Kayıt Ol

The Prestige ~

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
The Prestige ~
« : 09 Şubat 2009, 20:37:48 »

Yönetmen :  Christopher Nolan
Senaryo :  Christopher Nolan, Jonathan Nolan
Oyuncular :  Hugh Jackman, Christian Bale, Scarlett Johansson, Michael Caine, Piper Perabo, Rebecca Hall
Filmin Türü :  Drama, Gerilim 
Yapımcı Firma :  Newmarket Productions, Syncopy
Yapım Yılı :  2006
Yapım Ülkesi :  ABD, İngiltere
Orijinal Dili :  İngilizce
Filmin Süresi :  128 dakika

Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra'da başlar. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar. Gösterişli, sofistike Robert Angier (Hugh Jackman) tam bir şovmenken, yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (Christian Bale) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir. Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir. Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla'nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek... Herkesin hayatı pamuk ipliğine bağlıdır. El çabukluğuyla sunulan sarsıcı sürprizlerle dolu film; inancın güvenin ve mümkün olanın en uzak, en karanlık sınırlarının keşfedildiği heyecan dolu bir dünyaya dalar.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Ynt: The Prestige ~
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2009, 20:47:00 »
Sonunu ve sonunu hazırlayan tüm etkenlerini bir arada sevdiğim izlenesi şey. En çok taktir ettiğim oyunculardan biri Hugh Jackman, iki farklı sihirbaz karakteri daha canlandırmışlığı var sanki yakışıyor bu rol ona. Film çok uzun gelmişti bana ilk izlediğimde nedense, izleyin izlettirin.

Çevrimdışı Elenor

• **
  • 124
  • Rom: 0
  • Naber?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2009, 21:05:43 »
inanamadım be sadece bi yorum olduğuna ;D Sonu gerçekten acayip güzeldi. bencede izlenmeli,izletilmeli
closing your eyes to dissappear
you pray your dreams will leave you here
but still you wake and know the truth
no ones there

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2009, 21:18:39 »
Yapılmış en iyi kurgulardan birisi, Teslayla ilgili bölümler falan çok hoşuma gitti. Christian Bale müthiş bir oyuncu.
try again fail again fail better

• **
  • 89
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2010, 21:18:04 »
Sonunda donup kalınan o çok şaşırtıcı filmlerden biri. Sonunu önceden tahmin etmek imkansız.
Ayrıca oyuncuları çok başarılı. Kısacası benim için harika filmlerden biri. :aww
+ +

Çevrimdışı manslayer3

• *
  • 27
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2010, 01:08:20 »
Bu filmde Teslayı gördükten sonra Teska hakkında kitaplar okumaya başladım ve Edison'un ne kadar kötü biri olduğunu görmüş oldum.

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2010, 09:41:34 »
Harbiden güzel bir filmdi. Ama nedense başroldaki iki adamı birbirine çok karıştırdım. Bende olur bu bazen. Benzetirsem iki kişiyi hep karıştırırım o yüzden bu film ne kadar güzel olsada almam gereken o hazzı alamadım ama her şeye rağmen mükemmel bir filmdi.

Çevrimdışı May Day

• *
  • 34
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2010, 16:38:38 »
izlenmemesi eksiklik
harry potter
talihsiz serüvenler dizisi
orta dünya
star wars (film)