Kayıt Ol

Mezarlık Kitabı | Neil Gaiman

Çevrimdışı askgulduuf

• *
  • 13
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mezarlık Kitabı | Neil Gaiman
« Yanıtla #15 : 19 Ocak 2012, 13:50:53 »
Okumak isterdim ama baba zoru diye benimkine deniyor. Klasik eserlere(!) geçmem lazımmış. 16 yaşındaki bir kız böyle şeyler okumamalıymış.. Yine de okuyacağım, kesinlikle. Buradakilere ve yorumlarına güveniyorum.. :D

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Ocak 2012, 17:55:47 »
Babanızı bilemeyeceğim ama ben Neil Gaiman kitaplarının zaten klasik olduğunu düşünüyorum. :)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Mayıs 2012, 10:20:09 »
Disney kitabın film hakkını satın almış. Ne zaman projeye başlanır, nasıl bir animasyon ortaya çıkar -zira ortada Pixar var- bilemiyorum ama şimdiden heyecanlı bir bekleyişe girdik bakalım.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı SiradanDusunceler

• *
  • 9
  • Rom: 0
  • vur kafayı duvarlara
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 16 Haziran 2012, 15:37:28 »
Ortada pixar varsa o işten bir şeyler bekleyebilirim.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Temmuz 2012, 11:16:32 »
Kıyamet Gösterisi ile Gaiman kitaplarına başlayıp Amerikan Tanrılarıyla devam etmeyi düşünüyorum. Sonra da bu :)

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Temmuz 2012, 11:26:53 »
Kıyamet Gösterisi ile Gaiman kitaplarına başlayıp Amerikan Tanrılarıyla devam etmeyi düşünüyorum. Sonra da bu :)
Üçü de üslup bakımından çok farklı kitaplar. Kıyamet Gösterisi'nde Pratchett etkisi buram buram görünürken Amerikan Tanrıları'nda saf Gaiman anlatımı var. Mezarlık Kitabı ise buram buram animasyon kokuyor -ki animasyonu için anlaşılmıştı sanırım-. Benim size önereceğim sıralama Mezarlık Kitabı- Yokyer- Kıyamet Gösterisi- Amerikan Tanrıları şeklinde olacaktır.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Temmuz 2012, 12:57:11 »
Üçü de üslup bakımından çok farklı kitaplar. Kıyamet Gösterisi'nde Pratchett etkisi buram buram görünürken Amerikan Tanrıları'nda saf Gaiman anlatımı var. Mezarlık Kitabı ise buram buram animasyon kokuyor -ki animasyonu için anlaşılmıştı sanırım-. Benim size önereceğim sıralama Mezarlık Kitabı- Yokyer- Kıyamet Gösterisi- Amerikan Tanrıları şeklinde olacaktır.

Tamam ilknokta.com'daki sipariş listemden Kıyamet Gösterisi'ni çıkarıp Mezarlık Kitabı'nı ekliyorum. Teşekkürler öneriniz için :)