Kayıt Ol

Naruto

Çevrimdışı CaptainJarlaxle

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto
« Yanıtla #15 : 02 Haziran 2009, 21:36:08 »
Benim favori 2. animem. Beni eğlendiren yegane anime. Gerçi son zamanlarda fillerdan geçilmiyor. Three-Tail bitsede gitsek düşüncesindeyim. Ayrıca bu tanımlamalarla Naruto izlemeye başlamayın bence. Kyubi falan çok saçma geliyor ama 5 bölüm sabrederseniz hakkını alıyorsunuz. Ayrıca Shippuuden'e diğer insanlara göre farklı gözle bakıyorum. Çizerlerin değişmesi güzel olmuş. 2.5 yıl da girince araya mantıklı olmuş.

CaptainJarlaxle: The Big Bang Theory Fan No.1.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2009, 15:33:40 »
Dedim o kadar Dragonball'un live action filmine gitmeyin diye bakın ne oldu  ;D

Taş yağacak taş... universal studios olayın içine incir ağacı dikti.

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Haziran 2009, 19:32:02 »
Hayırrrr bunu yapmayın lütfennnnnnn narutoyu batıracaksınızzzzz !!! :(
Abi tsunade'yi ne hale getirmişler daha çirkinini bulamamışlarmı yaaa
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #18 : 11 Haziran 2009, 19:37:51 »
Animeyi izlemedim ama, mavi topun sol tarafındaki sarışın çocuğun kedi bıyıkları mı var?

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #19 : 11 Haziran 2009, 20:39:10 »
Tilki bıyıkları  ;D animede öyle gözüne gözüne girmiyor insanın onlar... çok kötü olacak çooooooooooooooooook, Tsunade'nin güzel bir kadın olması gerekiyor evet ^^

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Haziran 2009, 23:46:43 »
Ya yok insanların bir yerden sonra kafası basmıyor. Zaten film olabilecek bir şey olsaydı dizi yaparlardı anime değil. Animenin amacı bir kere uçuk şeyler yapmak. Fantastik Dünya diye tabir ettiğimiz olay... Ayrıca bence bunla uğraşacaklarına Tsubasa'yı yapsınlar en azından daha rahat olur. Adamlarda normal insan zaten. Sinirim zıpladı ya Shikamaru'ya bak ! Ino nasıldır kim bilir!

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Haziran 2009, 13:07:45 »
peki ne zaman çıkacakmış gidelim baride ziyan olmasın :D
- hayatta öldürseler gitmem - :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #22 : 25 Haziran 2009, 13:47:31 »
Naruto'nun filmi yapım aşamasında sadece. Bu bir hollywood filmi olacak ancak hiç bir amerikalı aktor olarak yer almayacak. En azından bu aşamada taktir ettim. İşin güzel yanı şu ki animede görmediğimiz ama manganın çok ileride giden senaryosu ile ilgili bir film olacak gibi, yani anime bir noktada kalacak ve bu live action film olacak, sonra anime devam edecek gibi bir durum var. Manga 452. bölümünde ve şöyle diyebilirim; şu ana kadar ki naruto bölümlerinden çok daha muhteşem olacak ileriki anime bölümleri. (Naruto vs Pain / İtachi vs Sasuke)

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #23 : 02 Temmuz 2009, 01:54:33 »
şipuden'de (:)) 95. Bölümü izlediğim yeter deyip izlemeyi bıraktım. Bölümlerin yarısı Naruto'nun yüzüne zoom yapılarak ve altan müzikle gaz verilmeye çalışarak dolduruluyordu. Abuk sabuk filler'larda cabası.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #24 : 02 Temmuz 2009, 02:11:19 »
Animenin kendisinden ümidi kesmek üzereyim. Sadece zaman geçirmek için haftada bir 20 dakikamı ayırdığım sıradan bir aktivite. Ancak, mangası için aynı şeyi söylemeyeceğim çünki gerçekten çok güzel (shikimarunun fosur fosur sigara içtiği yada sakura için man on man action jutsu yapılan, animede hiç gösterilmeyen nice sahneleri ile gönülleri çelen fillersız mis gibi siyah beyaz sayfalar). Şu anki manga chapterına yetişebilmesi için animenin aralıksız ve fillersız 112 hafta gösterimde bulunması lazım ki 2 yıldan uzun bir süre demek bu. Eğer bir filler daha koyarlarsa gözümdeki değeri çok daha düşecek ve yerlere inecek çünki çok manasız, artık zaten yetişmesi imkansız.

Bleach için üzülüyorum anime ile manga çok yakın birbirine ve 8 haftada bir bir diğer 8 hafta filler ile yürüyor  ;D one piece mükemmel bir ayar tutturmuş durumda, en uzun fillerlar 2-3 bölüm oluyor ve onlar bile çok nadir/eğlenceli, manga hep animenin 45-50 bölüm ilerisinde sabit.

Canina sana önerim fillerların hangi bölüm aralıklarında olduğunu önceden uygun naruto fan sitelerinden kolayca öğrenip ona göre takip etmen çünki fillerlar gerçekten animeden soğutuyor. Gerçek hikayeyi takip eden bölümlerin içerdiği ruh ile fillerları kıyaslamak istemiyorum bile - hele ki İtachi'nin yaklaşan dövüşü beni heyecanlandırıyorken Naruto için halen ümit var diyebiliyorum. Umarım daha çok filler gelmez.

Çevrimdışı RaDaGaST

• *
  • 34
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Temmuz 2009, 02:57:49 »
Animeyi 60'lı bölümlerde bıraktım. İnsanın sabrıda taşıyor bi yerde. Bu saatten sonra animesinin düzeleceğini sanmam. Filler ve kötü çizimler devam edecektir. En iyisi mangasını okumak. Mangada neler oldu neler bi bilseniz  :). Bu konuda isteyenlere spoiler verebilirim :D.

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 02 Temmuz 2009, 06:49:09 »
Ben de her hafta izliyorum. Ümidi keseyazdım ta ki 114'ü izleyinceye kadar. Belki düzelir ya :)

Edit= Şu kunailer arasında bile insansılar tarafındaki maket ya ayıp günah. Naruto'nun saçı dağınık tamam ama aynısını yapamazsın ki. Saçı dağınık bir herifi koyacaksın. Sakuranın saça bak YaRab normal bir saçı pembeye boyatmak çok mu zor  :rr :inca :üü

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #27 : 30 Ekim 2009, 20:41:52 »
Spoiler İçeren Yorum:

Spoiler: Göster
133. bölümü ile beraber Efesanevi Sennin Jiraiya bir ninja nasıl ölmesi gerekiyorsa o şekilde hikayeye veda etti. Mangasında da bu kısmı gördüm ama bu denli vurucu değildi. Ekstra bir sahne vardı ve gerçekten etkileyici olmadığını söylemek için kalpsiz olmak gerekiyor. Başka kim hayatı boyunca sevdiği kadına sonunda kavuşabileceğini hissetmesine rağmen, ufacık bir şans için, diğerlerinin geleceğinde bir fark yaratabilmek için kendisini feda edebilir? Bu sadece bir kurgu, ama beklemeyin ey bunu okuyanlar. Hayat beklemek için değil, beklemek tamamen ölüm ile alakalı...

Çevrimdışı feanor

• *
  • 12
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 28 Aralık 2009, 12:25:40 »
animesi efsanevi bölümlerle ekrana geliyor haftalardır
pain vs jiraiyanın şokunu atlatamamışken deidera vs sasuke, arkasından sasuke vs itachi

gerçekten bu kadar heyecanlı bölümlerin ardı ardına yayınlandığı başka bir dönem olmamıştı narutoda sanırım.

bu arada anime n.s 141 e kadar izlemeyenler için spoiler olabilir, okumasınlar
----
sasuke, katıksız malsın.

lan adam 3 saat abinin kendini niye feda ettiğini anlattı, dinledin dinledin, en sonda "konoha yı yok edeceğim!!" dedin.

ulan idiot. nerenle dinledin anlatılanları.

en kısa zamanda kafanda rasenganlar patlasın inşşşş.
every man dies not every man really lives

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #29 : 28 Aralık 2009, 15:22:56 »
animesi efsanevi bölümlerle ekrana geliyor haftalardır
pain vs jiraiyanın şokunu atlatamamışken deidera vs sasuke, arkasından sasuke vs itachi

gerçekten bu kadar heyecanlı bölümlerin ardı ardına yayınlandığı başka bir dönem olmamıştı narutoda sanırım.

bu arada anime n.s 141 e kadar izlemeyenler için spoiler olabilir, okumasınlar
----
sasuke, katıksız malsın.

lan adam 3 saat abinin kendini niye feda ettiğini anlattı, dinledin dinledin, en sonda "konoha yı yok edeceğim!!" dedin.

ulan idiot. nerenle dinledin anlatılanları.

en kısa zamanda kafanda rasenganlar patlasın inşşşş.

İnanılmaz katılıyorum sana.
Sasuke değil zaten artık adı, narutardlar arasında; "sasugay" yada Naruto'nun kendisine göre "SASKEEEE"
Ancak insan davranışları tek düzlem üzerine yürümez. Salaklık olarak görmek en kolay ve en direk karar. Empati kurmak gerekli; tüm hayatı boyunca minikken sevdiği abisinden nefret etmiş. Kendi içinde savaş vermiş. Gerçekten bir anda anne babasını yerde gördüğünde nefret edebilmeye başlamadı. Bazı şeyler zamanla inşa olur. Sonunda bildiğimiz Orochimaru'yu alt eden Sasuke versionuna dönüşene kadar iç dünyasında kaotik bir savaş verdi. Bu uğurda en iyi arkadaşını bile gözden çıkardı ve tüm yaptıklarının, öfkesinin bir hiç için olduğunu anladı. Hiç için inşa ettiği bunca öfke basit bir davranış bozukluğu olarak "aptallık" olarak nitelendirilmez genelde. Duygu cümbüşü yaşadı ve kendisini suçlamayacağına göre (bir insan hatasını ilk anda kabul ederse peygamber yarısı oluyor zaten) tüm öfkesini olayın sorumlulularına yönlendirmeyi seçti. Konoha'yı elbette yerle bir edemeyecek (ehemm... sebepleri var, spoiler olmasın. Ancak boş bir bardağı boşaltmak mümkün değildir önermesi ile ip ucu verebilirim) Bence Sasuke Chaotic Neutral'dır.