Kayıt Ol

LATEMSOULD SİRKİ - Ölüm Cambazları | Bölüm 6

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: LATEMSOULD SİRKİ - Ölüm Cambazları | Bölüm 6
« Yanıtla #30 : 23 Haziran 2009, 20:12:23 »
“O zaman hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz dostlarım, çünkü kimseyi bedelsiz geri salmayacağız.”

Adam ne de kibar öyle. Saldırmaya hazır birinin bu kadar kibar olması pek de doğru değil gibi. Burda iyi bir küfür ya da aşağılama olabilirdi. Dostlarım yerine yani.

"Sadık kalmaktan başka bir hayali olmadan…"

İyi cümle ;). Oklduça beğendim. Okurken bir anda ruhuna dokunuyor insanın. Hüzünlü ama bir o kadar da tekrar tekrar okunası.

Uolin pis bir para gözmüş demek :P. Olsun elektriklerini haals eviyorum :). Bizim çocukları bir mendil gibi kullanıp atıcak demek xD. Yok ben sevdim bu kardeşleri çok ısındım. Hele Chisew çok yaramaz hoşuma gidiyor :).
Güzel ama kısa bir bölümdü. Sanki kısım bir burda bitmemeliydi ya da daha fazla şey öğrenmeliydik biz.

Liderden öte olan kişinin sıfatınnı "gelin" olamsı da onun bir dişi olduğunu düşündürdü bana.
Bölümün adı da oldukç aiyi bu arada.
Kara çanların çalması sanırım bu ölümle onurlandırılacak kişiye bir hediye. Öyle mi? Ölene değilse onadır diye düşünüyorum.

Merakta bırakan bir bölüm olmu8ş. Acil yaz :P. Bak ben bekleme sabırsızım. Merak ettim çok, ne olacağını.

Ellerine sağlık canım. Çok güzel bir bölüm olmuş. Tadı damağımda kaldı kesinlikle! Bu kadar geç yorumladığım içinde affet. Biliyorsun durumları :).

Yazmaya devam! Şov devam etmeli!

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: LATEMSOULD SİRKİ - Ölüm Cambazları | Bölüm 6
« Yanıtla #31 : 23 Haziran 2009, 22:43:04 »
Yorumun için teşekkürler ablam, beğenmene sevindim. :D

O adamın özelliği o, yani her daim o şekilde konuşur. Merak etme, yakında okuyacaksındır yeni bölümü. :)