Kayıt Ol

Heroic Age

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Heroic Age
« : 19 Mayıs 2009, 19:58:23 »

Tür : Aksiyon, Bilimkurgu, Post-apokaliptik, Süper güç, Şiddet, Uzay yolculuğu
Yıl : 2007
Bölüm : 26

Tanıtım:

Gelişmiş bir ırk olan Altın Kabile'nin (Golden Tribe [Altın Irk diye kullansam daha mantıklı aslında sanırım, neyse]) uzayı araştırmak üzere gitmesinin ardından insan ırkı yokolma tehlikesi ile yüzyüze gelmiştir. Altın Kabile'nin gitmesinin ardından, Gümüş Kabile en güçlü ve etkili ırk haline gelmiştir. Kendilerini Altın Kabile'nin varisleri olarak adlandırmışlardır. Demir Kabile'nin genç prensesi Dhianeila, ailesinin tarihi boyunca sözü edilen, insanlarını kurtaracak gücü elinde tutan mesihi aramaktadır. Aradığı kişi Altın Kabile tarafından evrenden ayrılmalarından evvel yetiştirilmiş bir insandır. Aradığı kişinin bulunduğu Oron isimli yıkılmış gezegene gemisi ile iniş yaptıklarında Bronz Kabile'nin saldırısına uğrarlar. Ancak, saldırıdan hemen önce "Age" isimli genç bir adamla karşılaşırlar.

5. Nodos. Nazik, iyi huylu ve basit bir insandır. Terkedilmiş bir gezegende büyümüştür. Diğer nodoslar gibi müthiş derecede çeviktir ve çok büyük bir güce sahiptir.

Dhianeila Y Laitsa Altoria Ol Yunos

Demir Kabile'nin genç prensesi ve hikayedeki bayan karakter.Kraliyet soyu ile birlikte iletilen bilgiye dayanarak, kurtarıcıyı aramaktadır. Psişik ve telepatik güçlere sahiptir.

Iolaus Oz Mehilm

Yunos Şövalyeleri adıyla anılan Robot pilotlarının genç lideri. Dhianeila'ya çok sadıktır. Dhianeila'nın Age'ye yakınlaşmasını kıskanır ve Age'den hoşlanmaz ama dost olmaları uzun sürmez.

Not: Gerçekten çok hoş bir anime izlenmeye değer .
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Heroic Age
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2009, 20:04:42 »
Çok güzel bir şekilde tanıtmışsın, eline sağlık. :) Altın, Gümüş, Demir kabileleri oldukça ilgi çekici. Yazın vakit bulabilirsem bu animeyi de izlemeyi bir yere not ettim.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2009, 20:50:26 »
Gundam serilerinin karakter tasarımcısı Hisashi Hırai'nin işlerinin hepsi mükemmeldir. Ben bunu izlemedim ama gözüm kapalı güzel olduğunu söyleyebilirim
( diğer işleri için tık: Hisahi Hirai. Özellikle Mecha türünde yenilikçi bir animatör. )

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2009, 20:54:17 »
Gerçekten bu animedeki mecha çizimleri görülmeye değer :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!