Kayıt Ol

Naruto

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto
« Yanıtla #30 : 26 Şubat 2010, 21:01:42 »
Buradaki güzel yorumlara bakarak ve konusunu beğendiğimden dolayı bu gün ilk bölümünü izledim güzele benziyor, keşke herhangi bir kanalda Türkçe yayınlansa.. Türkçe daha iyi olur, daha önceden yayınlanmadı di mi bu dizi televizyonda?

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #31 : 26 Şubat 2010, 21:51:57 »
Hayır henüz hiç bir türk kanalı yayınlamadı, yayınlanması düşünülüyor birkaç kanal tarafından, hatta rekabet için birileri shippuuden gösterirken birileri ilk seriyi gösterebilir (genel olarak ülkelerin yayın politikası bu Naruto açısından; olan bir şey bu) ancak türkçe dublajı nasıl olur dersen merak ettiğim bir yakın gelecekte öğreneceğiz derim. One Piece'i Dragon Ball'u gösterdiler, Bleach'i göstereceklerini zannetmiyorum yada hitman reborn'u, trt ilk üç bölümünü gösterdi inuyasha'nın bir ara ve geriye bir tek dokunulmamış altın madeni Naruto kaldı. İlginç bu insanlar.

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 27 Şubat 2010, 08:49:10 »
cartoon network'ün sitesinde oyunlar bölümünü açınca naruto'nun resmi var belki cartoon network yayınlar

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 27 Şubat 2010, 19:23:27 »
Yaklaşık 1 buçuk ay önce bende izlemeye başladım ama kıt İngilizce'mden dolayı 90. bölümden sonrasını izlemeye çalışsam da pek anlamadım. 90. bölümden sonrasını alt yazılı olarak nereden bulabileceğim hakkında bir fikri olan var mı?

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #34 : 27 Şubat 2010, 21:01:41 »
[*]http://www.animefreak.tv/watch/naruto-english-dubbed-online-free[/*] anime freak bir ankaralı anime sever internet kafe sahibinin kurmuş olduğu ingilizce görünümlü ancak türkçe alt yazıları da seçeneğinde sunan ve genel tercih olarak kullanılan stream sitesidir. Reklamını yapmaktan pek çekinmem çünkü türkçe alt yazı sunan başka steram sitesi yok + çizgi&anime'de pek çok defa sitenin adı geçti.

Öte yandan grafiklerin daha iyi olması konusunda kaygıların varsa ingilizce alt yazılı izlemeni önermek zorundayım. dattebayo şeklinde arat buldukların seni memnun edecektir.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 05 Mart 2010, 15:27:56 »
arkadaşlar sanırım konuyu canlandırıorm ama anime hakkında yaptığınız bazı yorumlar beni biraz düşündürdü.

bazılarınız bu animeyi hiç sevmemiş. en iyi on animenn başlarında olmasına rağmen. ben şahsen büyyüük bi hayranıyım narutonun  ve hiç de sıkılmadm açıkçası izlerken. bu arada gönderdiğinz resmdeki insan karakterleri ben de hiç sevmedm :D iğrenç benzetmeler. :D herneyse.

ben valla önüme çıkan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. arkadaşım da izledi bu animeyi, devam ediyo hala shippuudene. gerçekten izlenmesi gereken bi anime. hatta hiç anime izlemeyenler bununla başlarsa gerçekten çooo..ok iyi bi başlangıç yapmış olurlar. yani bence :D

bu arada benim narutoyu izlediğim yerde görmştm, cartoon network çekimiydi. alttan reklamlar bile geçiyordu. sanırım orda yayınlamşlar narutoyu çoktan.

yanlız  naruto gibi güzel bi animenin bu kadar az izleyeni olması çok üzücü :(

not: lütfen kmse yazdıklarımı alınmasın =)  =)  yani sonuçta ister beğenrsiniz ister beğenmezsiniz. =) bunu ben değiştiremem =)  ben sadece düşüncelerimi açıkladm =)
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #36 : 05 Mart 2010, 17:58:44 »
Şimdi şöyle bir durum var Neutron.
Naruto yaklaşık 10 senedir televizyon-anime izleme payından yüksek bir dilim koparıyor. İnsanlar onu seviyor çünkü çok fazla karakter var ve her izleyen kendisinden bir parça bulmakta zorlanmadan sıkılmadan takip edebiliyor. Ancak bazı sinir bozucu unsurlar var diğer animeleri de takip eden kişilerin dikkatinden kaçmayan. Örneğin süper zeka bir gencin duygusallığına tamamen yenik düşmesi ve bunu olabilecek en uç noktalara götürmesi kabul edilebilir, bu duruma sinirlenmek naruto fanlarının tamamen hakkıdır ve bahsettiğim sinir bozuculuk bu değil. Bahsettiğim sinir bozuculuk "fillerlar"

Mangayı da takip ediyorsan göreceğin şey mevcut animenin yarısından biraz fazlası orijinal yazarca ele alınmış bölümlerden oluşur. Geri kalan neredeyse tamamen çöp. Felaket mantık hataları ve tekrarlayan monologlar, diyaloglar ile kaplı, animasyon kalitesi yerlerde ve bitmek bilmiyorlar.

Orijinal manga senaryosu ise senin övdüğünden bile güzel. Animeye sezon araları vermek yerine boşlukları kapatmak için gereksiz çöpler ile doldurmaları insanları bezdiriyor. En basitinden Killerbee ile Sasuke'nin efsanevi dövüşü ile son bulan en güncel bölüm gereksiz bir balon fışkırtan jinchuriki sezonu ile kesili verdi. Bu bir filler.

Cartoon Network Türkiye yayınında Naruto'ya ait pilot bölüm verdi ancak devam ettirmediler. Yani resmi bir "naruto yayınlar nitelikte türk kanalı" henüz bulunmamakta.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 05 Mart 2010, 19:36:47 »
valla hiç böyle düşünmemştm :D ben kendimi animeye kaptırdım gidiyoum. mangasını bile okuyamadm daha. ve cartoon network konusunda da haklı olablrsin çünkü bi süre sonra hiç görmedim onun logosunu =)
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

« Yanıtla #38 : 08 Mart 2010, 15:13:36 »
Spoiler: Göster

ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 08 Mart 2010, 17:05:14 »
woow güzellermiş =) ikincisi özellikle. =) kakashi'nin kız versiyonu  ;D  ;D

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #40 : 08 Mart 2010, 22:48:41 »
Bence ikinci daha çok Kakashi'nin Naruto'ya ait özel tekniği kullanmış hali.

« Yanıtla #41 : 09 Mart 2010, 12:47:41 »
sexy no jutsu
ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 09 Mart 2010, 12:56:05 »
o da olabilir :D

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 01 Mayıs 2010, 16:59:51 »
Naruto nun Ramen sevdasına özenmemek mümkün değil yahu.
Biraz önce ilk kez Ramen yapma çabasına girdim. domuz eti yerine bildiğimiz biftek kullandım yumurta sevmem koymadım falan. sonuç: makarna çorbası. :D

yok ama başarıcam bu bile o kadar fena olmadı hani yenebilir :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 02 Mayıs 2010, 13:26:54 »
:D :D harika ya makarna çorbası :D :D :zuha iyi şanslar sana :D

bu arada hiç ramen yiyen var mı acaba ? :)