Kayıt Ol

Siz Harry Potter Yeniden Yazsaydınız Neleri Değiştirirdiniz

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Rom: 1
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
Şimdiii konunun başlığı zaten uzun ve açıklıyor herşeyi  :shrlock :D bu yüzden fazla açklama yapmak istemiyorum..

Ben yazmış olsaydım kesinlikle Dumbledore u böyle öldürmezdim:P hatta hiç öldürmezdim :D
Ayrıca sonunuda böyle yapmaz uzatırdım biraz daha fazla para kırmak için :D

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
sanırım ben sonunda harryi öldürürdüm :D ama diğer herkes yaşardı tabii harry nin ölme sebebi diğerlerini korumak olurdu ki bu benim için en soylu ölümdür ...
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
    • Profili Görüntüle
Ya ama oda saçma olurdu harry ölürse geri kalanda ölür kanımca :P

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
Şimdiii konunun başlığı zaten uzun ve açıklıyor herşeyi  :shrlock :D bu yüzden fazla açklama yapmak istemiyorum..

Ben yazmış olsaydım kesinlikle Dumbledore u böyle öldürmezdim:P hatta hiç öldürmezdim :D
Ayrıca sonunuda böyle yapmaz uzatırdım biraz daha fazla para kırmak için :D
Dumbledore u hadi öldürdük diyelim bari gay yapmayalım yav :D
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Putaneska

Ben harry'yi baş karakter yapmazdım bi kere ilk başta.  :)
Kitapta kahraman olmaya layık o kadar karakter var ama en sünepesi, en gıcığı, okuyucu en deli edeni gidiyor baş karakter oluyor. Hayır JK zekisin biliyorum ama harry baş karakter yapmıcaktın.  :D

Hermione bu kadar inek olmazdı benim kitabımda ayrıca. Bu kadar dırdır etmezdi birde...

Roncum da bu kadar gölgede kalmazdı. Fred asla ölmezdi. Sirius ve harry kısa bi sürede olsa Grimmauld meydanı 12 numarada beraberce mutlu yaşarlardı.  ;)  :D
Evet, bu kitabı ben yazmalıymışım  ;D  :P

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Harry öldü zaten, geri gelmesi sadece ayrıntı. Ben yazmış olsaydım Harry'nin büyük bir fedakarlık yapmasını sağlardım. Bu ölüm şeklinde olmazdı, daha beter daha güçlü bir dram katardım. Örneğin tüm kötülüğün merkezi o oluverirdi birden ve kendisini tüm sevdiklerinden tecrit etmek zorunda kalırdı. İçinde Voldemort'un habis ruhunun bir tohumu ile deliliğe yenilmemek için çaba vermeye daha 6. kitapdan başlar ve deliliği son aşamaya 7'nin sonlarında varırdı. Gücünü bu habislikden aldığını fark edince ve Voldemort'u yendikden sonra uzkalara giderdi. Sanırım bu yol ile 8e açık kapı bırakmış olurdum. Yeni bir archenemy (baş düşman) ortaya çıktığında ise "... Onu alt edebilecek tek biri var ama ona güvenebilir miyiz? ..." gibi bir plot ile ortaya atar devam ederdim  :D

8. kitap adı : "yılanın kızı"  :ohmy

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ben harry'yi baş karakter yapmazdım bi kere ilk başta.  :)
Kitapta kahraman olmaya layık o kadar karakter var ama en sünepesi, en gıcığı, okuyucu en deli edeni gidiyor baş karakter oluyor. Hayır JK zekisin biliyorum ama harry baş karakter yapmıcaktın.  :D
senin kitapta küçük deişikler yapman lazımdı o zmn, msl ismini deiştirerek başlayabilirdn
"Bize aslında kim olduğumuzu göstren şey yeteneklerimizden çok SEÇİMLERİMİZ'dir."

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Siz Harry Potter Yenide Yazsaydınız Neleri Değiştirirdiniz :P
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2009, 12:53:12 »
Voldemort bi kere o kadar kolay şıp diye ölmezdi :P O sahnede Harry'nin Expeliarmus (unutmuşum sanırım yazmayı :P ) değil daha farklı bi sihirle bitirirdim işini.. Ayrıca kitabıı dahaa da uzatırdım =) Çok şaşıracağımız karakterlere farklı bi görevler üstlendirirdim.. Kitabı daha zevki kılmak için :P
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2009, 09:54:40 »
ya bence harry tak die koruma büyüsüyle bitirdi tam bi hayal kırıklığıydı. bence harry biraz daha eğitim alıp büyüyüp öyle güzel bi düellloyla öldürse daha güzel olurdu

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2009, 02:01:07 »
ya bence harry tak die koruma büyüsüyle bitirdi tam bi hayal kırıklığıydı. bence harry biraz daha eğitim alıp büyüyüp öyle güzel bi düellloyla öldürse daha güzel olurdu
yani, benim en büyük hayal kırıklıgım buydu. Koskoca 7 seri boyunca tek bir düzgün düello var o da 5.kitabın sonunda kısaca.  En azından bize Dumbledore-Grindelwald düellosundan bi sahne yaşatmalıydı ( tabi aralarındaki aşk dolu şeyler değil, dövüştükleri kısım :D )
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2009, 09:24:51 »
Ya bence düelloları abartmadan anlatabilirlerdi

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 14 Şubat 2009, 16:11:16 »
Alıntı
Ya ama oda saçma olurdu harry ölürse geri kalanda ölür kanımca

Bide şöle düşün harry diğerleri için kendini feda eder ve ölür ama giderken yanında voldiyide götürür benim aklımdan geçen buydu :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Putaneska

« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2009, 19:59:55 »

Bide şöle düşün harry diğerleri için kendini feda eder ve ölür ama giderken yanında voldiyide götürür benim aklımdan geçen buydu :D

Acayip duygusal olurdu yaa  :D epey ağlardım şahsen

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Siz Harry Potter Yenide Yazsaydınız Neleri Değiştirirdiniz
« Yanıtla #13 : 03 Nisan 2009, 23:38:54 »
voldemort kazanır teddy tonks 15 yıl sonra ortaya çıkar öç almaya çalışırdı ama annesi we babası gibi bella tarafından öldürülürdü zuhahaha >:D

Çevrimdışı Rectain

• **
  • 90
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Siz Harry Potter Yenide Yazsaydınız Neleri Değiştirirdiniz
« Yanıtla #14 : 27 Mayıs 2009, 18:40:19 »
Sirius'u, Dumbledore'u ve Lupin'i öldürmezdim. Ayrıca Fred'i de sağ bırakabilirdim emin değilim :P sonra Voldemort'a harry'i öldürtürdüm. Sonuçta yazar benim voldemortta benim çakalım :P