Kayıt Ol

The Guardian

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
The Guardian
« : 30 Ocak 2008, 21:44:13 »

Yönetmen:Andrew Davis

Senaryo : Ron L. Brinkerhoff

Müzik: Trevor Rabin

Görüntü yönetmeni: Stephen St. John

Tür: Aksiyon, Macera

Yapım: ABD 2006 136 dakika (Renkli)

Dil: İngilizce

Dağıtıcı Firmalar: UIP

Internet adresi: theguardian.movies.go.com

Efsanevi kurtarma yüzücüsü Ben Randall (Kevin Costner) bir fırtınanın kalbindeki ölümcül bir kazadan kurtulan tek kişidir. Kazanın hemen ardından, kendi iradesi dışında, eğitmenlik yapması için "A" Okulu'na gönderilir. "A" Okulu, genç ve kibirli çaylakların en iyi ve en cesur kurtarma yüzücülerine dönüşmelerini sağlayan elit bir eğitim programının verildiği yerdir. Acı ve pişmanlıkla bozguna uğramış olan Ben, kendini eğitime verir ve okulun eğitim anlayışını baştan aşağı değiştirerek, kendi metotlarına göre bir kalıba sokar. Ancak Ben ortadaki durumu tam olarak anlar ve bir gün öğrencilerinin kimin ölüp kimin yaşayacağıyla ilgili çok zor bir seçim yapmaları gerekeceğini bilir. Ben, ukala yüzme şampiyonu Jake Fischer'la (Ashton Kutcher) tartışırken, en iyi olmak için gereken her şeye sahip birini görür. Fakat en iyi olabilmesi için olgunlaşmamış yeteneklerini kalbiyle birleştirebilmesi ve Ben'in kendisinin de geçmişte düştüğü hatalardan sakınması gereklidir. Jake, Alaska Bering Denizi'ndeki ilk zorlu görevinde, gerçekten her şeyi riske etmenin ne demek olduğunu keşfederken öğrendiği her şeyi ortaya koyacaktır.

*Super otesı bı fılmdı,sıddetle tavsıye edılır (=   

Çevrimdışı Darkness

• 608
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Guardian
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2008, 22:25:02 »
evet benmde begendgm yegane fılmlerden bırıdır ıcındekı Gerceklkte ayrı bı tat veryo ızleyene  ;)

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2008, 22:33:17 »
evet benmde begendgm yegane fılmlerden bırıdır ıcındekı Gerceklkte ayrı bı tat veryo ızleyene  ;)
Kaçıncı favori filmin? :P

Çevrimdışı Darkness

• 608
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2008, 22:42:13 »

Kaçıncı favori filmin? :P

favorı fılmın demedm begendgm dedım bu arada favorı fılmlerın konusuna gelınce sanırımbu bıraz olsn soru ısaretlerını gıdercktr saygı ve sevgılerımle  ::) :yeho

Çevrimdışı LuthienAda

• **
  • 145
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2008, 23:41:12 »
hmm değişik bir filme benziyor ;D
Yanlızlık
                    Hayatın
                                      Bir
                                              Parçasıdır......

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2008, 13:53:18 »

favorı fılmın demedm begendgm dedım bu arada favorı fılmlerın konusuna gelınce sanırımbu bıraz olsn soru ısaretlerını gıdercktr saygı ve sevgılerımle  ::) :yeho

Öyle espri yapmıştım bu kadar ciddiye almana gerek yoktu :P Neyse filme dönersek mmm izlemedim. :P

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2009, 19:56:41 »
Bi zamanlar 9. sınıftık ve 10 saat ingilizcede yapıcak bişey bulamadığımız oluyodu. Bu sayede izlemiş idim. Gayette lezizdi. Teşekkürler Gürsu Hoca felan :P. Neyse işte izlenesi bi filmdi, yanlış hatırlamıyosam sınıftaki ağlak kızlar korosu olarak düet yapmıştık sonunda.

too much sugar 
tb