Kayıt Ol

Disko Kralı

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Disko Kralı
« Yanıtla #30 : 19 Temmuz 2010, 09:17:11 »
Cidden güzel bir program oldu. Her ne kadar, Banu Kaya adlı bir kişi açıp sövmeye ve daha sonra hatasının farkına varıp toparlamaya çalıdıysa da asıl konuyu baltalaması dışında, özellikle Okan'ın gidip sadece sansüre karşı olan tayfanın kaldığı kısım çok hoşuma gitti.

Lakin o okanın solunda bulunan sandalyelerin ortasında oturan bobiler.org'dan gelen adama gıcık oldum diyebilirim. Adam iki kelime konuştu ama onda da piç etti lafları.

Bu arada inci'den saldırı gelmedi ya da geldirttirilmedi. Bu konuyu araştıracağım.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #31 : 19 Temmuz 2010, 16:54:54 »
Masa değişip internetçiler geldiğinde konukları bilmediğimden kapatmıştım televizyonu. Son bölümlerinde tekrar açtım gerçi ama benim gibi kaçıranlar varsa buradan izleyebilirler.

Kaçırılmaması gereken bir programdı bence. Çok güzel konulara değildiler. Sonlara doğru o siyasiyi bağlamasalardı daha iyi olacaktı gerçi ama Okan'ın gidip, masada kilerin yalnız kaldığı bölüm çok hoşuma gitti gerçekten.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 25 Eylül 2010, 13:52:33 »
Bu akşam itibari ile yeni sezona başlayacak, yarın Medya Kralı yerinde Kral Çıplak ve pazartesi de Muhabber Kralı olacak.

Çok yakında Münanzara Kralı adlı bir program da yaparak dört gün ekranlarda olacak. Yalnız bu adam yeni programlar yaptıkça halihazırda bulunanların süresi kısalıyor. Umarım öyle olmaya devam etmez.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 25 Eylül 2010, 22:19:10 »
 Ben nedense sevemedim bu adamı, programda göründüğü gibi biri değil. Ve reyting için utanmadan masaya çıkıp testereyle masa kesen biri.

İzleyicilerinin gözü aydın, 4 program onları tatmin eder artık.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 25 Eylül 2010, 22:58:08 »
Ben nedense sevemedim bu adamı, programda göründüğü gibi biri değil. Ve reyting için utanmadan masaya çıkıp testereyle masa kesen biri.

İzleyicilerinin gözü aydın, 4 program onları tatmin eder artık.

İroniden anlamayan nesle aşina değilim.
#rekt

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 25 Eylül 2010, 23:10:23 »
O bölümü izlemiştim, ironiden eser yoktu.
Planemo Syndrome

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 25 Eylül 2010, 23:13:58 »
O bölümü izlemiştim, ironiden eser yoktu.

O bölüm? Her bölümde yapar onu.
#rekt

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 25 Eylül 2010, 23:16:41 »
Demek izlediğim bölümle sınırlı kalmamış, fazla bakmadığım için sadece bir bölümünde görmüştüm.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #38 : 25 Eylül 2010, 23:23:51 »
Gece saat 2'de bir insanın televizyonu açıksa zaten Okan Bayülgeni izliyordur. Adamın Reyting'e ihtiyacı yok.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 25 Eylül 2010, 23:25:57 »
Kaldı ki Okan seyircilerine rahat rahat gerizekalı diyebilen bir adam, reytingleri çok önemsediğinden. Reytingleri o kadar önemsiyor ki telefonla bağlananlara aptal muamelesi yapıyor.

Buna rağmen reytingleri düşmüyor adamın. :)
#rekt

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 25 Eylül 2010, 23:28:19 »
Gece saat 2'de bir insanın televizyonu açıksa zaten Okan Bayülgeni izliyordur. Adamın Reyting'e ihtiyacı yok.

E o zaman neden öyle Türk televizyonlarında fazla tanık olmadığımız hareketlerde bulunuyor, farklı olmak için mi? Dikkat çekmek için mi? Eğlendirmek içinse ben şahsen eğlenmedim. Anlamış değilim...
Planemo Syndrome

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 25 Eylül 2010, 23:29:44 »

E o zaman neden öyle Türk televizyonlarında fazla tanık olmadığımız hareketlerde bulunuyor, farklı olmak için mi? Dikkat çekmek için mi? Eğlendirmek içinse ben şahsen eğlenmedim. Anlamış değilim...

Beyaz, programında bir keresinde şöyle bir laf söylemişti.

"Yani şimdi Okanın programı biraz daha elit kesime göre... Yani siz düşüksünüz demek istemiyorum da o biraz daha şey, ya işte. Anladınız. Gaf yaptım fena." böyle bir şeylerdi. Baya gülmüştüm o program. Beyazıt'ın gaflarına bayılıyorum.
#rekt

Çevrimdışı Elijah

• 627
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 25 Eylül 2010, 23:31:51 »
Kaldı ki Okan seyircilerine rahat rahat gerizekalı diyebilen bir adam, reytingleri çok önemsediğinden. Reytingleri o kadar önemsiyor ki telefonla bağlananlara aptal muamelesi yapıyor.

Buna rağmen reytingleri düşmüyor adamın. :)

Bir sevmediğim noktası da o işte, telefondakilerle uğraşmaktan zevk mi alıyor? Hiç hoş değil o yaptıkları, karşısındaki ne kadar saf hatta aptal olursa olsun, insanları küçük düşürmekle eline bir şey geçtiğini zannetmiyorum. Hatta yine telefonda uğraştığı bir kadın engelli çıkmıştı, bu sefer de o kötü duruma düşmüştü.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Deadman107

• **
  • 347
  • Rom: 3
  • ---AmOrTeNtİa---
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 25 Eylül 2010, 23:33:11 »
Proğramlarını geç vermezse severek izleyebileceğim bir proğram disko kralı. Okan ın eleştirilerine saygı duymak gerekir. Adam bana göre işinin ehli bir insan.

Daha önce yanlış hatırlamıyorsam Fransızca biliyorum deyipte millete ahkam kesen ama gel gör ki aslında fransızca nın F'sini bilmeyen bir konuğa haddini bildirince benden yıldızlı bir pekiyi almıştı. :)
Güneş doğacak, açacak çiçek...

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #44 : 25 Eylül 2010, 23:35:55 »

Ben epey eğlenmiştim açıkçası. Ve görmediğimiz şeylerin nedenin Okan dışında neredeyse tüm programların büyük bir reyting kaygısıyla yapılmış olabileceğini düşündün mü hiç?

Okan Bayülgen sen doğduğundan beri Cumartesi geceleri program yapıyor. Seyircisi gerektiği kadar var. Ve ne yaparsa yapsın zaten epey reyting alıyor.