Kayıt Ol

Size göre, en iyi ve en kötü 10 anime

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Ynt: Size göre, en iyi ve en kötü 10 anime
« Yanıtla #30 : 03 Eylül 2010, 10:15:46 »
Akuma'nın neden One Piece'i sevmediğini biliyorum ama Haruhi'yi sadece abartılmış bulduğunu umut ediyorum. M. O. H. Suzumiya son zamanlarda çıkmış en akıl yüklü şeylerden biriydi bence. City Hunter'ı beğenmeni beklemiyordum aslında nedense, daha çok Monster tipi birisin sanmıştım  :D

Çevrimdışı Lunod

• *
  • 31
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Size göre, en iyi ve en kötü 10 anime
« Yanıtla #31 : 10 Eylül 2010, 04:29:30 »
Mechalar içinde aynısı geçerli, ancak tanıdığım anime izleyicilerinin sevmeyen kısmı sevenlerden fazla ve bu beni biraz da olsa mutlu ediyor ^^ sadece bana aitmiş hissi uyandırıyor GUNDAM'lardan zevk almak. Ne var ki pek çok eski mechayı izlemek zor geliyor bana da.

Gantz çok ağır bir anime, tv versionunu izlemek seriye bir küfür gibi çünki sansürden yarıya inmiş seyir süresi. Yumuşatılmış hentai ile psikolojik hack/slash karması iyi animasyonlu nadir bir seri oysa.

Hımınıf şuan aklımada bir liste yok ama editliycem en kısa zamanda mesajı ama önce bir kaç şey paylaşmak istedim şu mesaj üzerinden.

Çok güzel yorumlarda bulunmuşsun gerçektende böyle Ganzt'ı bende izliyemedim ilk bölümünde  ağır küfür ve cinsellik yüzünden kapamıştım çok itici gelmişti sonra düşündüm biraz ilerledim ve yine kaldıramadım bana göre değil kesinlikle. :(

Mecha olayında ise evet nedense bende zevk almıyorum bilmiyorum içimden hiç oturup Gundam yada TTGL izleyesim gelmedi baktığımda da çok zevk almamıştım. Yinede TTGL iyidir ya.