Kayıt Ol

Emo?

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Emo?
« : 08 Mart 2009, 01:00:58 »
Bir forumda gördüğünü söyleyen bir arkadaşımın arkadaşı arkadaşıma yolladığında bende siz arkadaşlara bunu gördüğüm gibi sunuyorum, (i hate emo  :hemk)

Sen hiç emo oldun mu baba?
Bilir miydin sert rifflerde ağlamayı?
Bilir miydin hiç bir sorunun yokken sevgilinden ayrılmayı?
Acı çekmek içinağlayabilmek için..
Saçlarınla kapadın mı gözyaşlarını?
Siyah oje sürdün mü mesela tırnaklarına?
Kahkülünde meç oldu mu senin hiç?
Defalarca yuttun mu dudağındaki piercingi uyurken?
Ve kesmek istedin mi bileklerini derinden?
Siyah gömleğin üzerine kırmızı kravatlar takındın mı?
Damalı bilekliklerinle sildin mi gözyaşlarını?
Şaşkın gözlerle yukarıya bakıp
Fotografını çektin mi tepeden tepeden mesela?
Bilir misin ki emolar da şaşaremolar hep ağlar..
Sen hiç emo olup ağladın mı baba..?

BABANIN CEVABI:

Sen hiç emo babası oldunmu oğlum.?
Bilemezsin kahvedeki arkadaşların senin oğlan top olmuş denmesini
Bilemessin bintane sorun warken bu oğlan niye böyle oldu die sinirlendiğimi
Ağlamiim diye acı çekmeyi
Sen hiç emo babası oldunmu oğlum?
Saçların yüzünden neye benzediğini anımsamayı
Ananın ojelerini kullanmanı
Karı gibi kahkül kesmeni
Dilinde memende kaşında küpelerle dolanmanı
Bunları düşünüp bileklerimi kesmeyi istediğimi bilemessin..
Sen hiç emo babası oLdunmu oğlum
Lan oğlum demeye utanıyorum bre zındık!!
İnternetini kestim Kablolu tv yi kaldıracam haberin ola
Artık o şaşı gözlerinle kimselere cam açamıcan
Okuldan kaydını da aldım
Askeri liseden devam edersin canlı yayına
Öptüm baban..!

Komik şeylerin paylaşımı adına pek girişimci biri değilim, ama ; I hate emo...

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
Ynt: Emo?
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2009, 01:42:32 »
Emo olayına alay nitelikli cevabım "Emocu" dur. ;D

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2009, 02:06:07 »
E ama şimdi olmaz böyle, kimi sever kimi sevmez de aramızda Emolar da olması muhtemel, tasvip etmiyorum böyle bi güruhu aşağılayan şeyleri bu sebeple.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2009, 02:19:08 »
Hepsi nefretime hedef değil zaten  ;) - belli birileri var açıkçası sitede gerçekten mutsuz olarak huzur bulan birileri varsa beni bağışlasın demeyeceğim ancak onlara karşı bir garezimde yok. Gecemi mükemmel kılan harika bir parçaydı sadece hepsi bu  ;D zaten gerçekten kendini bu karaktere sokabilmiş birine değil yazının hicvi. Kendini öyle sanan insanlara karşı bu sinir bozucu "güruhum"  >:D

Tarafımca sevilmeyenler;
1-avatar, the last airbender
2-emolar... daha doğrusu "emo oldum ^^" lar... evet sanırsam kendimi düzelttim.

edit: 3-funanimation

Çevrimdışı mustea

• *
  • 8
  • İz Bırakanlar Unutulmaz...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2009, 02:38:37 »
emo'lara sirmc - duygusal ergen şarkısıyla gerekli cevabı vermiş :)

H - Efendim.Hogwarts'ın içinde cisimlenilmiyor sanıyordum.
D - Benimle olmanın bazı ayrıcalıkları vardır.

Bilge Büyücü "Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore"

"ah yamur dönerken kara
şarkılar var falımda
hepsi sana, hepsi sana
bu gece Ankara"
"by VEGA"

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2009, 03:21:27 »
başlığı görünce aklıma Elektrik Mühendisleri Odası geldi bi an sonra dedim ne işi var bu forumda :D emo'lar hmmm...çok da yadırgamıorum ya ben ama yapmacıklığı abartanları sevmem ve tarz olsun die garipliğin dibine vuranları da..

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2009, 08:57:44 »
emo'lara sirmc - duygusal ergen şarkısıyla gerekli cevabı vermiş :)

o şarkıyla gülmekten yarılmıştım xD! kesinlikle katılıyorum, burda yazı yayınlanmasa bile internette dolaşan bir şarkı var, adam resimleriyle kanıtlıyor. saygı duydum kendisine xD.

Nihbrin, güzel bir yazı ;). iyiki koymuşsun sinirim bozuktu birden yüzüm güldü :D.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2009, 09:43:02 »
Ama oyhle dmeyn. βisde insanz. Szi knıyorm. Chok ayıb.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2009, 19:53:51 »

o şarkıyla gülmekten yarılmıştım xD! kesinlikle katılıyorum, burda yazı yayınlanmasa bile internette dolaşan bir şarkı var, adam resimleriyle kanıtlıyor. saygı duydum kendisine xD.

Nihbrin, güzel bir yazı ;). iyiki koymuşsun sinirim bozuktu birden yüzüm güldü :D.

aynı fikrdeyim =P
Spoiler: Göster

Ama oyhle dmeyn. βisde insanz. Szi knıyorm. Chok ayıb.
zuhaha süper :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Mart 2009, 00:24:26 »
arkadaşlar nasıl düşünürseniz düşünün burada kimseyle dalga geçemezsiniz! herkesin kendi hayatıdır ve sizi rahatsız etmediği sürece de saygı göstermek zorundasınız...

Putaneska

« Yanıtla #10 : 09 Mart 2009, 20:51:56 »
bayıldım kesinlikle süper  ;)  :D
Kesinlikle sevmiyorum emo takılanları. Sayelerinde converse giysek, punk rock sevioruz desek, saçımıza hafif kat attırsak 'yoksam, acaba... emo mu takılıyo o da' bakışlarına mağruz kalıyoruz. Çakma şeylerr... Of

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #11 : 09 Mart 2009, 22:05:12 »
arkadaşlar nasıl düşünürseniz düşünün burada kimseyle dalga geçemezsiniz! herkesin kendi hayatıdır ve sizi rahatsız etmediği sürece de saygı göstermek zorundasınız...
Ama bunlar beni rahatsız etmekte. Hiç birşeyin farkında olmayan ot gibi yaşayan üç beş ergen, ki hiçte üç beş değil, zarasız gibi gözükse de bence gayette zararlılar. Evet benim de emo arkadaşlarım var ama onların, küçük bi kısmı da olsa, en basitinden, kullandığı yazı dili normal insan dili. Kendileriyle hiç bir sorunum yok. Hepsi de olana bitene duyarlı, mantıklı insanlar. Bunların dışında kalan kendine emoyum diyen, bana arkadaşım diyenler ise bana sahiden zararlı. Çünkü gelecek vadetmeyen tipler çoğu. Örnek için bkz: Emoturkey.

Sitedeki tanıdığım-tanımadığım emolar eğer ikili konuşmalarda karşılaşıp tanışmadıysak, kişilik analizinizi yapmadıysam, size şu anda büyük bi kin besliyorum, evet. Sizin de beni sevdiğinizi biliyorum, teşekkürler. Saygılar, Ece.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Rectain

• **
  • 90
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2009, 13:57:24 »
Emolardan nefret ediyorum her zaman da nefret edeceğim. Üstelik saçları, tipleri, bunalım kişilikleri onlardan nefret etmemde ki sebep de değil. Emolardan nefret ediyorum çünkü geniş bir kitleyi etkilemeye başladılar ki bu çok çok tehlikeli bir durum (etrafta herşeyden habersiz her halta intahara kalkan beyinsizler artıyor buna sinirlenmemek elde mi ?) ve onlardan yine nefret ediyorum ki bu ülke için en ufak yararı olmayan bir düşünce yapısına sahipler. Bu sebeple nefret içerikli mesajları bence hoş görmeliyiz. Çünkü vatanına hiçbir faydası olmadığı gibi zarar da veren adamlar benim nazarımda sadece nefretimi hak edebilirler.

Eh bu adamlar boş boş takılıp herşeyden habersiz yaşayarak bu ülkenin gençliğini öldürüyorlar. Sadece emolarda değil boş ve özenti topluluklara takılmayı amaç edinen herkesi kastediyorum. Bu ülke zorluklarla kuruldu ama çok kolay bir şekilde yıkıma doğru gidiyor bunu kimse inkar edemez hatta inkar edenle sonuna kadar da tartışabilirim. Sonuç olarak  bu tür saçma sapan insanlar sadece ülkemiz için zarar ziyandır, sonuna kadar özentidir ve asla ülke sevgisini bilemeyeceklerdir.

Son sözüm illa bunalıma girmek istiyorlarsa o saçlarını kesip de ülkemizin gidişatına şöyle bir baksınlar. Bir baksınlar da bunalımın hasını orada görsünler...
Yazık ya cidden bu ülkeyi kuran insanların emeğine yazık. Bir Türk genci olarak kendi akranım olan bu insanlardan utanıyorum..

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2009, 15:01:53 »
Şu an yerlerdeyim gülmekten :D :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı CaptainJarlaxle

• The Big Bang Theory
  • **
  • 170
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 03 Haziran 2009, 15:13:08 »
Ya emolar en azından ne olduklarını biliyorlar. Sevmesemde zararsız zavallılar. Daha çok nefret ettiğim ben metalciyim diyip, ne dinliyorsun diyorum adam bana korn, linkin park diyor. Böyle tipler daha beterdir. Emolara gelince onlara ne desek yanlış olur. Adamlar bir müziğe tutunması gerekiyormuş tutunmuşlar. Ha muzik bana göre müzik değil ama onları yargılama hakkım yok. Ben sadece benim dinlediğim müzik türüne karşı tavır alanları yargılama hakkına sahibim.

CaptainJarlaxle: The Big Bang Theory Fan No.1.