Kayıt Ol

Reamonn

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
Reamonn
« : 11 Ocak 2008, 23:14:29 »

Albüm satışlarıyla şimdiye kadar iki platin bir de altın plak ödülü kazanan Reamonn 1990’ların sonunda bir gazete ilanı sonucunda kuruldu. İrlandalı vokalist Reamonn Garvey’nin turne yapmak için grup arıyorum ilanına yanıt veren Uwe ve Phil’in katılımıyla Alman modern rock müziğinin en önemli gruplarından biri doğmuş oldu.

Grup ilk çıkışını 2000 yılında yavaş yavaş tüm dünyayı etkisi altına alan büyülü single Supergirl ile gerçekleştirdi. Şarkının büyük bir hite dönüşmesi sonrasında irili ufaklı bir çok festival’de A-ha, Bon Jovi, Robbie Williams ve Santana gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan Reamonn bu performansların ardından ilk albümlerini yayınladı. Bu albümü ilk turneleri izledi.

Supergirl’ün ardından tek atımlık tüfek olduğunu düşünenleri Josephine, Waiting There For You, Life Is A Dream gibi peşpeşe gelen hitleriyle şaşırtan grup, Mondscheintarif adlı filmde kullanılan Weep adlı single’larıyla Alman listelerinde zirveye yükseldi. Hayranları için düzenledikleri 200 kişilik şaşırtıcı gizli konserlerden 30000 kişilik büyük arena’lara kadar çok sayıda performansta büyük başarı yakalayan Reamonn, konserlerinde de en az albüm kayıtlarında olduğu kadar başarılı olduğunu ispatladı.

Son albümleri Wish, yayınlandıktan kısa bir süre sonra yakaladığı satış rakamıyla grubun bugüne kadarki en başarılı stüdyo albümü oldu. Ellerinde 62 şarkıyla stüdyoya kapanan Reamonn, kayıtlar tamamlandığında bu sayıyı 13’e düşürmeyi başardı. Kayıtları ünlü prodüktör Greg Fidelman’la birlikte Los Angeles’ta tamamlanan Wish aynı zamanda grubun Avrupa dışında kaydettiği ilk albüm oldu. Greg Fidelman, daha önce Johnny Cash, Red Hot Chilli Peppers, Slipknot ve Jet Indeed için yaptığı çalışmalarla tanınıyor.

Albümden yayınlanan ilk single Promise (You And Me) kısa sürede büyük bir radyo hiti olurken bu yıl festivallerde binlerce kişinin birlikte söylediği modern klasiklerden biri haline geldi.

Wish albümünü uzun soluklu yeni bir macera olarak gören Reamonn, bu yolculuğu yeni ülkeler ve yeni sahneler ekleyerek sürdürecek. Bu sene Rock Am Ring, Rock Im Park ve Markplatz Open Air gibi bir çok büyük festivalde sahne alacak olan Reamonn, diğer taraftan Wish için çıktığı geniş kapsamlı Avrupa turnesi kapsamında onbinlerce hayranıyla buluşacak. Grup ayrıca bu yaz içinde Bryan Adams ile birlikte kısa bir tur daha gerçekleştirmeyi planlıyor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XaW8FyL7xZs[/youtube]
ve tonıght (= favorı parca (=

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Reamonn ! <3
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2008, 10:52:57 »
Valla pek dinlediğim bi grup deil ama tonight şarkısını daha önce dinlemiştim süper gerçekten

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2008, 18:16:42 »
Supergirl ..
Tanrım bı erkek bıkıza daha fazla ne hıssedebıLır kı! bı kız daha fazla ne ısteer .. of of of :D

o sozlerı yazan bu kadar muthıs olmamalı <33

Çevrimdışı Killy

• *
  • 39
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2008, 18:20:47 »
Supergirl ..
Tanrım bı erkek bıkıza daha fazla ne hıssedebıLır kı! bı kız daha fazla ne ısteer .. of of of :D

o sozlerı yazan bu kadar muthıs olmamalı <33
kesinlikle!
beysamın önerisince dinlediim tek reamonn şarkısı ama diğerlerinide dinlicem inş.  :D
saol merfhem bilgiler için :D

Çevrimdışı Onirique

• *
  • 44
  • living is easy with eyes closed.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2008, 23:19:08 »
bi supergirl bilirim ki ben :P ezdim kendimi :P

beyza da haklı sanki bi kız daha fazla ne ister ki? [ama bak she's gone da cok iddalı bu konuda :P ]
~
Herkes ve her şey, beni yok etmek için, durmaksızın payını isteyerek, hiçbir zaman, bana el uzatmadan, yardımıma gelmeden, böyle olduğum için ve böyle kalayım diye beni severek, üstüme geliyor.
AlbertCamus

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2008, 20:49:15 »
Reamonn..Defalarca bıkmadan dinlenebilcek şarkı Supergirl..(=

Beni tanıştıranı pek sevmesem de grup mükemmel  :P Sağol Mervem konu için  :D

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Mart 2008, 18:26:22 »
Merve sayesinde tanıştımm :D Tonight şarkısı gerçekten çok güzell <3
Sağol konu için merve*  (=
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Temmuz 2008, 12:45:24 »
Bak önce ne yazdım şimdi ne yazıyorum.Süper bi grup hele Josephine şarkısı yok mu harika daha başka alright-star-tonight var bunlarda güzel yani dinleyin bu grubu :D

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2008, 12:48:48 »
Ooo tonight you killed me with your smile ..
So beautiful and wild.. So beautiful ..

Merve sayesinde tanışığım bir grup kendileri :P
tonigh parçaları beni bitirir :P gerek melodi olsun gerekse sözler .. ah ah (:

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2008, 00:43:04 »
Ooo tonight you killed me with your smile ..
So beautiful and wild.. So beautiful ..

Merve sayesinde tanışığım bir grup kendileri :P
tonigh parçaları beni bitirir :P gerek melodi olsun gerekse sözler .. ah ah (:

Bu yorumun aynısını ben yapacaktım ya ;D :klp Büyük bir hevesle başlığı açmıştım yazık oldu bana :P Düşüncelerimin tercümanı  :clap

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2008, 08:51:19 »
Bu yorumun aynısını ben yapacaktım ya ;D :klp Büyük bir hevesle başlığı açmıştım yazık oldu bana :P Düşüncelerimin tercümanı  :clap

Ahahah =P Bunu becerdim hani =P Güzel güzel aynı fikirde olmak bile güzel =P

Çevrimdışı Kvothe

• **
  • 52
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Reamonn
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2012, 18:54:28 »
Star parçasını bıkmadan usanmadan dinlettiren grup ...
“Birinin ailesi hiç olmayacak bir şarkı söylemiş.”