan geçilmiyor. Birkaç tanesine yakalanmış bulunmaktayım. Ve öğrendiklerimden dolayı yerimde duramıyorum :D Ayrıca anime geçen haftaki bölümünden yola çıkarsak bir iki hafta içinde temposunu çok arttıracak.

Fakat isteyenler için aldığım spoiler'ı koymadan geçmeyeyim. Eminim bakanlar da sevinçten yerinde duramayacaklar :D

Sevincimden delireceğimmmm! :D  :uhe  :xD  ;D
Kara Dalamar

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 02 Nisan 2015, 21:17:37 »
Manga iyisiyle kötüsüyle bitti de animede tam "olaylar olaylar" dönerken filler koymak nedir? 14 bölümdür filler yayınlıyorlar ve eğer mangayı takip ettiyseniz ya da kısaca göz atıp aşağı yukarı ne olacağını biliyorsanız, animedeki fillerlar iyice çekilmez oluyor.

Gerçi bence eski tadı yok animenin. Özellikle son bölümlerde vuku bulan "yok artık Ali Sami Alkış" olaylarından sonra, hikayenin sonlanmasını dört gözle bekler oldum. Sanırım Pein hikayesinden sonra animede olanlar fazla hızlı ve temelsiz büyüdü.

Ansızın gözleri dolduran anlar olsun, birden ayağa fırlatıp "kunaimi getirin bana" dedirten müzikler olsun, bir çok esaslı edebi eserde eşine rastlayamayacağınız kalitede karakterler olsun, yeri çok ayrı, kabul. Yine de şu son bölümler yerine oturup tee Chuunin sınavındaki Temari vs Shikamaru'yu izlemek daha zevk veriyor.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 02 Nisan 2015, 21:57:02 »
Duyduğum kıyamet senaryolarının birine göre şu an içinde bulunulan filler sonbahara kadar sürdürülebilirmiş :D

Ağlanacak halime güldüm :D
Kara Dalamar